Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Bąbelek byŁ na spacerku z Asią :) dobra dusza, spokojna i cierpliwa pozwoliła Bąbelkowi aby nadawaŁ prędkość :) po spacerku przeniosŁam go do innego kojca . Teraz mieszka z Filipkiem, Lolą i Iskierką. Mimo że mieszka z innymi psami ma przestonniejszy kojec ale też sŁońce dochodzi do niego . Wybieg jest 5 razy większy więc i ruchu piesek będzie miaŁ dużo dużo więcej.:)
-
Najważniejsze pan burmistrz powiedziaŁ że ruszyŁy prace nad budową nowego schroniska :) a w czerwcu już gilotyna na nas nie spadnie :) mamy więcej czasu i schronu nie zamykają. Czy ktoś może wrzucić tu linka którego wczoraj mi się udaŁo poprzesyłaś a dziś mi się zapodziaŁ...?? Hm tak to jest z cudzymi komputerami, nic na nich nie ma co byśmy chcieli.
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Aha udało mi się zrobić bazarek dla Mopa i Bolka, rośliny podarowała basia :smile: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110620[/URL] -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Fryzjer najwcześniej 12 maja .... -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Fryzjer najwcześniej 12 maja .... -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dopytaj delikatnie, szkoda żeby zostaŁo to zaniedbane. -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcie szczególnie to jak lezy w kwiatach na trawce :) a maŁy szkutek śliczny ;) lubię takie mikrusy:) -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Pan się dopiero umwiaŁ na sterylkę z Panią Marysią z tego co sŁyszaŁam. -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Licytują się torebki :) wszystkie 3 za wywoŁawczą :) -
Tak sobie przeglądam najnowszą Kronikę , nic w niej o nas nie miaŁo być ;) a jdenak W listach do KRONIKI 2 dotyczą schroniska Żywiec :):):) jeden samej wystawy :) super że ktoś o tym napisaŁ a drugi dotyczy sytuacji schronu i panó wójtów którzy mają się wstydzić ;) super :):):) ludzie myślą o nas :)
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Pinczerka !!!! Bolku tak mi przykro :(