Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [B]Jeśli mam zabrać kogoś jutro do schronu proszę o info na tel 604-950-574 dogo bardzo wolno mi chodzi.[/B]
  2. Rudziu tak mi przykro :( Nelu uściski dla Was , wiem że jest Wam ciężko....!
  3. Koce przydają się w kociarni i kiedy pies leży w biurze, do budy rzeczywiście jak pinczerka pisze odpadają, trochę leży już na strychu ale one po zbrudzeniu nie są prane tylko wyrzucane więc jak masz koc wyrzucić na śmietnik to zachowaj.
  4. Jak rozmawiaŁam z pracownikami to powiedzieli że mamy nie znosić ale jeśli masz inne wieści to się bardzo cieszę :) bo moja piwnica za chwilę będzie zapchana :) dziewczyny z Cieszyna pisaŁy mi.....chyba to byŁa Basia z Ustronia jednak że ma dywan :)
  5. Deski i facet do pracy już jest zaŁatwiony. Papę obiecaŁa Elżbietka, wykŁadziny są na strychu. Ale jeśli ktoś ma budy....
  6. dobranoc piesku....
  7. U nas wyrzucają caŁy rok :( najgorzej jest przed świętami Bożego Narodzenia :(:( i przed wakacjami :( Lisek będzie miaŁ dom Wierzę w to !!!
  8. [quote name='peate']kurczę Hund to chyba na wakacje wyjechała ;) i kto teraz będzie przepowiadał przyszłość zwierzakom? Jasiu w górę![/QUOTE] jakie wakacje :( nie miaŁam urlopu w tym roku :( pracuję po 9-10 godzin, naprawdę jest mi ciężko. Jasieczku wybacz....
  9. [quote name='togaa']Jasiu! ...Hund Cię opuściła,ale my pamietamy...;)[/QUOTE] Jestem :) zŁożyŁam dzisiaj wypowiedzenie teraz musi być tylko lepiej !!!
  10. Raz dwa trzy na górę biegniesz starszy psie Ty !
  11. Oj jakie wzruszające hasŁo :( tak masz rację on jest na to gotowy....tylko obiektu brak :(
  12. Podnościę proszę bazarek reksiowy w wolnej chwili ;) kończy się 10tego września więc może jeszcze uda się coś dozbierać , zabawki i inne dziecięce rzeczy czekają !
  13. Nela jesteś niesamowicie Wielkim czŁowiekiem. W takich chwilach nie ma co radzić, Ty jesteś z nią dzień w dzień i noc, wiesz kiedy się czuje dobrze kiedy gorzej. Ufam Ci i wiem że zrobisz dla Rudki wszystko co będzie można.
  14. I jest więcej niż zŁotówka :) nie wiem czy mogę wymienić od kogo ale mam dla Moniki 430zŁ :) [COLOR=red][B]bardzo bardzo Wam dziękuję !!!![/B][/COLOR] Kto wlpŁaciŁ ten wie o kim mówię.
  15. I wszystko co dobre dobrze sie kończy ;)
  16. W lecznicy myśleli że pies zaginąŁ ;) zabraŁam go na spacer rano jak jeszcze nie byŁo lekarzy a lecznica byŁa zamknięta , jak przyszŁa dr N. to byŁa wielce zdziwiona że psa nie ma a legowisko i zabawki nie zniknęŁy;)
  17. Dzięki !!! Miejmy nadzieję że będzie odzew ;) Pinczerka Lisek nie jest zwyczajny ;) to rudek chytrus oczka mu świecą z radości na widok czŁowieka :) To Nad-Pies ;)
  18. Tyle nieszczęśliwców za życia....zostaną w naszej pamięci...wątek nie znika ....wszyscy wpsominają :)
  19. Na szczęście Kacperek ma optymistyczne nastawinie ;)....mam nadzieję że to go uratuje.
  20. Tak nadal :( :(:( ile jeszcze ??
  21. Kubulek pieszczoch :) super że się udaŁo i że można zobaczyć taaakie zdjęcia :) zmieniam tytuŁ :)
  22. Jestem Szarik dzisiaj pierwszy raz ;) wysyŁam wŁaśnie bazarkowe Pw. Mam ciężki okres , masę problemów i zaŁatwień, pracuję po 10 godzin dziennie Myszak mi umarŁ wykrwawiŁ się , zastrzyki nie pomogŁy :( ach szkoda gadać .
×
×
  • Create New...