-
Posts
5279 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by taks
-
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4838/dsc0875ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2470/dsc0891q.jpg[/IMG] a odpowiadając na pytania które padły wyżej: - na razie bazarku obróżkowego nie będzie , ogłaszam chwilę przerwy bo - teraz pora na kubraczki , bazarek juz prawie gotowy do wklejenia- jutro, najdalej pojutrze go uruchomię i dam tu link
-
Cudna Zgraja w regulaminowym rozmiarze;):lol: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5278/dsc0806w.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/253/dsc0105n.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6203/dsc0484ld.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1795/dsc0854b.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6789/dsc0860c.jpg[/IMG]
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
taks replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
i taki "latający" pies trafił za kraty [URL]http://lh6.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/TFCFmMYxO0I/AAAAAAAADZg/H2bJvB82z-g/s512/DSC_1381.JPG[/URL] jak on musiał tam cierpieć:shake: haccord dziękuję:Rose: -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
taks replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam złe przeczucia:shake: kurcze, obym się myliła -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dzis ( 8.10.) poszedł przelew dla P.Ali w wysokości 396 zł tytułem przypadającej Jej pieskom części dochodu z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192916-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09?p=15388634#post15388634"]http://www.dogomania.pl/threads/1929...4#post15388634[/URL] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[B]To ja się przypomnę o ten obiecany nr konta P. Ali[/B] Skrzynkę mam w tej chwili odetkaną ( ale na jak długo starczy to nie wiem bo od pewnego czasu powszechne stało się rozsyłanie dziesiątków PW z zaproszeniami do wątków PwP - w efekcie w ciągu zaledwie godziny potrafi wpłynąc kilkanaście maili i skrzynka pada:shake:) -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
taks replied to kikou's topic in Już w nowym domu
dziękuję Iwa77 za wieści choć one smutne , bardzo smutne -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
taks replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Dzis ( 6.10.) poszedł przelew dla Iksika w wysokości 396 zł tytułem przypadającej mu część dochodu z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/192916-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09?p=15388634#post15388634[/url] -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
taks replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzis ( 6.10.) poszedł przelew dla Liska w wysokości 396 zł tytułem przypadającej mu część dochodu z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/192916-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczamy-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09?p=15388634#post15388634 -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
OK to w takim razie czekam cierpliwie na to konto:lol: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
czyli jak dobrze rozumiem to będzie nr konta P. Ali ? a nie kogoś z dogomanii tak? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
proszę w takim razie o podanie nr konta na PW -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
taks replied to kikou's topic in Już w nowym domu
iwa77 a masz może jakies wieści o Balbince - ostatni wpis kikou był dramatyczny. Martwię się bardzo... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']jak nikt sie nie zglosi to moge poszukac numeru konta ale w czwartek[/QUOTE] Dzięki ale byłabym równiez wdzięczna gdyby padła na wątku jasna informacja kto jest skarbnikiem tego wątku lub kto potwierdza i rozlicza wpłaty. To kasa bazarkowa a nie moja prywatna więc muszę przestrzegać regulaminowych wymogów tego typu wpłat -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
taks replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Finiszuje bazarkowo więc poproszę dogoskarbnika Iksika o nr konta do wpłaty -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
taks replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Kto jest dogoskarbnikiem psów P. Ali? Finiszuję bazarkowo i za chwilę będę potrzebować nr konta do przelewu Mogę prosić na PW? -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
taks replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
_bubu_ i ja nr konta poproszę -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
taks replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skoro pytasz o pomysły;) to mam taki: zwykle psy są ogłaszane w necie a jest przeciez spora grupa potencjalnych domów które z netu nie korzystają. Może więc spróbowac inne medium np. gazetę. Wiem, że to jest dość kosztowne ale może stac Paryska na takie małe ale ze zdjęciem i krótkim , łamiacym serce tekstem. I gazeta tak z gatunku czytanych przez starsze osoby więc jakaś lokalna , popularna. I drugi pomysł to plakaciki gdzieś przy szkołach- jak jakiemuś dzieciakowi pies wpadnie w oko to może rodziców przekona .Jak bedzie inf. że pies zdrowy , odrobaczony i nie prosto ze schronu to wiem z doswiadczenia że takie argumenty mogą duzo zdziałać ( wielu rodziców ma obawy przed psem wziętym prosto ze schroniskowego boksu -legendy o ich chorobach i nieobliczalnosci zachowania ciagle jeszcze mocno pokutują w narodzie) -
Dajcie koniecznie ogłoszenia w lecznicach wet. - po pierwsze chodzą tam psiarze a oni najprędzej zwrócą uwagę na wałęsającego się psa a po drugie może Kubę ktos przygarnął i zjawi się z nim u weta znalazłam w necie taki spis adresów z Zabrza ale czy jest aktualny i pełny tego nie wiem [URL]http://www.weterynarze.com/index.php?action=weterynarze&woj=24&pow=78[/URL] Drugie dobre do oplakatowania miejsce to szkoły ( młode oczy, trochę czasu na spenetrowanie okolicy i perspektywa nagrody;)) No i niestety dopuszczając i wersję najsmutniejszą warto sprawdzić czy miasto nie miało zgłoszenia o szczątkach do usuniecia. W Krakowie zwłoki zwierzaków z miejsc publicznych ( m in ulic)zabiera firma mająca umowę z magistratem - przypuszczam że w Zabrzu jest podobnie. Takie interwencje sa odnotowywane więc w skali kilku dni jest to do sprawdzenia. Jesli w Zabrzu jest straz miejska to radzę tel. do nich -będa wiedziec kto zajmuje się tam utylizacją
-
[quote name='gonia66'] dzwonilam znowu, ale telefon milczy...wczoraj prosilam o oddzwonienie...ale cisza..:( [/QUOTE] Jesli tel. podany w ogłoszeniu (796-410-300) milczy to genialnie:angryy: i w takim razie ogłoszenie jest g....warte - chyba, że dzwonisz pod inny numer;)
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
taks replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mi może podać na PW gdzie i ile mam wpłacić w ramach obiecanego sponsoringu kastracji Alpusia? Wpadłam na wątek i widzę, że psiak juz jedną łapą w nowym domu - wspaniale:multi: ale sorry nie mam czasu przelatywać wątku ( jeśli tam gdzieś jest ta informacja ) i byłabym zobowiązana Opiekunom za podrzucenie mi "gotowca" umożliwiającego szybkie zrobienie przelewu;)