Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. W Radio Bielsko dziś rano znowu zachęcali do obejrzenia wystawy, ale o koncercie nikt nie wspominał.
  2. Zdjęcia odpadają :( ale dziś przez godzinę przyklejaŁam je taśmą od Ciebie :) teraz powinny trzymać :) jutro Sabina przyklei pozostae opisy :) mam nadzieję że wystawa wytrzyma.
  3. Są już pierwsze informacje o wystawie w RADIU BIELSKO :):):)
  4. [URL]http://www.kronika.beskidzka.pl/[/URL] Kto nie ma Kroniki może wejść na link ;)
  5. Był to DZIEŃ ZIEMI organizowany przez Fundację ARKA, my zostaliśmy zaproszeni do współpracy po tym jak dostrzeżono nas na Festynie w październiku. DZIEŃ ZIEMI odbył się na bielskich Błoniach, to wspaniały olbrzymi teren rekreacyjny na obrzeżach Bielska -Białej.Mam nadzieję że to nie oststni raz kiedy mogliśmy się pokazać :)
  6. No z wiekiem to jest różnie i bardzo mnie to cieszy :) praktycznie z każdej grupy wiekowej mamy pomoc :):):) najmłodsza dziewczynka Martynka ma 11 lat :) (na zdjęciu z Apsikiem) jest też młodzież ale i osoby dorosłe. To wspaniale że pomoc zwierzakom łączy pokolenia :):):)
  7. ja myślę o tym często...mam nadzieję jednak że moi najbliżsi staną na wysokości zadania.... Reksinku trzymaj się dzielnie, zaświeciło ci słoneczko ;) P. Irenka nie przeszła obojetnie obok twojego boksu :)
  8. dobre wieści , takie to się czyta wspaniale :):):)
  9. Też bardzo się cieszę !!!! A czy Śnieżka przyjęła tego maluszka i go karmi??
  10. Bąbelku jak dzisiaj zamopoczucie???
  11. [quote name='basia bonnie']OOo, zaraz sobie puszcze radio bielsko :) a po kronikę zaraz skocze do kiosku:evil_lol:;) taki mały off, Hund i Bubu, będzie na dogomaniackim spacerze w sobotę w Bielsku?[/QUOTE] ja w każdą sobotę pracuję więc odpadam, z pracy wyjdę po 14tej a że jest Dzień Informacji o Schronisku od 16-18 to będe musiała przygotować jeszcze kilka rzeczy.
  12. Akcja to zasługa wszystkich :) Zdjęcia robiła głównie _bubu_ , jest też zdjęcie Saba210 ;) oraz zdjęcia Anny Chęć i Piotrka Bienieckiego ( nie ma ich na dogo, Pioterk robił poczatkowo zdjęcia do ogłoszeń m.in. Zdjęcie małego Olinka) Czy Libra to ta psinka na Lelewela ?? Pod Sferą w sobotę będą wolontariusze z psami , możemy pokzać Librę tylko musi ja ktos przywieźć.
  13. Super Basiu !!!!!!! [B]Radio Bielsko[/B] narazie milczy ale od dziś mają puszczać wiadomości schroniskowo-wystawowe oraz wywiad z Saba210 :):) W [B]Kronice [/B]mały artykuł o wystawie i prośba pomocy ;)
  14. Rozmawiałam z drA. leki przynoszą efekty są drogie ale dają poprawę, można je zastąpić tańszymi madykamentami ale nie wiadomo jak zadziałają. Myślę że nie można ryzykować, powiedziałam dr A. że skoro jest efekt musimy się trzymać leczenia droższego. Ten piesek nie ma dużo czasu , nie możemy testować na nim innych specyfików, trzeba dać mu szansę, dostał już miłość od wspaniałej osoby teraz do nas należy leczenie .
  15. Z nowych wieści schroniskowych : następnych maluchów brak ! Cisza przed burzą....
  16. Myślę że dałby sobie świetnie radę :)
  17. Ogonek zachowywał się wspaniale względem Uszatej Mamy, były całuski, poszturchiwania , lizał ją o uszkach ,a wiecie że uszka ma duże :) i pewnie bardzo uwrażliwione :) , zapraszał do zabawy :) aż miło patrzeć,
  18. Piesku nadal nie widać człowieka zauroczonego Twoją osobą :(
  19. Miałam telefon ze schroniska :( nic dobrego. Jest nowy pies (określili go -taki jak Małpa) Potrzebuje natychmiastowej kapieli i fryzjera, ma skorupe kup i błota na całym ciele:(:( W nocy ktoś przerzucił jamniczkę przez płot :( chyba a złamana nogę :(:(:( nie wytrzymam :( co robić?? :(:( czy będzie kiedyś lepiej?
  20. Bianka prezentowała się super :) dostojna dama :) szkoda że takie małe zainteresowanie było adopcjami. I jedno mnie zdziwiło. Jak opowiadałam o psach w czasie naszego czasu na antenie to przechodząc obok Bianki stwierdziłam że zmalała ;) tz w schronie wydaje się o wiele większa (mały teren, zamkniąta przestrzeń) a na Błoniach wydała mi się średnim psem ;) teraz tak myślę że nie brałam pod uwagę że spacerowała z nią Agnieszka która ma chyba 180 wzrostu :) hahahah może przy niej Bianka taka mała się wydaje :)
  21. A w schronie nowa mamusia i 2 szczeniorki :(:( na szczęście dostały osobny boks.
×
×
  • Create New...