Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Optymistka?:cool3:[/quote] Na dogo tak w życiu niestety nie :shake:
  2. [quote name=':: FiGa ::']Nie, po prostu jesteś niesmaczna :eviltong: [SIZE=1]Ja sie myję... czasami :diabloti: A tak na serio to bywaja dni [każdy wtorek, środa i piatek] że się kąpię 4 razy dziennie, także pod tym względem mnie nikt nie przebije :evil_lol: [SIZE=2]Jesli nie wybęde z kraju to tak ;) A dzieki :eviltong: [/SIZE][/SIZE][/quote] Właśnie mnie jedna polizała :multi: [SIZE=1]A czemu tak często :razz: [SIZE=2]A gdzie się wybierasz :cool3: Nie ma za co :diabloti: [/SIZE][/SIZE]
  3. [quote name='agaciaaa']Ludzkich jeszcze nie próbowałam :evil_lol: ale co.. avek? bo już sie pogubiłam :evil_lol: ładny :cool3:[/quote] Najwyższy czas :cool3: Tak avek :placz: Opis?? bo też się pogubiłam :lol:
  4. [quote name=':: FiGa ::']Cana i Clio <- mój typ :eviltong: Gdyż nie chce tu spedzić reszty zycia :evilyong: [/quote] Dziękujemy za oddanie głosu :cool3: E tam może nie będzie tak źle :evil_lol:
  5. [quote name='agaciaaa']Fuuuuuuuuj :shake: bla bla :eviltong: to sobie miej i sie ciesz :eviltong:[/quote] A jadłaś :evil_lol: To mam pomysł zrób mi go to go umieszczę.. Albo powwiec jak można zmniejszyć z 28,8 na 19.5 KB?? :cool3: No co nie ładny :-(
  6. [quote name=':: FiGa ::'] Ja miałam przed sekunda na sobie całą piątkę ale jak wszystkie zaczęły mnie lizać po szyi, brzuchu i rekach, to zrezygnowałam bo mam potworne łaskotki :diabloti: To mnie wtedy nie było w grodzisku :shake: Wolę rolki :diabloti:[/quote] Mnie moje nie liżą :eviltong: [SIZE=1]Bo ja się myję :diabloti: [SIZE=2]ale na następnych wakacjach mam nadzieję że się spotkamy :cool3: To miłej drogi :diabloti: [/SIZE][/SIZE]
  7. [quote name='g_o_n_i_a'] Witanko, z czego smiejesz? :diabloti:[/quote] A bo ja taka wesoła kobitka jestem :eviltong:
  8. Luzia

    Raven & Lilo

    [quote name='Talagia']Dziękujemy ślicznie :evil_lol: Teraz mamy przerwe wystawową do lutego i psiaki sobie będą spokojnie zarastać :evil_lol::evil_lol:[/quote] E tam seterki choć by nie wiem jak zarośnięte i tak som piękne :loveu:
  9. [SIZE=3][B][SIZE=5]Ponawiam><[/SIZE] Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake: Może jakieś propozycje [/B]:cool3:[/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [COLOR=DarkOrange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR] Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]2[/B][/COLOR][/SIZE] Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Iga i Ida Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]1[/B][/COLOR][/SIZE] Albo może macie jakieś inne propozycje :lol: [COLOR=Red][SIZE=3][B]ZDĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE] [COLOR=Black]78, 80,...[/COLOR] [/COLOR] _________
  10. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://images34.fotosik.pl/54/133837ba9b35f740.jpg[/URL] Łaaaaaaa... no jacieeee :loveu: Ale z was gaduły :shake: Nawet nie próbuje tego nadrabiać :evil_lol:[/quote] Koffane potfforki :loveu: Dlaczego nie?? :diabloti:
  11. [quote name='agaciaaa']peszek :evil_lol: Bo tak :mad: Ja wole 'pojedyncze' nicki :diabloti:[/quote] W ostateczności serduszko i wątróbka :diabloti: :eviltong: Ale ja chciałam mieć podwójny :eviltong:
  12. [quote name=':: FiGa ::']A ile ich masz? Jaka płeć? :cool3: A no fakt.. wspominałaś :evil_lol: W mniej więcej w którym miesiącu byłaś? Noo :oops:[/quote] Dwie kofane samiczki właśnie śpią mi pod bluzką :loveu: Sierpień To rowerek i chudniemy :evil_lol:
  13. [quote name=':: FiGa ::']Wooow to kolejna rodzinka na dogo :multi: A to pewnie na Czystym byłaś? :cool3: [taki śmierdzący zalew, w którym kąpia sie ludzie chcacy zarazic sie jakimś swinstwem :lol:] Bardziej sie nie da :eviltong:[/quote] Hehe no a co :evil_lol: Nie u rodzinki :eviltong: Aż tak źle :crazyeye: :diabloti:
  14. [quote name='Paulina_mickey']wiem jak to jest:roll:[/quote] A próbowałam mówić że to tylko na 2 tyg itp ale ona na to że absolutnie nie :-(
  15. [quote name='agaciaaa']to nie będziesz miała zbyt wiele przyjemności :evil_lol::evil_lol: Ja chce stary :placz: a nick brzydszy :eviltong: też chce stary :evil_lol:[/quote] Ups o tym to nie pomyślałam :diabloti: A dlaczego :eviltong: Chyba by mnie Margo zabiła jak bym do niej jeszcze raz o zmiane nicku napisała :evil_lol: Ten ładniejszy bo jest w niem napisane Funia :loveu:
  16. [quote name=':: FiGa ::'] Z Warszawy ;) Toż to trasa do przejechania na rolkach jest :evil_lol:[/quote] Moje też :cool3: Przecież Ci pisałam że byłam na rowerach w te wakacje w Grodzisku tylko że dolnym :eviltong: A co się zmieniło... Hmmm przytyłaś :diabloti:
  17. Witanko wieczorne :multi: Pokazała byś tą nową obróżkę :cool3:
  18. [quote name='Paulina_mickey'][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/images4.jpg[/IMG][/quote] Fajny ale duży może jutro zmniejszę to umieszczę :cool3: Dzięki Paulinko :*
  19. [quote name='Paulina_mickey']oj tymczas by sie jej przydał bo gdy wyjdzie ze szpitala to wróci do pani w-ce prezez a tam nie za bardzo sie dogaduje z inną sunią na tymczasie(Greta)[/quote] Wiem qrde ale do mojej mamy ani prośbą ani groźbą :placz:
  20. [quote name='Paulina_mickey']ja tam wole Snoopka:diabloti::loveu:[/quote] Ja też ale nie mogłam znaleźć :placz: a ten mi w oko wpadł bo taki kolorowy :cool3:
  21. [quote name='agaciaaa']smacznego :evil_lol: co to za av? :cool3: oddawaj Funie :mad: i w ogóle dlaczego kobieto nick zmieniłaś? :cool3:[/quote] Najbardziej móżdżki lobię :loveu: A taki nowy :lol: Na avka Funię :eviltong: Przecież pisałam czemu :diabloti: A co do nicka to ten ładniejszy :eviltong: i z dużej litery :evil_lol:
  22. A ja dalej się obwiniam że nie mogłam jej na tymczas wziąśc :placz:
  23. To ja też podniosę :cool3: Hopamy na Pierwszą Kajtuś :loveu:
  24. [quote name='Paulina_mickey']oooo Garfield:diabloti:[/quote] A co :diabloti:
  25. Musisz dawać Chestiemu danio to super metoda na głoda :evil_lol:
×
×
  • Create New...