Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. To trzeba mocniejszą kupić:cool3:
  2. Aha dobrze że mi napisałaś bo jeszcze bym po sklepach nowych szukała albo stare do naładowania zostawiła :evil_lol:
  3. A to co potem z tymi bateriami robisz wsadzasz nowe? :diabloti:
  4. A ja Ci pomoge :evil_lol: hehe nikt sie nie wymiga :diabloti:
  5. Hehe to ja mojej Funi też takie zamątuje :evil_lol:
  6. No to dobra powiecmy że mam za mało zdjęć :eviltong:
  7. [quote name='marmara_19'] Cekin arystokrata :evil_lol:
  8. Nie sie zobaczy tylko masz być :mad:
  9. Jak będe coś wiedzieć dam znać :roll:
  10. To Ty nie musisz wieczorem lampki nocnej zapalać :evil_lol:
  11. Tu Funia z brudnym nochalem zaraz po wejściu do domu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/98/bfeae1c7040f5313.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial] A tu odpoczywa (dalej z brudnym nosem :evil_lol:) [/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/98/1bf4d5911c1de885.jpg[/IMG][/URL] Brzydka troche jakość bo z komórki :p[URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  12. Szkoda a Ty byś się nie załapała sama :cool3: czym więcej ludu tym lepiej :razz:
  13. 200km. to nie daleko bałam się że na przykład nad morzem. To popytam znajomych :p
  14. Za brzydka :evil_lol: po resztą mam za mało zdjęc :oops:
  15. No to teraz pozostaje tylko Anetke namówić :evil_lol: A czemu Miki się nie nadaja aż taka bestia :cool3: Funia by go zaraz wyprostowała:lol:
  16. Nie już nie trzeba :p co Ty też się szkujesz na spacerek :diabloti: Weżmiemy ze sobą Anete i Natka :evil_lol:
  17. Piszcie szybko to jak nie daleko to popytam!!
  18. Heyka :laugh2_2:
  19. Tak a można wiedzić z kąd :cool3:
  20. Bo jak nie daleko od Tarnobrzega to postaram się coś załatwić jak by co
  21. Nowe foteczki :multi: pozdro dla psiaczków i właścicielki Alfa zdrowiej szybko :p
  22. Pikności pieś :loveu: Łade oczka jak latareczki :p
  23. [quote name='saJo']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Zgadłam?? :lol:
  24. Damy rade co by nie wiadomo czym więcej ludu tym rażniej ale co tam :cool3:
  25. Może jakiś Włoch się pisze albo Hiszpan w ostateczności :razz:
×
×
  • Create New...