Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Zgadzam się z Wami dziewczyny, ja to w identyczny sposób odbieram. Że też tej pani nikt nie wytłumaczył, że miłość od pierwszego spojrzenia u ludzi trafia się bardzo rzadko, a cóż tu dopiero mówić o psach tej samej płci. I ciekawa jestem jaki to powinien być pies, żeby mógł się pani spodobać. Oj, dziwni są ludzie, bardzo dziwni...
  2. Widzę Fiziu, że się zgadzamy co do wrażenia jakie ta wizyta pozostawiła po sobie. Może ta pani była pierwszy raz w jakimkolwiek schronisku i to co zobaczyła po prostu ją przerosło. Wielka szkoda, że tak się stało, no ale na siłę nic się nie da zrobić.
  3. Wielka szkoda...:-( Swoją drogą to dziwne, jechać tyle kilometrów i nie chcieć zobaczyć nawet innych suczek. Gdybym ja się decydowała na kolejnego psa to bym pooglądała wszystkie jakie są w schronisku. Dla mnie takie zachowanie jest niepojęte. No i kazać spuszczać foksię! Cóż za wymagania!
  4. Najlepiej jak by wzięła obie. Ale ponieważ jest to wątek Mróweczki, to jednak wolałabym żeby to ona została wybrana.
  5. I co? Czy jakaś decyzja zapadła? Jeżeli Pani uprze się na Gratkę, to sunia powinna być wydana, ostatecznie schronisko to jednak schronisko, prawdziwego domu nie zastąpi.
  6. Dziń dobry Fredziu, czy u ciebie też dzisiaj słonko świeci?
  7. Czekamy z niecierpliwością na jakieś wieści!
  8. Dzień dobry Sunny, u nas dzisiaj świeci słonko, uśmiechnij się i ty, domek na pewno się znajdzie!
  9. Mały, śliczny, rudy piesek szuka pilnie domu!
  10. Potwierdzam! Proszę pani, można wyruszać w drogę!
  11. Oby się udało! Jeżeli tak, to będzie to błyskawiczna adopcja.
  12. I będziemy się tak pokazywać aż do skutku!
  13. Jeszcze podskoczymy, może ktoś dostrzeże tego przesmutnego biedaka!
  14. Sama nie wiem. Głównie to chyba zależy od tej pani, czy będzie chciała zamiast Gratki wziąć jakąś bidulkę.
  15. Sun musi koniecznie mieć domek, nie wiadomo ile jeszcze wytrzyma!
  16. Tak właśnie wypatruję swojego domku!
  17. Proszę pani, proszę się szybciutko decydować!
  18. Nie miałam na myśli ogłaszania go jako shelti, pomyślałam tylko, że ktoś może lubić tę rasę, czy też mieć do niej sentyment, bo może miał kiedyś takiego psa - to są wszystko atuty Rudiego.
  19. Będę cię Słoneczko przynajmniej podnosić, bo zabrać do siebie nie mogę, a tak strasznie mi ciebie żal...
  20. Podnoszę, bo niczego innego nie mogę tu zdziałać!
×
×
  • Create New...