Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Czy ktoś jest chętny pospacerować z Jasiem?
  2. Oj pogoda się robi czy ktoś jest chętny na spacerek z Bambo?
  3. [quote name='AgaG']pani kajtka dzwoniła, że jest dobrze!!jeden piesio na jednym łóżku a drugi na drugim, jedzą nawet razem bo micha wciaz pełna :lol: Pania ujmuje uczucie kajtka..myslę, że możemy odetchnąć[/QUOTE] Jak miło :)
  4. Niestety :( im ładniejsza tym gorzej? O co chodzi ? Nikt nie lubi odstających uszek?
  5. Zobaczymy się z Bajeczką niedługo ;)
  6. dzięki aganiechaa ;)
  7. Mogę zapytać pana Kuklę , w końcu mamy u niego Bajkę ;) Z nowych wieści, poinformowałam panią kierownik o tym że Warka zmieniła adres.... Nie chciała wierzyć ;) jak ? gdzie ? super że jej się udało ! A na końcu : [B]TERAZ TYLKO MARIAN ZOSTAŁ ZE STAREJ EKIPY ....[/B] Musimy i Marianowi pomóc co Wy na to ?
  8. Łatka już ponownie w DT ;) ma swojego Dyzia tylko dla siebie. Nie było jej u mnie źle ale tak na pewno jest szczęśliwa a o to chodzi :)
  9. Dzięki ;) kciuki potrzebne .
  10. TO : [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7331/58916272ig5.jpg[/IMG]
  11. Lircia schowaj się do budy zima znowu przyszŁa :(
  12. dzięki !!!! Super , mam nadzieję że Bąbelkowi to pomoże !!!!!! Gameboy a mogę tylko prosić abyś daŁa na aukcję zdjęcie jego robione na wprost, on tam jest naprawdę smutny np. w budzie :( może kogoś ruszy.....
  13. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Uważaj Olu, bo czujne oko moderatora może w tym wesołym króliczku doszukać się spamu... W górę maluchy![/QUOTE] a co w nim jest nie tak?
  14. U nas sypie śnieg z deszczem Uszata Mama pewnie drży z zimna :( A na wybiegu utworzyŁa się zapewne breja z bŁota :(
  15. Łacia spędza święta u mnie , jak przychodzę zastaję ją rozŁożoną w fotelu :) ale po śladach Łapek sądzę że przebywa wszędzie kiedy zostaje sama. Ranka jest normalnego koloru, tylko dziś zauważyŁam jakby jej rozejście na maŁym odcinku. Mimo dużego apetytu oczka oraz dziąsŁa są nadal prawie biaŁe. A najbardziej Łatka uwielbia specjalne mleczko dla kotków. :) aganiecha dzięki za duży zapas.
  16. Cyganku jak spędzasz święta?
  17. Piękne kaczusie :) miaŁam je możliwość oglądania w rzeczywistości. Aga jak dzieci ? Co z Asią? mam nadzieję że lepiej.
  18. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Śrutki i jej rodziny, oraz tych którzy im dobrze życzą.
  19. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) dla Seda i tych którzy trzymają kciuki za jego domek !!!
  20. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Lisia i tyc którzy trzymaja kciuki za jego domek!!!
  21. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Maji i tych którzy jej kibicują !!!
  22. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Bianki i jej miłośników !!!
×
×
  • Create New...