[B]Zurdo[/B], na miau dziewczyny mówiły o transporcie dla Dżampira [B]chociaż[/B] do W-wy. Jeszcze nie odpowiedziały, czy mają transport dalej. Ale jeśli tak, to łatwiej bedzie coś znaleźć na trasie Torun-W-wa.
To wątek na miau, wklejam żebyś wiedziała jakie są odp:
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3294662#3294662[/URL]