Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='agaciaaa']pomóóóóóżcie!!!! :razz:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. [quote name='deer_1987']no to bedzie zle.. nie radze..[/quote] Ale ja chce :evil_lol:
  3. [quote name='Eriu']To Agata też miała sterylkę?:roll::evil_lol:[/quote] A skąd wnioskujesz?? :cool3:
  4. Albo jeszcze jeden mit że to 7 szczenie z miotu i nie ma metryki :angryy:
  5. [quote name='agaciaaa']Taaaaaaaaaak :diabloti:[/quote] Oj chyba nie masz wsparcia :eviltong: [quote name='deer_1987'] nie powiem co to za kara obo sie bac nie bedziesz :-D[/quote] W takim razie zaryzykuje :evil_lol:
  6. [quote name=':: FiGa ::']Pewnie, że tak :diabloti: Wychodząc z psem na spacer obejrzyj się - kryję się za pobliskim drzewem lub lampą :evil_lol: Jesteś moją obsesją :evil_lol::diabloti: :roflt:[/quote] Oj zaczynam się bać.. :diabloti: A to już się nie dziwie co to za 45 letni zboczeniec za mną łazi :evil_lol: Zakochałaś się :razz: :evil_lol:
  7. [quote name='deer_1987']No nareszcie, uniknelas kary, ale nastepnym razem sie nie uda....[/quote] Oj zaczynam się bać :evil_lol: [quote name='agaciaaa']spróbuj to sie przekonasz :diabloti:[/quote] Jesteście tego pewne :cool3:
  8. My wiemy wszystko :diabloti:
  9. [quote name=':: FiGa ::'] Szooook? :siara: Bo taki zdziw na raz... :eviltong: Wooo,a co mi przzyniosłeś? :multi:[/quote] Ale dlaczego zdziw :eviltong: A byłaś grzeczna...:cool3:
  10. Dogo nie muli :multi: Czekamy na fotki :diabloti:
  11. Luzia

    Królik Dusiek

    A kiedy fotki :razz::razz: :diabloti::diabloti::diabloti:
  12. [quote name='dadiii']jutro jade moze na wies wiec moze dam fotki kory tinki i mojego nowego nabytku u babci kociaka!![/quote] MOŻE?? :mad::mad::mad:
  13. Śliczną ma tą klopecke na blodzie :loveu::loveu: [SIZE=1]Jedna rada rób odstępy między fotkami bo się mod przyczepi :diabloti:[/SIZE]
  14. O boshe nie było mnie trochę a tu tak nagadane :evil_lol:
  15. [quote name='agaciaaa']Właśnie.. jeśli dogo przeżyło moją fotke, to z Tobą nie może być gorzej :evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name=':: FiGa ::']A jak i mnie przeżyło, to Ty nie masz się co martwić, naprawdę :evil_lol:[/quote] Oj nie była bym taka pewna :diabloti:
  16. [quote name=':: FiGa ::']Popieram, też chcę fotki :multi:[/quote] Ty to mnie chyba śledzisz :diabloti:
  17. [quote name=':: FiGa ::'] :eek2::eek2: Kto tam? :cool3:[/quote] Co taki szok :evil_lol: Święty mikołaj :diabloti:
  18. Agacia się broni bo wie że każdy pies podobny do swojego właściciela jest :diabloti:
  19. [quote name='agaciaaa']Noooo :cool3: teraz już sie nie wywiniesz :diabloti:[/quote] Oj jeszcze się zdziwicie :diabloti: [quote name=':: FiGa ::'] Eeee tam, zabić nie zabija... chyba :eviltong: Ha, widzisz, jestes w mniejszości :cool3: Kiedyś już tak zmusiłyśmy Agacię do dania swojego zdjęcia, Ciebie tez zmusimy :siara:[/quote] No właśnie.. Chyba :eviltong: To co dam sobie rade :evil_lol: Ja jestem twartka sztuka :diabloti:
  20. :klacz::klacz::klacz: :drinking::drinking::drinking: :drink1::drink1::drink1: Gratuluję :cool3:
  21. A może jakieś foteczki z rodzinką :evil_lol:
  22. [quote name='Chefrenek']Hahaha coś jej się pokręciło albo jej taki kit wcisnął ten gość. To co ona mówi to chip i paszport.[/quote] Typowa gadka pseudohodowcy :shake:
  23. [quote name='ewelinabuck'][B]tak tak to Basenji:cool3:[/B][/quote] heh to całe szczęście bo już myślałam że gafę palnęłam :evil_lol:
  24. [quote name=':: FiGa ::']Udowodnij :diabloti::diabloti: Popieram :cool3:[/quote] Lepiej nie bo mnie tu zabiją :evil_lol: Co to ma być jakaś koalicja przeciw mnie :diabloti:
×
×
  • Create New...