Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Falbanek na początek, hop
  2. Bardzo wiele jest suk, które nie lubią innych suniek. Dumka nie jest jakimś szczególnym przypadkiem. Po prostu trzeba rozglądać się za domkiem, gdzie będzie jedynaczką, albo za towarzysza będzie miała pieska. Dumeczka szuka domu.
  3. Czy Dropsik robi jakieś postępy? Wiem, że wczoraj były wieści, ale może...
  4. Piękny jest :loveu: I ma przecudny kolor sierści, taki niesamowicie intensywny. Marzenie :)
  5. To wcale taki duży nie jest, myślałam ,że to olbrzym a on jak collie.
  6. [quote name='martka1982']gdzieś miałam jego wymiary, upewnie się, na mnie nie patrz, ja wypierdek jestem, przy mnie każdy pies jest duży hehe[/QUOTE] Nie mów, jeszcze niższa ode mnie jesteś? A taka waleczna :)
  7. [quote name='martka1982']Kudłaty ma około 60 cm wysokości[/QUOTE] 60? Ja bym mu dała co najmniej 70 ;) [img]http://img849.imageshack.us/img849/7113/56438403.jpg[/img]
  8. Biedaczek, domek sobie sam znalazł. I bronił go, kruszynka mała.
  9. martka1982, może Kudłaty się nada, jaki on duży? Dzwoń do Pana, może.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/205695-Opole-Potrzebny-pies-olbrzym-waga-70kg-wzrost-80cm[/url]
  10. To smutne, że Lori nie doczekała :( Czy Kali znalazł dom? Zdjąć go z ogłoszeń?
  11. Nie do wiary, że tyle pcheł na jednym ciałku żerowało. Teraz w końcu odetchnie. LILUtosi, dziękuję Ci za wszystko co dla psiaczka robisz.
  12. Szykują zmiany w życiu Nestorka a on o tym nic nie wie.
  13. Jakie biedne, zmarnowanie psiątko :( Pyszczek siwiuteńki.
  14. Myślę, że Laki sobie sam wyreguluje natężenie ruchu. A jak już całkiem odzyska wiarę w siebie, to będzie umiał pokazać młodzieży, że ma dość swawoli :) Szczeka przy zabawie? To cały szeltuś :)
  15. Merda słodziak ogonkiem. To cudownie. Wspominany przeze mnie Grall nie ma czucia w ogonie, ale chodzi. Wierzę, że Dropsik też zacznie.
  16. Wybacz Gromiku, pokręciło mi się i napisałam, że bazarek jest dla Gryfa, a to dla ciebie psiaczku. Już poprawiłam.:p
  17. Bazarek dla Groma i Dropsika [url]http://www.dogomania.pl/threads/205743-Kwiaty-kwiateczki%E2%80%A6.dla-Dropsika-i-Groma-do-17-kwietnia?p=16666223#post16666223[/url]
  18. Bazarek dla Dropsika i Groma [url]http://www.dogomania.pl/threads/205743-Kwiaty-kwiateczki%E2%80%A6.dla-Dropsika-i-Groma-do-17-kwietnia?p=16666223#post16666223[/url]
  19. Gdzieś mi się ten wątek stracił. Ale już jestem. Biedaczek, strasznie ktoś go skrzywdził.
  20. To ten biedny, kulejący staruszek, zrezygnowany i schorowany? ;) Co z psem robi miłość i troska. Laki odżył, czuje ,że jest kochany. Uśmiecha się i przeżywa drugą młodość :) I do tego ma towarzyszy do brykania :)
  21. Wie malizna jak dbać o zęby :)
  22. Dobrze, że mały w domku. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ze zdrówkiem.
×
×
  • Create New...