Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. ząbeczki...robią wrażenie [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_13%20Zeby/zeby_baaj_02_resize.jpg[/URL] A.
  2. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']W klasie sami ale pozostałe dorosłe klasy o Caciba obstawione :diabloti:. No ale w Czechach na dużo nie liczę. Tam mafia grasuje :diabloti:.[/quote] To będzie debiut Sparka w Czechach, zobaczymy jak sobie poradzą... A.
  3. [quote name='AngelsDream']Aż mi się gardło ścisnęło...[/quote] .....z powodu wysokości..? fakt robi wrażenie, ale to duuuuuży żaglowiec;) A.
  4. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']W klasie jesteśmy sami ;). A jak stawka u was ?[/quote] ....u nas Spark ma czterech konkurentów:crazyeye::crazyeye:, to się nazywa mieć "fart":diabloti: A.
  5. [quote name='Mania&Dolly&MuSan'][quote name='Maks i Spark']widoki z bombrama [URL="http://img261.imageshack.us/i/img1233.jpg/"][/URL] O matko kochana:crazyeye: jak wysoko wlazłaś:-o:-o:-o A lęk wysokości to tylko ja mam??[/quote] ....jak chce się być wilkiem morskim, to pracować trzeba i włazić w różne takie miejsca ;) Mania opisze później, co i jak bo ja się na tym nie wyznaję..... A.
  6. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']jeszcze wieje, morze huczy, możesz jeszcze zdążyć :lol:[/quote] ....tym razem nie, może kiedy indziej;) A.
  7. [quote name='Kinia'][URL]http://img95.imageshack.us/img95/892/img1126.jpg[/URL] cudnie![/quote] Tak, piękne klimaty:lol: A.
  8. [quote name='jamnicze']I pogodę mieli świetną, takie kolorki :p [URL]http://img150.imageshack.us/img150/8278/dsc0241b.jpg[/URL][/quote] ....tam wtedy też zima była:evil_lol: A.
  9. [quote name='jamnicze']My już po spacerku - w deszczu, ale wszyscy dopisali i było fajnie :multi: A teraz proszę naciskać [B]gosiaję [/B]o fotki :diabloti:[/quote] dobrze będziemy naciskać;) A.
  10. [quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_33_3.gif[/IMG][/URL] Ha,ha...Pada,pada,shibowce śpią...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A na obiad mają rybki złowione przez zięcia...:evil_lol:[/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.smileycentral.com/dl/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZNfox000(2)&utm_id=7920"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZNfox000(2)[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE][/quote] Ta pogoda mnie osłabia:shake:, a rybki osobiście złowione...pychota, a kto je oprawia...? A.
  11. [quote name='kuba_r']No więc biegamy, w okolicach Jabłonnej, Legionowa, Białołęki nad Wisłą. Inne lokalizacje jak najbardziej, jak fajne miejsce duże i bezpieczne to dojedziemy;).[/quote] my buszujemy w Mazowieckim Parku Krajobrazowym:p
  12. [quote name='Buszki']Wetka mówiła,że nie.A jak zobaczyłam tatusia poprzednich maluchów spacerującego po moim płocie,to się nawet nie zastanawiałam.[/quote] ...to może tatusia trzeba było...:mad::mad:;) A.
  13. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Tylko towarzysko ;). Wystawiać będziemy się na koniec miesiąca ;).[/quote] Aaaa, coś mi się pozajączkowało;), a dużą macie konkurencję w Brnie? A.
  14. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). U nas obecnie nie pada ale pewnie będzie :evil_lol:. Pogoda wczoraj na weselu w kratkę: raz słońce a raz ulewa :roll:. Mam troszkę fotek z obejścia lokalu to później wstawię ;).[/quote] A Wy jutro jedziecie się wystawiać...? A.
  15. Hello, co słychać w krainie Szybowców;):p A.
  16. [quote name='Mania&Dolly&MuSan']u nas sztorm, niestety :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale :shake::shake::shake: ma się czego dziwić :razz:[/quote] Sztorm, uwielbiam:loveu: A.
  17. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć futrzaki, u nas obrzydliwie mokro i zimno:shake: miłego dnia:) A.
  18. Witam się cieplutko w ten zimny, mokry i pochmurny dzień:p A.
  19. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Przyszłam powiedzieć Dzień dobry:) A.
  20. śliczny pychol:p [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_06_11%20Las/09_06_11_12.jpg[/URL] A.
  21. [quote name='Izabela124.']Słoneczne fotki, bo super pogoda wtedy była:multi: Dzięki za odwiedzinki:loveu:[/quote] Cała przyjemność po mojej stronie:lol: A.
  22. [quote name='Izabela124.']Nie mogę się na patrzeć na te fotki, urokliwe miejsce:loveu:[/quote] ja też lubię je oglądać :p A.
  23. lecęęęęęęę;) [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15409.jpg[/URL] uśmiechnięty pysio:p [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15411.jpg[/URL] ładne słonecze foty A.
  24. śliczne.... [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15090.jpg[/URL] A.
  25. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='Cordia']Lolka dzis podbija ringi :) prosimy o relacje i zdjecia :loveu:[/quote] Trzymamy, co trzeba i życzymy powodzenia:lol::lol::lol::lol::lol: A.
×
×
  • Create New...