Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Nela umawiaŁyśmy się że będziemy pomagać zatem jeszcze dziś omówię ten temat z bubu. Proszę napisz tylko na ile to skuteczne ? i czy to dla niej niezbezpieczne?
  2. Jak zaradzić? MówiŁ coś lekarz?
  3. Niestety są nowe szczeniaki w schronie : 1. Dżunia od rana się szczeni (widziaŁam 4 na razie) 2. Jamnikowata sunia wczoraj przyszŁa dziś już ma maleństwo (na razie jedno) 3. Uszata mama nie ma już ani jednego dziecka ,zostaŁa sama z Kreseczką, dziś poszŁa na sterylkę. 4. 2 maŁe dziewczynki zostaŁy przyniesine (jedną mam w wannie ;))druga zostaŁa (czarna podpalana)
  4. Rufus jest dziś kastrowany a za 2 dni przychodzi po niego nowa pani.
  5. A żeby jej nie byŁo smutno zamieszkaŁ u niej Gucio :) A Topik podobno ma się dobrze, jego pani byŁa w schronisku przynieść karmę i jest zadowolona.
  6. Dlatego dr zadzwoniŁ z pytaniem czy wogóle chcemy tę operację przy większych kosztach. Niestety jeśli mamy mu pomóc to musimy to zrobić. Jeśli ktoś chciaŁby pomóc będziemy wdzięczne. ChciaŁabym żeby znalazŁ się wŁaściciel...
  7. Wareczka dziś znowu nerwowo przebieraŁa Łapkami stojąc na budzie.
  8. Portos dzisiaj czekaŁ aż Lira się naje, nie wpychaŁ się tylko grzecznie czekaŁ na swoją kolej. Dzięki temu Lira ma już śliczne futerko.
  9. Nowy dzień Lirciu, może ten wyjątkowy jeden jedyny? Zyczę Ci tego!
  10. Noc znowu byŁa zimna :( a teraz pada :( jak twoje stawy piesku?
  11. Dalej taka poczciwinka z pysia :) ale boczki bardziej zaokrąglone i futerko poprawiŁo się :) Hubciu MikoŁaju dostaŁeś piękny dar nowy domek i nową panią :) MiŁo oglądać takie zdjęcia :) śliczne legowisko, przestrzeń i gŁaski.
  12. Znowu dogo nawala :( Zdrowia życzymy ;)
  13. Wpatrzony w panią jak w obraz :)
  14. Dobranoc piesku ! Przykro mi że nikt o ciebie nie pyta :(
  15. Jeszcze raz dziękuję! Aż miŁO to czytać!
  16. Dzięki! A operacja przeniesiona na poniedziaŁek :( i jest gorzej niż sądzono na początku. Piesek musiaŁ zostać potrącony przez jedno auto a drugie musiaŁo po nim przejechać. Dziś specjalista ustalaŁ wielkość pŁytek, cena wzrosŁa do 1500zŁ :( ale przy tym co wyszŁo dodatkowego nie możemy pozwolić na to aby się nie odbyŁa.
  17. Łatka nadal troszkę wystraszona , przyniosŁam jej saszetki żeby nie musiaŁa jeść suchej karmy. Oczywiście byŁo gŁaskanko za które odwdzięczyŁa się mruczenienim :)
  18. Wiosna to dobry okres dla zakochanych ;) może ktoś zakocha się w Warce....
  19. Cyganek zjednaŁ sobie dzisiaj na spacerku jedną dziewuszkę z okolicy. Ruda mŁoda panna przy kości kokietowaŁa go dŁugą chwilę aż się jej poddaŁ ;) JadŁ dzisiaj dużo trawy, on tak sobie lubi urozmaicać dietkę :)
  20. Kajtuś byŁ dziś na bardzo dŁugim spacerku, poznaŁ nowe tereny, poopalaŁ się w sŁonku :) troszkę pobiegaŁ i pozostawiŁ mnóstwo wizytówek po drodze ;)
  21. Hubuś podobno ma apetyt , kilka spacerków dziennie i najważniejsze miŁość :)
  22. Puszek ma na jutro zaplanowaną operację, na razie leży na posŁanku cichutko jak trusia. WzięŁam go na sonko ale nawet się nie zaŁatwiŁ, za to jak tylko zrobiŁam krok on od razu ruszaŁ w moją stronę byle bliżej byle czuć że ktoś przy nim jest. Jest sŁodki :):) i bardzo wystraszony. Lubi jak się go gŁaszcze .
  23. Nie gniewam się ;) bardzo dziękujemy za pieniążki, tak jak wspomniaŁam będę tam w poŁudnie.
  24. Dziś przynajmniej cieplej, byle do wiosny piesku.
×
×
  • Create New...