Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dziękuję !!!!!!! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nie da się pomóc wszystkim psom to fakt, ale robimy co możemy a usypanie to poddanie się. Trzeba jednak w tym przypadku spróbować ! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dziękuję !! Tyle że to są 2 tygodnie , 14 dni na znalezienie czegoś nowego, jeśli jutrzejsze rozmowy u nas nie przyniosą rezultatu piesek jednak pewnie pojedzie do Was. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam pierwsze informacje, hubert jest zagłodzony, rzuca się na jedzienie, po południu będą wyniki badań, został odrobaczony, jutro czeka go kąpiel> Żyje!!!!!!! To wspaniała wieść! -
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
I tutaj kolejny przykład braku domków i tymczasów w okolicy :( Aga myślę o was ale nikt nie pyta o Kropeczka :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
dzięki za wsparcie, ja się nie poddaję cały czas próbujemy znaleźć tymczas na miejscu. -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zgryziu czeka na lepszy los i wierzę że mu się uda :) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Jest kilka osób które tu zaoferowały pomoc finansową ale zdaje sobie sprawę że jest to długie lecznie (przykład Kajtka) a my już jesteśmy na długach. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nie zostawimy go tylko szukamy lepszego rozwiązania, po 2-3 tyg inny pies przychodzi w to miejsce więc my musimy swojego zabrać, kto po niego pojedzie? kto da na benzyne na tyle kilometrów? już samo leczenie duzo wyjdzie. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Niestety po 2-3 tygodniach pies będzie do zabrania w niewiadome miejsce. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nawet wczoraj nie dawał za wygraną choć byŁ taki słabiutki :( -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hubert całą drogę próbował stać lub siedzieć, niestety był za słaby, całą drogę męczył się , leżał w wymiotach, posikany w kale :( Zatrzymywałyśmy się żeby mu pozmieć ręczniki i ilekroć zdawało nam się że przestaje odddychać. Monika z którą pojechałam zfinansowała całą podróż i dla niej wielkie podziękowanie! Przyjęto nas bardzo serdecznie , Hubert miał już przygotowane posłanie mimo że przyjechał ze swoją pościelą, chciał za nami wyjść :( ale wiem że został w dobrych rękach ! Aga dziękuję za szybką akcję za troskę i pomoc Hubertowi, podziękuj proszę rodzinie są niesamowici. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idę się pakować na wyjazd. Trzymajcie kciuki za szczęśliwą podróż!! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DostaŁaś numer konta? -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem widziaŁam kamień spad mi z serca :) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Gdzie mieszkasz ?? Boże niech to będzie prawdą !!! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyjazd przeniesiony na wcześniejszą godzinę , o 20:15 odbieram Huberta i w drogę! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Możesz samą obecnością na tym wątku ;) jest dzięki temu na pierwszej i może ktoś to dostrzeże! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hubert już w lecznicy ! O 22giej rusza w podróż po lepsze życie! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Wszystkich którzy chcą najeżdżać na mnie poproszę o opuszczenie wątku bo nie powstał on po to aby się kłócić. Powstał aby znaleźć tymczas lub dom stały dla psa. KUBUŚ szuka ciepłego kąta! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Więc piszę konkretnie, w okolicy jest jeden normalny hotel gdzie bez wyrzutów można zostawić psa. Właśnie w nim przebywa nasza Bajka, zabrana tylko na leczenie tylko na tydzień jest tam od września . W jednej lecznicy w której możemy zostawiać zwierzaki mieszka Kajtek (zabrany na tydzień ,w październiku tak samo z zapaleniem pŁuc), za nim przyszedł Cyganek też tylko na leczenie, potem Tarntula też tylko na leczenie , nie ma dnia żebym nie słyszała pytania kiedy je bierzemy. Jest jeszcze jedna lecznica ale tam Fiona była na tymczasie i była za długo więc też krzywo patrzą. więc gdzie ? Kto ma konkretna propozycję? -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nie zamierzam się sprzeczać , wiem że jemu pomoc jest potrzebna na gwałt , znam ten kaszel wiem co oznacza. Napisz mi tylko co po tygodniu ? Zawieź mam do Ciebie?