Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Rysio zadomowił się super, wogóle nie znaczy ;) kuwetka jest za to codziennie pełna :) Przy zabawie podgryza swoją panią i to jest jedynia na razie jakas malutka ryska ;) W przyszłym tygodniu ma wyjśc na pierwszy spacer w szeleczkach i na smyczy.
  2. No właśnie :( w hotelu 2 razy zarył pyszczkiem :( , nie mogę zapomniec jego radości po otwarciu drzwi do mieszkania :(
  3. Z kotką Łatką nie jest dobrze :( trzeba zrobić dodatkowe badanie krwi. Poza tym jest strasznym dziukusem :( złapanie jej zajmuje codziennie pół godziny...
  4. togga z Bielska również szuka mu domku.
  5. Szkoda że nie możecie zobaczyć tego na żywo. Kochany piesio.
  6. Tak jak chciałaś Cyganek i Kajtek trafili do boksów wewnętrznych, mimo tego jest mi smutno :( Cyganek 2 dni spędził u mnie w mieszkaniu, był taki szczęśliwy, skakał i szalał. Pierwszy raz widziałam że umie się cieszyć. A potem musiałam go wsadzić do boksu :( wszedł z podkulonym ogonkiem :( przerażony :( wiem że tam są dobrzy ludzie ale nie mogę zapomnieć jego radości...On nigdy nie przychodził na zawołanie , nie otwierał się na człowieka a u mnie się otworzył, przychodził się przytulać i prosił o głaskanie, a przeciez był tylko 2 niepełne dni :(
  7. Dlaczego to spotyka Rudzię :(
  8. [quote name='emilia2280']przelalam 50 euro dla Kuby na konto z 1-go postu[/QUOTE] Kubuś też dziękuje ;)
  9. [quote name='lidusia']Gdzie w tej chwili jest Lisek? Czy jest np szansa, zeby mogl wyjechac do Holandii. To nie zart, to odpowiedzialna propozycja. Ktos o wielkim sercu nie ratowal jeszcze polskich psow. A wlasnie jest w Polsce. Ja jestem wlasciwie z forum miau. Tam mozna sprawdzic moja wiarygodnosc wsrod dziewczyn zwiazanych ze schroniskiem w Katowicach. Bo osoba, ktora chce zabrac jakiegos pieska jest w Katowicach[/QUOTE] Pw wysłałam. Staramy się unikać adopcji zagranicznych.
  10. [quote name='Edi100']O raju:shake: Dlaczego nie może zostac w lwcznicy? Czy coś się stało?:([/QUOTE] Niestety Puszek płacze jak zostaje sam a nad lecznicą mieszkają ludzie z małymi dziećmi więc zrozumiałe że im to przeszkadza, dzieci się budzą i płaczą.
  11. [quote name='tamb']Podajcie nr konta, przeleję 100zł.[/QUOTE] Pw wysłane, bardzo dziękuję.
  12. Dalej to już pomysŁu nie mamy .
  13. Tak zabieg odbyŁ albo odbywa się jeszcze, o 17tej można pieska będzie odebrać.
  14. Gwiazdeczka pewnie przebiera nóżkami stojąc na budzie.
  15. [B][SIZE=4][COLOR=red]Cyganek oraz inne nasze psy mają opuścić już dziś lecznicę !! Nie mamy ich gdzie ulokować, sparwa bardzo pilna prosimy o pomoc![/COLOR][/SIZE][/B]
  16. [B][COLOR=red]Kajtek oraz inne nasze psy (Puszek oraz Cyganek) pilnie mają opuścić lecznicę !!! Mamy je zabrać jeszcze dzisiaj, nie mamy gdzie !!! [/COLOR][/B]
  17. Wyślę Pw poczekajcie proszę sprawa się skomplikowaŁa [SIZE=4][COLOR=red]Pilnie jeszcze dziś mamy zabrać wszystkie psy z lecznicy także Puszka. :placz::placz::placz: [/COLOR][/SIZE]
  18. :-(:-( Jakie te Łapeńki wykrzywione :placz::placz::placz: Nela operacja jest konieczna, umawiaj termin :placz::placz: Biedna psinka :placz: apysio dalej uśmiechnięte mimo bólu :shake:
  19. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: __________________ Obie z bubu uważamy że nowa pani Kreseczki jest taka jaką dla niej wymarzyŁyśmy sobie!!!!
  20. Jasne że pamiętamy ! Nie damy pieskowi zginąć !
  21. [quote name='Izabela124.']Ja mog zrobic aukcj[SIZE=-1]e c[SIZE=-1]egi[SIZE=-1]elkowa dziękuję !
  22. Puszek jedzie do specjalisty na Śląsk na operację.A ja już dziękuję za pomoc!
  23. Nabiera ogŁady ;) tak to nazwaŁa pani dr;)
  24. Zimna noc :( ale wiosna na szczęście tuż tuż . Wytrzymaj piesku.
  25. Wczoraj jeden maluch pojachaŁ do nowej rodziny a dziś Kreseczka czeka na odwiezienie, na razie jest u mnie w domu ;)
×
×
  • Create New...