Mam pytanko :oops: Jestem skromnym posiadaczem suczki kundelka którą mam od 6 lat i wziełam ją z ulicy. Szkolę ją od początku sama i jak na kundelka (dużo ludzi mówi że kundle są głupie) dużo umie. Owczarki niemieckie podobają mi się od dziecka, ale jak brałam Funie mama była zdania że mamy za małe mieszkanie na ONka:placz:. Ale nie będe się tu rozpisywać. :lol: Moje pytanie dotyczy skrótu IPO, nie wiem co on oznacza :oops: Wiem co znaczą PT, PO ale IPO nie, stopnie to domyślam sie chodzi o zaawansowanie, ale samo IPO?? :razz: Proszę o pomoc :roll: