Reksiu byŁ dziś w lecznicy na EKG . DenerwowaŁ się biedaczek ale nie ma się mu co dziwić :( Z serduszkiem jest dużo lepiej, chociaż i tak jest bardzo powiększone to Reksiu nie ma już ataków duszności, biega za suczkami ;) oj mŁodzieniaszek się z niego zrobiŁ ;)
Obcieto mu pazurki ;) trochę kąsaŁ przy tym resztkami ząbków ;) i zlikwidowano mu bąbelek z krwią z Łapki .