Impreza całodzienna zapraszam wszystkich :) organizuje ją Fundacja Arka a my się podpinamy :) bedziemy mieli schroniskowe stoisko, saba210 będzie malowała dzieci za przysłowiową złotówkę, przyjadą zwierzaki ze schroniska :) i takie tam inne niespodzianki planujemy ;)