Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [quote name='Szarik']Dzisiaj w schronisku była Pani z Radia Katowice i robiła z niektórymi wywiady :diabloti: Hund, nie wiesz może kiedy można będzie to usłyszeć? ;) Dałaś radę :cool3: pani zadawała mi tak inteligentne pytania że musiałam się nieźle nagłowić nad równie inteligentą odpowiedzią. Latwo nie było . Ale żebyście słyszeli odpowiedzi pani kier :razz: tak elokwentnie udzieliła wywiadu że byłam w szoku. Dalszym ciągiem będzie wywiad z panem ze spólki BESKID i pytanie jak widzi nas wolontariuszy w nowym schronie. Poza tym dostałam wczoraj kolejne 3 drzewka do nowego azylu za uzbieraną makulaturę. Czy zgodzą się je wogóle posadzić? :mad:
  2. bubu muszę mieć allegro Skarpiego żeby go polecić. Możesz wznowić? Nie chcę podawać wątku z dogo.
  3. :( biduś Wczoraj schroniskowe szczeniorki zostały wykąpane, mam nadzieję że ich nie zawiało.
  4. Jasiu wczoraj ze mną spacerowal , trochę też było noszenia na rączkach. Towarzyszyła nam pani z radia Katowice :) Może pójdzie w eter szelest jego łapek w krzakach ;)
  5. majka50 dzięki za wsparcie ! Reksiu na pierwszą :) myślę że przed świętami Pan się zjawi z zającem ;)
  6. A te dywany po jakiego grzyba? Jak będzie padać błoto się naniesie i trzeba będzie wyrzucić. Chyba że to na powitanie pani z radia...Szarik dam znać o której Cię zabiorę.
  7. Budrysek ma rację :) będę i fajnie jakby jeszcze ktoś był. Audycja ma być schronie i naszej działalności więc wyjdzie kiepsko jeśli będę sama. Bo to przejaw podupadającego wolontariatu. Zastanówcie się prosze może ktoś da radę się ze mną wybrać.
  8. Maluchy w kuchni wariują. Mają dużo energii i wyglądają na zdrowe. Za to te z kociarni zwinięte w kupkę grzały się wzajemnie :( jakieś takie posklejane :(
  9. fakt :) dobrze że wspomniałaś !
  10. [I]Kacper walczący o prawa Tybetu [URL="http://www.super-nowa.pl/fr.php?i=12356"][COLOR=#000000]www.super-nowa.pl/fr.php?i=12356[/COLOR][/URL][/I]
  11. Kacper jest spuszczany ze smyczy tylko w ogrodzie u znajomej. Ma się bardzo dobrze :) zachowuje się tak jakby mieszkał u ani zawsze :) widzieliście go w Super Nowej jak walczył o Tybet?
  12. W niedzielę przyjedzie do schronu kobieta z Radia , chciała zrobić audycję o naszej działalności. Czy jest możliwość żeby ktoś z wolontariuszy się pojawił? Mogę zabrać kogoś autem. Audycja jest nie na żywo , można się jąkać i mylić, wszystko zostanie wycięte.
  13. Kacper walczący o prawa Tybetu [url]www.super-nowa.pl/fr.php?i=12356[/url]
  14. Hop Hop na górę !!! Staruszki czekają !!
  15. Jaśku ja chcę z Tobą na spacerek ! Tylko muszę mieć wolne :(
  16. budrysek nie czepiaj się :) też mam choinkę w domu.
  17. Aga dzięki za wczorajsze info . Trzymam za Ciebie i Dropsa !
  18. pinczerka dobre i to...przynajmniej na początek. W Żywcu też dużo czasu minęło zanim można było wyjść z pierwszym psem na spacer i następne wieki zanim ogłosić. Ważne że zrobili pierwszy krok i teraz ktoś będzie patrzył im na ręce. A tak na marginesie, miałam przypadkowe spotkanie z panem kier z Bielska :p
  19. Teraz są wpuszczani wolontariusze, mogą wychodzić z psami na spacery i zajmować się kotami w kociarni. Rozmawiałam z 2 osobami które w to weszły. Nie wiem niestety czy zmieniło to sytuację zwierzaków na lepszą.
  20. Milady gratuluję !!!! To najlepsze rozwiązanie z możliwych :) marzenia się spełniają :)
  21. bubu napisz mi w jakim stopniu Skarpy przypomina coli? Jest w typie coli czy to mieszaniec w stylu Miodzia? I czy to ten co mieszka w boksie za wc? czy jakiś nowy?
  22. dostałam telefon w sprawie tej suczki bernardynki, pani prosiła o pomoc widząc kręcącego się po Przegibku psa, zadzwoiłam do kier ale to jest teren Bielska więc niestety nie mogła zareagować :( Jeśli chodzi o psiego psychologa podaję numer do Pani Danuty 696-941-559. gigi mam Twoje kalendarzyki, podskoczysz do KRAINY KROPKA czy mam Ci je gdzieś podrzucić? Może uda się załatwić dofinansowanie leczenia Lolusia, ale nie chcę obiecywać. Dam znać jak będę wiedzieć coś więcej.
  23. Budrysek na dniach odbiorę kolejne bazarki, dam Ci znać , jak tylko będą u mnie. Proszę nie zapomnij o Hektorze. Te wszystkie rzeczy są od dziewczyny , która go utrzymuje, już nie daje rady. Pinczerka Gremlin ma już dobry domek !!! dziękuję że się nią zainteresowałaś.
  24. Początkowo myślałam że nie żyje z budy wystawała tylko tylnia łapa i ogon, bez ruchu. Dostępu do wejścia do boksu pilnowała jej onkowata córka. Była zaniepkojona sytuacją. Nic nie dał nawoływanie więc po kilku próbach nawiązania kontaktu z córką pani psycholog psia zadecydowała że wejdzie do klatki. Sara leżała bez sił. Podniosła się jedynie żeby się napić. Bardzo dużo piła ale nic nie jadła. Cały boks był w wymiotach i biegunce. Brzuch Sary wisiał a boki miała zapadniete. W aucie była bardzo grzeczna i spokojna.
×
×
  • Create New...