Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tak, zainteresowanie Misią słabe, a więc hopaj sunieczko, będiemy tak skakać aż do skutku!
  2. Czeka, aż zjawi się ten KTOŚ!
  3. Dobranoc Misiu, może jutrzejszy dzień będzie lepszy!
  4. A zatem znowu pracowicie, jak każda mrówka, pniemy się do góry!
  5. Dziwne to wszystko i smutne, bo przecież chodzić powinno wyłącznie o dobro psów, a tego co piszesz MINOG, to właściwie nie wiadomo o co w tym wszystkich chodzi:shake:
  6. Misiu, do góry sunieczko, bo zginiesz w tym tłumie biedaków!
  7. Ona wie, że to już jest jej stały domek i odwzajemnia Ci się serduszkiem.
  8. I jeszcze raz do góry Mróweczko, przecież ty w końcu musisz wyjść zza tych krat!
  9. Skaczemy, pokazujemy się i przypominamy o sobie!
  10. Zdrojka, nie wiem jak pomóc Bercie, sama szukam w tej chwili domów dla 2 suniek i nic mi z tego szukania nie wychodzi, wygląda na to, że wszystkie te biedaki musiałabym brać do siebie, a to przecież niemożliwe.
  11. A zatem, oby osoba zainteresowana stała się osobą [B]bardzo[/B] zainteresowaną sunią!
  12. Tak bym chciała, żeby Misi i Kropce udało się tak jak Mafi - przynajmniej DT, dla nich to już by było baaardzo dużo.
  13. Jak widać Misia będzie jeszcze musiała poczekać, bo zainteresowanie sunią kiepskie...
  14. Ci ludzie nie byli warci takiego psa! Fredziu, obyś jak najszybciej trafił do człowieka, który cię pokocha i nigdy nie zawiedzie!
  15. A czy ona jest w ogóle przeznaczona przez te Panie do adopcji?
  16. Może tym razem ktoś poważny się zgłosi.
×
×
  • Create New...