Jump to content
Dogomania

taks

Members
  • Posts

    5279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by taks

  1. taks

    Psia moda by taks

    [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4838/dsc0875ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2470/dsc0891q.jpg[/IMG] a odpowiadając na pytania które padły wyżej: - na razie bazarku obróżkowego nie będzie , ogłaszam chwilę przerwy bo - teraz pora na kubraczki , bazarek juz prawie gotowy do wklejenia- jutro, najdalej pojutrze go uruchomię i dam tu link
  2. taks

    Psia moda by taks

    Cudna Zgraja w regulaminowym rozmiarze;):lol: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5278/dsc0806w.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/253/dsc0105n.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6203/dsc0484ld.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1795/dsc0854b.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6789/dsc0860c.jpg[/IMG]
  3. i taki "latający" pies trafił za kraty [URL]http://lh6.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/TFCFmMYxO0I/AAAAAAAADZg/H2bJvB82z-g/s512/DSC_1381.JPG[/URL] jak on musiał tam cierpieć:shake: haccord dziękuję:Rose:
  4. mam złe przeczucia:shake: kurcze, obym się myliła
  5. Dzis ( 8.10.) poszedł przelew dla P.Ali w wysokości 396 zł tytułem przypadającej Jej pieskom części dochodu z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192916-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09?p=15388634#post15388634"]http://www.dogomania.pl/threads/1929...4#post15388634[/URL]
  6. [B]To ja się przypomnę o ten obiecany nr konta P. Ali[/B] Skrzynkę mam w tej chwili odetkaną ( ale na jak długo starczy to nie wiem bo od pewnego czasu powszechne stało się rozsyłanie dziesiątków PW z zaproszeniami do wątków PwP - w efekcie w ciągu zaledwie godziny potrafi wpłynąc kilkanaście maili i skrzynka pada:shake:)
  7. Majqa - dziękuję za zaproszenie Cięzka sprawa:shake: coś pomyślę Choć tu sama kasa też nie rozwiąże problemu, no chyba, że na prawdę duża... ale to już totolotek a nie bazarek:roll:
  8. dziękuję Iwa77 za wieści choć one smutne , bardzo smutne
  9. Dzis ( 6.10.) poszedł przelew dla Iksika w wysokości 396 zł tytułem przypadającej mu część dochodu z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/192916-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09?p=15388634#post15388634[/url]
  10. Dzis ( 6.10.) poszedł przelew dla Liska w wysokości 396 zł tytułem przypadającej mu część dochodu z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/192916-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09?p=15388634#post15388634
  11. OK to w takim razie czekam cierpliwie na to konto:lol:
  12. czyli jak dobrze rozumiem to będzie nr konta P. Ali ? a nie kogoś z dogomanii tak?
  13. proszę w takim razie o podanie nr konta na PW
  14. iwa77 a masz może jakies wieści o Balbince - ostatni wpis kikou był dramatyczny. Martwię się bardzo...
  15. [quote name='mtf zalesie']jak nikt sie nie zglosi to moge poszukac numeru konta ale w czwartek[/QUOTE] Dzięki ale byłabym równiez wdzięczna gdyby padła na wątku jasna informacja kto jest skarbnikiem tego wątku lub kto potwierdza i rozlicza wpłaty. To kasa bazarkowa a nie moja prywatna więc muszę przestrzegać regulaminowych wymogów tego typu wpłat
  16. Finiszuje bazarkowo więc poproszę dogoskarbnika Iksika o nr konta do wpłaty
  17. Kto jest dogoskarbnikiem psów P. Ali? Finiszuję bazarkowo i za chwilę będę potrzebować nr konta do przelewu Mogę prosić na PW?
  18. dostałam nr konta - dziękuję wysyłam 100 zł
  19. Skoro pytasz o pomysły;) to mam taki: zwykle psy są ogłaszane w necie a jest przeciez spora grupa potencjalnych domów które z netu nie korzystają. Może więc spróbowac inne medium np. gazetę. Wiem, że to jest dość kosztowne ale może stac Paryska na takie małe ale ze zdjęciem i krótkim , łamiacym serce tekstem. I gazeta tak z gatunku czytanych przez starsze osoby więc jakaś lokalna , popularna. I drugi pomysł to plakaciki gdzieś przy szkołach- jak jakiemuś dzieciakowi pies wpadnie w oko to może rodziców przekona .Jak bedzie inf. że pies zdrowy , odrobaczony i nie prosto ze schronu to wiem z doswiadczenia że takie argumenty mogą duzo zdziałać ( wielu rodziców ma obawy przed psem wziętym prosto ze schroniskowego boksu -legendy o ich chorobach i nieobliczalnosci zachowania ciagle jeszcze mocno pokutują w narodzie)
  20. poproszę o konto to coś wyskrobię choć ten miesiąc mam ciężki finansowo:shake:
  21. Dajcie koniecznie ogłoszenia w lecznicach wet. - po pierwsze chodzą tam psiarze a oni najprędzej zwrócą uwagę na wałęsającego się psa a po drugie może Kubę ktos przygarnął i zjawi się z nim u weta znalazłam w necie taki spis adresów z Zabrza ale czy jest aktualny i pełny tego nie wiem [URL]http://www.weterynarze.com/index.php?action=weterynarze&woj=24&pow=78[/URL] Drugie dobre do oplakatowania miejsce to szkoły ( młode oczy, trochę czasu na spenetrowanie okolicy i perspektywa nagrody;)) No i niestety dopuszczając i wersję najsmutniejszą warto sprawdzić czy miasto nie miało zgłoszenia o szczątkach do usuniecia. W Krakowie zwłoki zwierzaków z miejsc publicznych ( m in ulic)zabiera firma mająca umowę z magistratem - przypuszczam że w Zabrzu jest podobnie. Takie interwencje sa odnotowywane więc w skali kilku dni jest to do sprawdzenia. Jesli w Zabrzu jest straz miejska to radzę tel. do nich -będa wiedziec kto zajmuje się tam utylizacją
  22. [quote name='gonia66'] dzwonilam znowu, ale telefon milczy...wczoraj prosilam o oddzwonienie...ale cisza..:( [/QUOTE] Jesli tel. podany w ogłoszeniu (796-410-300) milczy to genialnie:angryy: i w takim razie ogłoszenie jest g....warte - chyba, że dzwonisz pod inny numer;)
  23. Czy ktoś mi może podać na PW gdzie i ile mam wpłacić w ramach obiecanego sponsoringu kastracji Alpusia? Wpadłam na wątek i widzę, że psiak juz jedną łapą w nowym domu - wspaniale:multi: ale sorry nie mam czasu przelatywać wątku ( jeśli tam gdzieś jest ta informacja ) i byłabym zobowiązana Opiekunom za podrzucenie mi "gotowca" umożliwiającego szybkie zrobienie przelewu;)
×
×
  • Create New...