Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wobec braku odpowiedzi od Olka1912, rozliczam bazarek bez finalizacji tego zakupu. Na bazarku udało się zebrać 176,10 zł. i dla każdego pieska jest po 58,70 zł. Ewo, proszę o dane do przelewu, bo gdzieś mi zniknęły.
  2. Wobec braku odpowiedzi od Olka1912, rozliczam bazarek bez finalizacji tego zakupu. Na bazarku udało się zebrać 176,10 zł. i dla każdego pieska jest po 58,70 zł. Powyższą kwotę przeleję na konto Murki, jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  3. Wobec braku odpowiedzi od Olka1912, rozliczam bazarek bez finalizacji tego zakupu. Na bazarku udało się zebrać 176,10 zł. i dla każdego pieska jest po 58,70 zł. Powyższą kwotę przeleję na konto Murki, jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  4. Zaglądam do Poli, teraz rzadziej, póki co walczę z chorobą.
  5. Ty niedobry, ała zrobiłeś króliczkowi :( Już nie pamiętam jaki to był preparat, ale jak przyjechała do mnie Mell ['] miała dziąsła w tragicznym stanie i leczyłam jej nacierając orozyme (to na kamień) i czymś psikałam na dziąsła (tego nazwy nie pamiętam). Mam nadzieję, że tym razem wyleczą się Saszce te dziąsła.
  6. Nie pozostaje nic innego jak czekać na wyniki prześwietlenia i trzymać kciuki za Lizunię.
  7. Z Ergo robi się światowiec, oby tak dalej. :) Cały czas czekam na ostatnią wpłatę z bazarku nasionkowego, żeby przelać pieniążki dla Ergo i Suma. Niestety nie udało się zebrać jakiejś zawrotnej sumy. Jak wydobrzeję to zrobię kolejny bazarek.
  8. Ten RTG będzie można zrobić na miejscu, czy trzeba jechać gdzieś dalej? Czy p. Neurolog mówiła coś nt. związku braku zachowania czystości z chorobą? W sumie te wieści są pocieszające, oby nic się w główce nie działo. Oby do wiosny. edit. Dopiero doczytałam o sugestii weta. Czy p.Neurolog tez ma takie zdanie?
  9. Zaglądam do Lizy. Czy znacie kogoś z Wrocławia, kto mógłby poświęcić trochę czasu na rozmowę z lekarzem?
  10. Wygląda na to ,że Ergo przyjmowanie nagród ma już opanowane. :)
  11. Też uważam, że niezależnie kto by to miał być, powinien ocenić aktualną sytuację. A może trzeba byłoby zapłacić p. neurolog prowadzącej Lizę , za konsultację np. tel.?
  12. To dobrze, że wszystko w porządku u sunieczki. I tak trzymaj maleńka.
  13. Zajrzała tutaj mar.gajko. Może ona nam pomoże w kwestii neurologa z Krk?
  14. Ten Lublin odpada ze względu na brak specjalisty? Jest jeszcze Rzeszów w mniej więcej w tej samej odległości od Murki co Lublin. Czy ktoś wie, może tam jest dobry neurolog? Co do Krk mogę zapytać na wątku ali, link podałam wcześniej. Może udałoby nam się uzbierać pieniążki na wizytę i badania oraz podróż. Szkoda suńki, strasznie się męczy.
  15. Słodziak i tyle :)
  16. Odwiedzam psiaczka i miziam (chociaż wirtualnie) za uszkiem.
  17. To już jest Pani Horyna na włościach ;)
  18. Biedulka malutka, trzymam za nią kciuki.
  19. A jednak coś już jest w necie o tym pasożycie. Po wpisaniu do wyszukiwarki pasożyt Linguatula to i owo się wyświetla, m.in.: http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=94&t=12358&sid=54e46856fc6d8d103a0a0f22cbb2cddb Maciek, wiesz jak to jest, jedna pani drugiej pani.... ;) Powyższy link dot. przytoczonego przeze mnie wcześniej artykułu.
  20. Prześliczne kociaki, Też pomogę w ogłoszeniach.
  21. Ale cudeńka :) Myślę ,że szybko ktoś się zakocha. Pomogę w ogłoszeniach , ale na raty ,bo opiekuję się wnuczkiem.
  22. Też używam kropelek, bo moje psy się bawią razem, podgryzają i wtedy obroża jest niebezpieczna. W ubiegłym sezonie stosowałam fiprodog a wcześniej fiprex.
  23. Nie stosuję obróżek przeciw pasożytom, więc trudno mi się wypowiadać. Teoretycznie powinno się co jakiś czas zmieniać środek aby był skuteczny.
  24. Szkoda, że nic nie wyszło i tym razem. Ale się uda, na pewno.
  25. Zaglądam i już nie wiem co poradzić :( Chyba tylko konsultację u neurologa w Krk. Wiem: daleko, kosztuje ale może chociaż coś by podpowiedział? Bardzo podobną sytuację ma ala z wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/126247-potrzebna-pomoc-ala-pomaga%C5%82a-zawsze-teraz-czas-na-nas/ Może wymiana doświadczeń coś by pomogła?
×
×
  • Create New...