Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. już za późno pinczerka :( dom byŁ za Żywcem ...na naszym terenie.
  2. miaŁam naprawdę olbrzymią nadzieję po tym telefonie :(
  3. Na szczęście Reksiunek zasmakowaŁ w karmię po Maxie :) na pewien czas starczy, tylko leki jeszcze potrzebne więc bazarek jak dasz radę zaożyć to może udaŁoby się na leki.
  4. To byŁ piękny gest że wybraaś wŁaśnie jego !!! Ela jeszcze raz dziękuję ;) Marian stróż butów ;)
  5. Dziękuję !!! wysyam Pw. każda 1zŁ jest ważne, zresztą co tu dużo mówić sama wiesz najlpiej.
  6. Reksiu potrzebuje zainteresowania !! Szkada że tak maŁo osób kocha staruszki.... :(
  7. Niestety nie byŁam w schronie, dopiero w tę niedzielę pojadę.
  8. teraz pewnie śpią smacznie....
  9. byŁ jeden telefon...byŁam pena nadziei, niestety cisza :( pani miaŁa porozmawiać z mężem .Widocznie mąż nie chciaŁ Bąbelka :(:(:( Telefon byŁ z Krakowa....
  10. Chętnie by wskoczyŁ i się poprzytulaŁ :)
  11. Będzie ...albo byŁ ale nikt nie pojechaŁ na wizytę przedadopcyjną :(
  12. ostatnio mam telefony ale tylko w stylu: oddam kota :(
  13. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119287 Bazarek dla Reksia :) może komuś coś się spodoba ?? Proszę zajrzyjcie , podnoście , ten piesek zasŁuguje na pomoc i zainteresowanie !!
  14. Wyjeżdżam a zadzwonił do mnie Pan w sprawie pieska mikrusa, myślę że nadałby się Fox albo jego kolega , może Lisek ;) fajnie by byŁo, czy ktoś może pójść na wizytę przedadopcyjną ?? Sprawa dotyczy Koszarawy, podam numer tel i adres zainteresowanej osobie.
  15. no właśnie :( on jest taki kochany ...
  16. staruszki zapomniane :( nikt do Was dawno nie zajrzaŁ :( biedaczki :(
  17. Dobranoc piesku !
  18. I ja jestem :) zmęczona na fizyczny spacer ale wirtualnie jestem ze staruszkiem więc spacerujmy maluszku !
  19. Oj Rudy Rudy rydz ;) mam na rydza smaczek ;) Rudasku domku nadal nie widać :(
  20. mam przygotowaną podójną smycz dla Majki i Ferdka coby jedna osoba poszŁa z dwoma na raz bo i tak chodzą razem ;)
  21. Maleńki Jasiu zasypia wŁaśnie myśli o domku myśli że strasznie ktoś bardzo go kocha i bardzo przytula wiesz kto to?? ....jego ruda matula niech mną ktos potrząśnie mam takie wizje kiedy jestem zmęczona :(
×
×
  • Create New...