Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ja wiem, że to wszystko nie jest takie proste, oj nie jest. Ale wygląda na to, że przynajmniej pogoda będzie nienajgorsza - na plusie. A może Dogofanka jest zmotoryzowana i mogłaby odebrać Dżekusia ode mnie zaraz jak tylko przyjedziecie - trzeba by z nią pogadać, jak ona to widzi.
  2. Podniosę chociaż, żeby maluszek za daleko nie spadł, on taki biedny, zapłakany.
  3. Widzę, że tu by się autobus przydał, bo coraz więcej chętnych na tę wyprawę roku.
  4. Sonia to sobie tak sprytnie wymyśliła, żeby zostać u Ciebie Tweety.
  5. Szkoda, że Dżekuś już się nie zmieści, bo z Krakowa do Katowic to tylko 1.5 godz. wolnej jazdy. Wiem, że auto nie z gumy, mnie tylko psiaka szkoda, że będzie musiał dalej czekać.
  6. Tak, to jest właśnie mania i maniacy w temacie Dogo.
  7. OK. Możecie przyjechać w nocy, będę czekać. Adres i inne szczegóły dot. dojazdu do mnie jeszcze podam. Bardzo się cieszę, że wszystko się tak udało dograć, a jednocześnie trochę się denerwuję, jak to będzie - to chyba zrozumiałe. Ale musi być dobrze!
  8. Ja też wierzyłam, że będzie dobrze i jest. I będzie jeszcze lepiej!
  9. Moja najstarsza koteczka też nie jest typem przytulanki, chociaż mam ją od oseska i wykarmiłam butelką. Po prostu są koty nakolanniki i koty samodzielne, niezależne. Ale wszystkie są bardzo kochane. Ja nawet wolę, że moja Milka woli spać gdzieś na uboczu, bo więcej niż 2 koty (mam 3) na kolanach mi się nie mieszczą.
  10. Niepocieszony pieszczoszek przypomina o sobie!!!
  11. Oczywiście kciuki dalej trzymamy i cieszymy się bardzo że jest dobrze, coraz lepiej. Sonia - zmotoryzowana kotka, no, no! Prawo jazdy pewnie jej się marzy!
  12. O bordożce i szczeniakach czytałam - jestem pełna uznania. Telefon do mnie: (012)427-11-32, komórkowy 505-351-630
  13. Brązowa, o stanie psychicznym Tiny wiem, myślałam, że coś nowego jeszcze doszło. Co do sterylki to się zastanowimy, może 10-letniej suni nie jest to już takie potrzebne, a może wręcz przeciwnie, żeby wyeliminować ewentualne zmiany chorobowe związane z wiekiem. A więc przygotowuję się na przyszły weekend - 13, 14 stycznia. Telefon do mnie masz, jeżeli trzeba podam ponownie.
  14. Pod jakim względem kiepsko z Tiną? I o co chodzi z tymi drzwiami od łazienki? A co z Dżekusiem?
  15. Nie pozwalaj jej Tweety na jakiekolwiek przeprowadzki, a już w żadnym razie za TM! A jak się czuje reszta towarzystwa?
  16. A jak się teraz Sonieczka czuje?
  17. Oby w z Nowym Rokiem maluszek z najbardziej przerażonego stał się najszczęśliwszym pieskiem pod słońcem!
  18. Najpiękniejsze życzenia noworoczne dla Czarusia - nowy domek, nowe, szczęśliwe życie
  19. Madam o nowy domek prosi, taki z którego nikt jej już nie wyrzuci!
  20. Myślę, że inne kocinki nie powinny się jednak zarazić, bo u Sonii to zapalenie płuc jest wynikiem przeziębienia, a nie jakiejś typowej wirusowej czy bakteryjnej infekcji. Wierzę, że będzie dobrze!
  21. Biedna Sonia. I biedna Tweety, pogryziona, podrapana. A pozostały kociniec nie dałoby się na wszelki wypadek trochę odizolować?
  22. Czekamy niecierpliwie na wiadomości. Kiciuniu, zdrowiej szybciutko, bo cioteczki się o ciebie zamartwiają.
  23. Brązowa, ja wiem, że ona ma już teraz inną "fryzurę", kitki są najmniej ważne, przecież tu chodzi o sunię jako taką, a nie o jej wygląd. Psychicznie też odżyje jak poczuje się bezpieczna, już w swoim nowym domu. Moja sunia (mix ON-ka i belga) była tak chuda jak ją wzięłam, że było mi z nią wstyd chodzić po ulicy. Od tego czasu przytyła 14 kg i wcale nie jest za gruba.Tina też dojdzie do siebie pod każdym względem, a fryzurkę na wiosnę zrobimy.
×
×
  • Create New...