Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Biedulka, nie zaznała nic dobrego w tym życiu :(
  2. Wstawiłam sobie Kokę do podpisu, może ktoś ją wypatrzy. Trzymam kciuki za suńkę.
  3. Tak, domek musi być świadomy, wyrozumiały, troskliwy i konsekwentny. Na pewno gdzieś jest i szuka Jokera.
  4. Trzymam kciuki za pomyślne leczenie Koki
  5. [quote name='Vlk']prawdę mówiąc, zdaje mi się, że Kirys gdzieś przepadł :( takie mam wrażenie... na stronie schroniska go nie ma w każdym razie: [url]http://www.schroniskobakowka.pl/?duze,1,1[/url][/QUOTE] No nie ma. Może któraś cioteczka nam powie, co z Kirysem?
  6. Wiesz skąd się wziął w schronisku? Tułał się, czy został oddany?
  7. Szkoda, ale w końcu musi się udać.
  8. Dziękuję, zdjęcia dostałam, jutro zrobię ogłoszenia. Biedactwo, na nic już nie liczy, przygarbione, zobojętniałe :(
  9. Strasznie małe są zdjęcia Karo. Po rozdzieleniu nic nie widać. Możesz wstawić większe? A przy okazji jaki on jest duży, jak ONek, ile może mieć lat, jaki do ludzi?
  10. Gdyby znaleźć lub wykopać jakąś konkretną dziurę i w nią sypać liście. Za rok opadną i będzie dziura na następne.
  11. [quote name='Paula95']Nie wierzę w to, żeby ktokolwiek się odezwał. [/QUOTE] Jednak chociaż tyle dla niego mogę zrobić.
  12. To chyba te liście mu się rok rocznie rozkładają, bo trawę kosi? Mam tylko jednego dęba błotnego i jego liście idą na kompost. Zresztą wszystko co się da kompostuję.
  13. Bazarek dla Adasia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218435-Ciuszki-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-behawioryst%C4%99-dla-Adasia?p=18085396#post18085396[/url] Zapraszam wszystkie cioteczki do podnoszenia bazarku, no a może ktoś sobie coś wypatrzy dla siebie :)
  14. Nawet jak wspomożesz kompostinem?
  15. Ależ bieda z Karo :( Ogłaszać go? Coś o nim wiadomo? Ziomek to bigielkowaty szczeniaczek, oby szybko znalazł kochający domek.
  16. To czekam na wyniki wizyty przedadopcyjnej i trzymam kciuki.
  17. U mnie dla odmiany ostróżce się pomyliło i nawet ma maleńkie pąki kwiatowe. Uczy się człek, to fakt :)
  18. To dalej trzymam kciuki, żeby się psiątku nareszcie udało.
  19. [quote name='enia']wiecie co........ ja siedze od kilku dni na tamtym forum...normalnie pracować nie mogę..:razz: kiedy będzie wiosna????[/QUOTE] :ylsuper: czyżby i Ciebie enia dopadł ogrodowy wirus? Był śnieżek i się zbył :roll:
  20. To mocno trzymam kciuki za dobry domek dla Carmen.
  21. Trzymam kciuki, żeby się udało. To ta rodzina z dzieciakami?
×
×
  • Create New...