Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. oczywiście, po kwarantannie. Na pilną adopcję czeka 1,5 roczny bernardyn po wstępnym szkoleniu :(
  2. A nie napisaŁam że Pan ponownie odwiedziŁ Reksinka Boroczka :) przywiózŁ jedzonko i jak zwykle radością nie byŁo końca. Czy tylko jeden taki facet na świecie ?? Kurde poproszę o jeszcze jednego beż żony i zbliżonego wiekiem.
  3. Reksiu byŁ dziś w lecznicy na EKG . DenerwowaŁ się biedaczek ale nie ma się mu co dziwić :( Z serduszkiem jest dużo lepiej, chociaż i tak jest bardzo powiększone to Reksiu nie ma już ataków duszności, biega za suczkami ;) oj mŁodzieniaszek się z niego zrobiŁ ;) Obcieto mu pazurki ;) trochę kąsaŁ przy tym resztkami ząbków ;) i zlikwidowano mu bąbelek z krwią z Łapki .
  4. :) Basia jak to miŁO :) a truskaweczki dziewczynki lubią może??
  5. Czarnulko dobranoc !!
  6. Bąbelku w niedzielę jesli nie będzie padać to sobie razem podreptamy??
  7. pewnie teraz o nim śni...
  8. Lisek na pewno teraz śni o zabawie pileczką ....
  9. podobanie to chyba niewiele ...:(
  10. Śpij dobrze Jasiu !
  11. Ta pogoda tak dziaŁa , bo jest duszno a nie ciepŁo, trzymam kciuki za udane pŁukanie !
  12. Ale fajny bazarek !! Czekam na rozliczenie z lecznicą i tak jak się umawiaŁam wpŁacę po tym na Honeyka.
  13. :( będzie , ona nie może trafić do schronu :( .29 czerwca musi opuścić klinikę :(
  14. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czy stan Belli sie polepszył?[/QUOTE] Tak Bella lepiej się czuje dzięki lekom, niestety bez przeciwbólowych leków nie wstanie z posŁania.
  15. [quote name='Kora']Jesli Fiona sie zgodzi to ja kupie.;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112586&page=2[/URL][/QUOTE] dziękuję !!!!!
  16. [quote name='Kora']Hund, czy mozesz zapytac czy ta karma bedzie dla niej dobra? [B]Royal Canin Veterinary Exclusive Hepatic HF 16[/B][/QUOTE] ta karma jest jak najbardziej wskazana więc myślę że po zapŁaceniu rachunku w lecznicy będzie wyatwiony bazarek na karme.
  17. Gdyby tak gŁaski byŁy codziennie ....
  18. Lecznica upomniaŁa się o zapŁatę ...
  19. Nie przeprowadza się sterylek aborcyjnych. Takie sytuacje są istnieją bardzo rzadko.
×
×
  • Create New...