Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziś wieczorem wrzucę co mam. -
Czy ktoś jest chętny pospacerować z Jasiem?
-
Oj pogoda się robi czy ktoś jest chętny na spacerek z Bambo?
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Niestety :( im ładniejsza tym gorzej? O co chodzi ? Nikt nie lubi odstających uszek? -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zobaczymy się z Bajeczką niedługo ;) -
dzięki aganiechaa ;)
-
Mogę zapytać pana Kuklę , w końcu mamy u niego Bajkę ;) Z nowych wieści, poinformowałam panią kierownik o tym że Warka zmieniła adres.... Nie chciała wierzyć ;) jak ? gdzie ? super że jej się udało ! A na końcu : [B]TERAZ TYLKO MARIAN ZOSTAŁ ZE STAREJ EKIPY ....[/B] Musimy i Marianowi pomóc co Wy na to ?
-
Łatka już ponownie w DT ;) ma swojego Dyzia tylko dla siebie. Nie było jej u mnie źle ale tak na pewno jest szczęśliwa a o to chodzi :)
-
Dzięki ;) kciuki potrzebne .
-
TO : [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7331/58916272ig5.jpg[/IMG]
-
Lircia schowaj się do budy zima znowu przyszŁa :(
-
dzięki !!!! Super , mam nadzieję że Bąbelkowi to pomoże !!!!!! Gameboy a mogę tylko prosić abyś daŁa na aukcję zdjęcie jego robione na wprost, on tam jest naprawdę smutny np. w budzie :( może kogoś ruszy.....
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Uważaj Olu, bo czujne oko moderatora może w tym wesołym króliczku doszukać się spamu... W górę maluchy![/QUOTE] a co w nim jest nie tak?
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
U nas sypie śnieg z deszczem Uszata Mama pewnie drży z zimna :( A na wybiegu utworzyŁa się zapewne breja z bŁota :( -
Łacia spędza święta u mnie , jak przychodzę zastaję ją rozŁożoną w fotelu :) ale po śladach Łapek sądzę że przebywa wszędzie kiedy zostaje sama. Ranka jest normalnego koloru, tylko dziś zauważyŁam jakby jej rozejście na maŁym odcinku. Mimo dużego apetytu oczka oraz dziąsŁa są nadal prawie biaŁe. A najbardziej Łatka uwielbia specjalne mleczko dla kotków. :) aganiecha dzięki za duży zapas.
-
Cyganku jak spędzasz święta?
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Śrutki i jej rodziny, oraz tych którzy im dobrze życzą. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) dla Seda i tych którzy trzymają kciuki za jego domek !!! -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Lisia i tyc którzy trzymaja kciuki za jego domek!!! -
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Maji i tych którzy jej kibicują !!!
-
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Dostałam od leelo i przekazuję bo mi się spodobał ;-) Dla Bianki i jej miłośników !!!