Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Bąbelek byŁ na spacerku z Asią :) dobra dusza, spokojna i cierpliwa pozwoliła Bąbelkowi aby nadawaŁ prędkość :) po spacerku przeniosŁam go do innego kojca . Teraz mieszka z Filipkiem, Lolą i Iskierką. Mimo że mieszka z innymi psami ma przestonniejszy kojec ale też sŁońce dochodzi do niego . Wybieg jest 5 razy większy więc i ruchu piesek będzie miaŁ dużo dużo więcej.:)
  2. Najważniejsze pan burmistrz powiedziaŁ że ruszyŁy prace nad budową nowego schroniska :) a w czerwcu już gilotyna na nas nie spadnie :) mamy więcej czasu i schronu nie zamykają. Czy ktoś może wrzucić tu linka którego wczoraj mi się udaŁo poprzesyłaś a dziś mi się zapodziaŁ...?? Hm tak to jest z cudzymi komputerami, nic na nich nie ma co byśmy chcieli.
  3. Tak :) 38 psiaków wyszło na spacer :) czyż nie warto żyć dla takich chwil !!!!
  4. Aha tatuażu nie ma w uszach. Biedoczek jest tak zmęczony że śpi praktycznie caŁy czas :( ZostaŁ przeniesiony do kociarni, tam ma ciepŁo i sucho a kotów brak ;)
  5. W KRONICE BESKIDZKIEJ MOP bedzie miaŁ zdjęcie przed i po fryzjerze. Jeśli chodzi o rasę Mop sznaucerem nie jest. Jest za duży na średniego a za maŁy na olbrzyma. Jeśli to nie beramasco to jest po prostu mieszańcem, włos ma briarda.
  6. W uszach nie widziałam tatuażu ...ale bardziej skupialismy się na ich czyszczeniu...nie muszę mówić co w nich było :(
  7. udało mi się zrobić bazarek dla Mopa i Bolka, rosliny podarowała basia :smile: dziękuję w imieniu chłopaków !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110620[/URL]
  8. Aha udało mi się zrobić bazarek dla Mopa i Bolka, rośliny podarowała basia :smile: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110620[/URL]
  9. Aha udało mi się zrobić bazarek dla Mopa i Bolka, rosliny podarowała basia :) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110620
  10. Jakiś rok temu ludzie mieszkający w Bielsku Białej szukali domu dla swojego psa bergamasco. Ten ich pies miał na imię Labrash i w lipcu skończyłby 6 lat. Znalazłam tę hodowle ale na razie nie miałam czasu dzwonić. Wiecie ile ludzi dziś robi zakupy....masakra
  11. Fryzjer najwcześniej 12 maja ....
  12. Fryzjer najwcześniej 12 maja ....
  13. dopytaj delikatnie, szkoda żeby zostaŁo to zaniedbane.
  14. Piękne zdjęcie szczególnie to jak lezy w kwiatach na trawce :) a maŁy szkutek śliczny ;) lubię takie mikrusy:)
  15. Pan się dopiero umwiaŁ na sterylkę z Panią Marysią z tego co sŁyszaŁam.
  16. Zobaczcie jedna dobra dusza z dogo mi podpowiedziaŁa http://pl.wikipedia.org/wiki/Bergamasco_(rasa_psa) http://pl.wikipedia.org/wiki/Bergamasco_(rasa_psa)
  17. Licytują się torebki :) wszystkie 3 za wywoŁawczą :)
  18. Tak sobie przeglądam najnowszą Kronikę , nic w niej o nas nie miaŁo być ;) a jdenak W listach do KRONIKI 2 dotyczą schroniska Żywiec :):):) jeden samej wystawy :) super że ktoś o tym napisaŁ a drugi dotyczy sytuacji schronu i panó wójtów którzy mają się wstydzić ;) super :):):) ludzie myślą o nas :)
  19. Dzięki Pinczerka !!!! Bolku tak mi przykro :(
  20. A ja widzę że Basia też ma banerek Mopa ;) super!!! I Bolka i Boni i.....no tak Wareczki ;) Dzięki Basiu.
  21. A ja widzę że Basia też ma banerek mopa ;) super!!! I Bolka i Boni i.....no tak Wareczki ;) Dzięki Basiu.
  22. UmówiŁam się z Panią z Kroniki Beskidzkiej że wystawimy jego zdjęcie po Librze. Skończy brać już antybiotyk i będzie mam nadzieję po 2 kąpieli.
  23. Pinczerka śliczny banerek !!!!!! I dzięki że go dadaŁaś do sznauceró :) super :)
  24. Dobcia świetny pomysŁ !!!! A co do plakatów psiaków mam jeszcze kilka Uszatej mamy wydrukowane w kolorze przez aganiechę, jeśli ktoś ma gdzie wieszać oddam chętnie ;)
×
×
  • Create New...