-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name='_ChiQuiTa_'] Kurde Luzia ja też je chcę jak najszybciej, ale sa takie problemy z tranpostem że maskra. Powoli tracę nerwy. Miały być 2 tyg temu i w ten weekend no ale nie wyszło :placz: Słuchaj będę miała do ciebie mały romansik :cool3: i Ty też masz w tym interes. Więc zgłoś sie na gg do mnie :) [COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/quote] Romansik hmm.. fajnie to zabrzmiało :cool3: Oki jak Cię namierzę na gadulcu to na pewno napiszę :diabloti:
-
[url]http://images32.fotosik.pl/39/76d46758fcdad97d.jpg[/url] Czy ona coś piła :PROXY5: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Czeeść babo :):):) śliczne pieseczki :) A okolica.... beznadzieja:D[/quote] Cześć :diabloti: Wiem :p A dlaczego tak sądzisz :eviltong: :evil_lol:
-
No to gratuluje.. Trzeba to oblać :p :smilecol::smilecol::smilecol: :bigcool::bigcool::bigcool::knajpa::cunao::drink1::drinking:
-
[quote name='agaciaaa']No właśnie jakoś tak mi gardło zaczęło boleć...:roll: Aaaa! :multi: ale jestem mondra :evil_lol: Nagroda... hmm.. poprosze duuuuuuuużo fotek :loveu: a i zrób mi budyń i wyślij pocztą :lol: adres wyśle na pw :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To holinex weź :cool3: Wydaję Ci się :evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti: Fotki ok ale z tym budyniem to troszkę lipa :eviltong:
-
A masz może fotki karych koni z zawodów??:p
-
[quote name='Anza&Hacker']Owczarek z Bergamo ([I]Cane de pastore bergamasco[/I]) - albo się poddaje bo mi umaszczeniem do niczego innego nie pasują co znam! :diabloti:[/quote] Niestety nie :cool3: [quote name='agaciaaa']eee tam, rowerem ciekawiej :evil_lol: a te psy...[FONT=Verdana][SIZE=-1]Bouvier des Flandres? pewnie palnęłam :oops: :evil_lol:[/SIZE][/FONT][/quote] Ale zimno jest już to nie lato, przeziębisz się i co wtedy?? :eviltong: Może i palnęłaś ale trafnie :multi: Teraz wymyśl nagrodę :diabloti:
-
[url]http://images23.fotosik.pl/110/137bc014f5a0820a.jpg[/url] Do twarzy jej z tą chustką tylko z kąd Ty ja masz to nie Twoja przypadkiem? :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']no co ja poradze, że to tak daleko :roll: :evil_lol:[/quote] Samochodem przyjedz :diabloti: [quote name='Dorkaa'] Piękne foteczki :loveu: Śliczny ten park :loveu: Wogóle wszystko :smile:[/quote] Dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki :p [quote name='Anza&Hacker'] No np. sznaucerki średnie - ale to nie podobne za bardzo - chociaż "skundlone" tak czasem wyglądają ;-) No, a poza tym myśle o czymś w stylu [B]Pumi[/B], albo Soft (tu umaszczeniem nie pasuje), bądź [B]Barbet[/B]?[B] :razz: [/B]Pewnie i tak nie "zgadłam"[B] :evil_lol:[/B][/quote] No niestety nie zgadłaś :p Są to psy z rodowodem :razz:
-
[quote name='agaciaaa']No wiesz co... :placz: A masz fotki innych jej dzieciaczków? :loveu: No przecież jade :eviltong:[/quote] Trzeba było się streszczać :eviltong: :diabloti: Niestety :shake: No czekam i czekam i się chyba nie doczekam :evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']Ok. Toffi poprosze :lol: Śliczna jest córa Funi :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/36/a777a5f4ec647a1d.jpg[/URL] słooodkie ma uszka :loveu: Super macie park :) też chce taki :cool3:[/quote] Właśnie zjadłam bo nie mogłam się Ciebie doczekać :eviltong: Jaka mama taka córa było jeszcze 4. Łącznie wszystkich pięć 3 czarno białe z czego 2 pieski i jedna suczka i 2 czarne jeden piesek i jedna sunia. Wogóle była kochana teraz strasznie rozpieszczona się zrobiła :evil_lol: Przyjedz do Tbq :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Ale dogo muli :angryy::angryy::angryy: Zdjęcia naszego tarnobrzeskiego parku (tam chodzimy na spacerki) :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/40/8b43a6494b070cfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/110/34cf2cdcbde5c129.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/41/c6ae720dd792148f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/40/f408e9fca78333c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/110/d03d41d16173742d.jpg[/IMG][/URL]
-
CD Tinuchy :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/37/99ee8dafd2c1c17a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/9f5f124868550740.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/9ff8d7b8373e5a83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/2169fc2d23ee263d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/a777a5f4ec647a1d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pimpek']luzia pośpiesz się z tymi fotkami, fotosik nawala ?:evil_lol:[/quote] Taaa dobra wymówka dzięki :evil_lol: [quote name='Anza&Hacker'] Dzięki za fotki :loveu: ...a do rasy poprosze o podpowiedź w wielkości rasy? :cool3: Bo pasują mi mniej więcej do kilku ras, w różnych gabarytach :oops: [/quote] A jakie masz na myśli :cool3:
-
Tina.. Znalazłam ją w worku na śmieci wyrzuconym z zielonego poloneza :angryy::angryy::angryy: Była u mnie 3 miesiące teraz już w nowym domku :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/109/7c378a1fc5297c72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/37/2d372ccfcf9ed4fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/108/7c5afd6e87d248c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/9e42cbb784632bb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/b68fdc69f7e51844.jpg[/IMG][/URL]
-
DOBRA WKLEJE BO MNIE ZASZTYLETUJECIE :diabloti: Najpierw córcia Funi Dora :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/6037b5f575b7c817.jpg[/IMG][/URL] Tutaj an pierwszym planie Dora dalej Kori i Funia :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/db2dd28fa902c545.jpg[/IMG][/URL] A teraz zagadka kto zgadnie jaka rasa chowa się za tymi kudełkami :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/42bb1e3e6629ef51.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
-
Witamy w niedzielne popołudnie :multi:
-
Ja też chcę foteczki :p I znowu zaczynam truć ale... [SIZE=1]ja kce ciurka :loveu: :diabloti:[/SIZE]
-
No to jeszcze kilka fotek Tinki skoro taką furorę robi :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/37/2d372ccfcf9ed4fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/b68fdc69f7e51844.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/9ff8d7b8373e5a83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/108/7c5afd6e87d248c1.jpg[/IMG][/URL]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Luzia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://i13.tinypic.com/6tda3bp.jpg[/url] Mina superśna :loveu: -
No ale wredne baby zostawić je na chwilę i tyle nagadały :mad: :diabloti::diabloti: A ja biedna muszę teraz czytać :eviltong::evil_lol:
-
[quote name='Anza&Hacker']Czekam na fotki :loveu: Kary doszedł, thx :Rose:[/quote] Nom zaraz wrzucam NMZC :p Ale pamiętaj jak narysujesz to chcę zobaczyć :razz:
-
Przepisy super niektóre muszę wypróbować bo smacznie brzmią :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']No jade, jade... pogoda nie dopisuje, ciężko mi idzie :evil_lol: Jakieś deficyt księciów, czy co? :cool3:[/quote] To jak będziesz już blisko to daj znać to włączę mleko na budyń :evil_lol: Jaki chcesz waniliowy, śmietankowy czy toffi?? :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_'] To ja się tak skromne wtrącę między te rozgadane baby Czeeeść:smile: [/quote] Witamy :multi: modaw naszych skromnych progach.. [SIZE=1]A co do tych bab :mad:[/SIZE] [quote name='Anza&Hacker'] Mniej gadania, więcej zdjęć! :mad: To jest [B]FOTO[/B]-blog! :diabloti: [/quote] No dobra dobra zaraz wkleję tylko fotosik przerabia :lol: Nie są za nowe ale nie mam jak zrobić może w tym tygodniu porzyczę aparat :cool3: Jak tam Anza doszła fotka Karego??:razz:
-
[quote name='deer_1987']tego sie nie da nie zauwazyc... zadamy fotek!![/quote] Dzisiaj wkleję obiecuje :diabloti: [quote name='Pimpek']No to udanej imprezki, na księcia z bajki nie licz :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]żartuję,żartuję [/COLOR][/SIZE]Dobranoc :p[/quote] Księcia nie znalazłam ale paru fajnych było :eviltong: [quote name='agaciaaa'] ale przecież ja już wyruszyłam :cool3: Jutro masz zrobić fotki!!! Koniecznie :mad: i życze owocnych poszukiwań księcia z bajki :lol: jakbyś znalazła dwóch, to możesz mi jednego podesłać :diabloti: [/quote] To gdzie jesteś?? Bo Cię nie widzę :diabloti: Księcia ani jednego niestety nie znalazłam :-( :diabloti: [quote name='furciaczek'] Nio i przyszlam ale nie nadrobilam bo dogo odmawia posluszenstwa:angryy: [/quote] To dobrze że nie muliło bo byście mi tu bałagan narobiły :eviltong: [quote name='Dorkaa'] Taaak, żądamy fotek :evil_lol: [/quote] To żądajcie dalej :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='agaciaaa'] Jeszcze nie wróciłaś z tej imprezy? :evil_lol: [/quote] Wróciłam ale nie miałam siły na dogo siadać :cool3: