[quote name='Vlk']prawdę mówiąc, zdaje mi się, że Kirys gdzieś przepadł :( takie mam wrażenie...
na stronie schroniska go nie ma w każdym razie: [url]http://www.schroniskobakowka.pl/?duze,1,1[/url][/QUOTE]
No nie ma.
Może któraś cioteczka nam powie, co z Kirysem?