Bardzo wiele jest suk, które nie lubią innych suniek.
Dumka nie jest jakimś szczególnym przypadkiem.
Po prostu trzeba rozglądać się za domkiem, gdzie będzie jedynaczką, albo za towarzysza będzie miała pieska.
Dumeczka szuka domu.
[quote name='martka1982']gdzieś miałam jego wymiary, upewnie się, na mnie nie patrz, ja wypierdek jestem, przy mnie każdy pies jest duży hehe[/QUOTE]
Nie mów, jeszcze niższa ode mnie jesteś? A taka waleczna :)
[quote name='martka1982']Kudłaty ma około 60 cm wysokości[/QUOTE]
60? Ja bym mu dała co najmniej 70 ;)
[img]http://img849.imageshack.us/img849/7113/56438403.jpg[/img]
martka1982, może Kudłaty się nada, jaki on duży?
Dzwoń do Pana, może....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205695-Opole-Potrzebny-pies-olbrzym-waga-70kg-wzrost-80cm[/url]
Myślę, że Laki sobie sam wyreguluje natężenie ruchu. A jak już całkiem odzyska wiarę w siebie, to będzie umiał pokazać młodzieży, że ma dość swawoli :)
Szczeka przy zabawie? To cały szeltuś :)
Bazarek dla Groma i Dropsika
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205743-Kwiaty-kwiateczki%E2%80%A6.dla-Dropsika-i-Groma-do-17-kwietnia?p=16666223#post16666223[/url]
Bazarek dla Dropsika i Groma
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205743-Kwiaty-kwiateczki%E2%80%A6.dla-Dropsika-i-Groma-do-17-kwietnia?p=16666223#post16666223[/url]
To ten biedny, kulejący staruszek, zrezygnowany i schorowany? ;)
Co z psem robi miłość i troska. Laki odżył, czuje ,że jest kochany.
Uśmiecha się i przeżywa drugą młodość :)
I do tego ma towarzyszy do brykania :)