Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Wczoraj szłam z Cygankiem wzdłuż Żywieckiej, w pewnej chwili przejechał obok nas samochód z prędkością wiatru....Cyganek odskoczył, rozpłaszczył się całkiem na ziemi :( rozjechały mu się nóżki w czterech kierunkach i leżał na brzuszku bez ruchu kilka chwil :(:(:( Nie wiem co przeszedł w życiu ale on jest w dalszym ciągu bardzo zalękniony, boi się ręki, mimo że już kilka miesięcy mieszka w lecznicy, nie wiem kto mu coś kiedyś zrobił ale myślę że nie miał dobrych przeżyć z pewnością :(
-
Miałam nadzieję że kajtkowi albo Cygankowi sie uda i Lira wpadnie na to miejsce , ale niestety :(:(
-
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ani ogłoszenia ani telewizja lokalna :( -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nic nie dają :( -
Lira nikt o tobie nie myśli :(:(:(
-
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie dam rady go teraz wyciągnąć, niestety :( w jednej lecznicy mamy Kajtka i Cyganka, w drugiej lecznicy jest Kubuś , w hoteliku jest Bajka , w Krakowie na leczenu i tymczasie hubert. W tragicznej sytuacji jest Lira (nadal w schronisku) oraz Borys (nadal w schronisku) tej dwójce należy najpierw pomóc :( nietsety brakuje nam pieniążków na wszystko. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Huberciku niech ktoś cię pokocha!!!! na zwsze już !!!!! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kubuś czeka na domek!!!! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga napisaŁaś do bubu jak stoicie z pieniędzmi? -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uf Aga jakie dobre wieści, siedzą jak na szpilkach, podbijam i aktualizuję bazarki i boję się wchodzić na wątki :( tyle teraz kŁopotów :( TRZYMAM ZA WASZ WYSTĘP! -
[SIZE=4][COLOR=darkorange][B]Kolejny bazarek na Żywiec[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorange][B]Może ktoś będzie zainteresowany : 1.zestawem na biurko, mały zegar, wizytownik, długopis i podstawka na spinacze, wszystko bardzo eleganckie. 2. zestawem na wycieczkę kompasem, latarką i scyzorykiem[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9400250#post9400250"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...50#post9400250[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Zapraszam !!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
maleńki dziadzio pekińczyk, w bardzo złym stanie - ma domek!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ja do nikogo nie mam pretensji, mam nadzieję tylko że Pekinek nie wróci do schroniska :( że znajdzie się dobry człowiek. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Cieszę się że jest u ZuziM , Bunia pewnie też jest z tego pwodu zachwycona , należaŁo jej się coś wyjątkowego ! DOMEK najlepszy z możliwych. -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja również trzymam kciuki za Waszą rodzinę. U nas teraz masa pracy , 3 psy w klinikach, Bajka nadal w hotelu, Hubertowi udaŁo się pojechać do Krakowa (przykro mi że się nie zobaczyŁyśmy ale byŁa noc a rano do pracy... powiedziaŁam rodzicom że idę na imprezę...), Pekin dotarŁ do Warszawy, zostaŁy jeszcze 2 bidoki które trzeba wyciągnąć. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Muszę przyznać że mnie najbardziej cieszy widok BUNI :)