Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
[quote name='Szarik']Dzisiaj w schronisku była Pani z Radia Katowice i robiła z niektórymi wywiady :diabloti: Hund, nie wiesz może kiedy można będzie to usłyszeć? ;) Dałaś radę :cool3: pani zadawała mi tak inteligentne pytania że musiałam się nieźle nagłowić nad równie inteligentą odpowiedzią. Latwo nie było . Ale żebyście słyszeli odpowiedzi pani kier :razz: tak elokwentnie udzieliła wywiadu że byłam w szoku. Dalszym ciągiem będzie wywiad z panem ze spólki BESKID i pytanie jak widzi nas wolontariuszy w nowym schronie. Poza tym dostałam wczoraj kolejne 3 drzewka do nowego azylu za uzbieraną makulaturę. Czy zgodzą się je wogóle posadzić? :mad:
-
:( biduś Wczoraj schroniskowe szczeniorki zostały wykąpane, mam nadzieję że ich nie zawiało.
-
Jasiu wczoraj ze mną spacerowal , trochę też było noszenia na rączkach. Towarzyszyła nam pani z radia Katowice :) Może pójdzie w eter szelest jego łapek w krzakach ;)
-
Maluchy w kuchni wariują. Mają dużo energii i wyglądają na zdrowe. Za to te z kociarni zwinięte w kupkę grzały się wzajemnie :( jakieś takie posklejane :(
-
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
fakt :) dobrze że wspomniałaś ! -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[I]Kacper walczący o prawa Tybetu [URL="http://www.super-nowa.pl/fr.php?i=12356"][COLOR=#000000]www.super-nowa.pl/fr.php?i=12356[/COLOR][/URL][/I] -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kacper jest spuszczany ze smyczy tylko w ogrodzie u znajomej. Ma się bardzo dobrze :) zachowuje się tak jakby mieszkał u ani zawsze :) widzieliście go w Super Nowej jak walczył o Tybet? -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Hop Hop na górę !!! Staruszki czekają !! -
Jaśku ja chcę z Tobą na spacerek ! Tylko muszę mieć wolne :(
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
budrysek nie czepiaj się :) też mam choinkę w domu. -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga dzięki za wczorajsze info . Trzymam za Ciebie i Dropsa ! -
pinczerka dobre i to...przynajmniej na początek. W Żywcu też dużo czasu minęło zanim można było wyjść z pierwszym psem na spacer i następne wieki zanim ogłosić. Ważne że zrobili pierwszy krok i teraz ktoś będzie patrzył im na ręce. A tak na marginesie, miałam przypadkowe spotkanie z panem kier z Bielska :p
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Milady gratuluję !!!! To najlepsze rozwiązanie z możliwych :) marzenia się spełniają :) -
dostałam telefon w sprawie tej suczki bernardynki, pani prosiła o pomoc widząc kręcącego się po Przegibku psa, zadzwoiłam do kier ale to jest teren Bielska więc niestety nie mogła zareagować :( Jeśli chodzi o psiego psychologa podaję numer do Pani Danuty 696-941-559. gigi mam Twoje kalendarzyki, podskoczysz do KRAINY KROPKA czy mam Ci je gdzieś podrzucić? Może uda się załatwić dofinansowanie leczenia Lolusia, ale nie chcę obiecywać. Dam znać jak będę wiedzieć coś więcej.
-
Początkowo myślałam że nie żyje z budy wystawała tylko tylnia łapa i ogon, bez ruchu. Dostępu do wejścia do boksu pilnowała jej onkowata córka. Była zaniepkojona sytuacją. Nic nie dał nawoływanie więc po kilku próbach nawiązania kontaktu z córką pani psycholog psia zadecydowała że wejdzie do klatki. Sara leżała bez sił. Podniosła się jedynie żeby się napić. Bardzo dużo piła ale nic nie jadła. Cały boks był w wymiotach i biegunce. Brzuch Sary wisiał a boki miała zapadniete. W aucie była bardzo grzeczna i spokojna.