Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Polna']też chętnie "ukradnę", chcę zróżnicowane psiaki:)[/quote] :multi::multi::multi: to fajnie zapraszamy do nas :p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077/[/URL] A.
  2. [quote name='Atrisko']Ciekawe co tam u Samsonika słychać??? wczorajsza słoneczna pogoda, pewnie dała mu się we znaki...a dzisiaj po południu u mnie lało...i to dość ostro...[/quote] No ciekawe :) u nas o dziwo dziś nie padało.... A.
  3. [quote name='Bartiśkowa_']Wracajcie do nas...:placz:[/quote] .....nie lubią nas już :shake: A.
  4. [quote name='Maks i Spark']....Ooo, a jak charakterystycznych jeśli można zapytać...bo ja też mam charakterystycznego :) A.[/quote] .....a my się nie podobamy :shake::-(:placz::placz::placz: A.
  5. [quote name='Polna']puk, puk :) ja z takim może dość nietypowym pytaniem, czy ja bym mogla kiedyś wpaść i "ukraść" czterołapy na sesję foto z modelką? :oops: Szykuję się do takiej większej serii i szukam dość charakterystycznych psiaków.[/quote] ....Ooo, a jak charakterystycznych jeśli można zapytać...bo ja też mam charakterystycznego :) A.
  6. [quote name='kuba_r']Czyli jak rozumiem rzeka Świder i okolice, bywam tam regularnie u rodziny w weekendy, w czwartek będę wiedział czy będę też w ŧa sobotę. [/quote] Nie trafiłeś ;)....Marysin :lol:
  7. Morek kierowiec :evil_lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_8309a.jpg[/URL] ...no co..? [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_8310a.jpg[/URL] A.
  8. ooo :crazyeye: wgryza się....:evil_lol: [URL]http://img15.imageshack.us/img15/7527/tt176.jpg[/URL] A.
  9. [quote name='Asiaczek']Z tego, co mówiła Hiro wynika, że jest opóźnienie z rodowodem... I dlatego postanowili, że pokażą go dopiero w młodziezy. Ale w lipcu mają byc "towarzysko". To może i Hirka wezmą ze sobą...? Będziemy nad tym pracować!:lol: Pzdr.[/quote] .....Aaa zapomniałam o rodowodzie, fajna procedura :cool1: A.
  10. [quote name='jamnicze']Fakt, fotki bywają mylące, no i nie zawsze widać wielkość psa. Pewnie chodzi Ci o leikenuę (czy jak to się tam pisze :lol:), za to u nas na osiedlu zamieszkały 2 belgi, kilkuletnia tervirenka i 6miesięczny greenendelek, no i się dowiedziałam, że bywa iż w jednym miocie mogą się rodzić obie rasy, bo praktycznie różnią się tylko kolorem.:razz:[/quote] tak przypomniałaś mi jak ten czwarty Belg się nazywa: [B][I]lakenois... [/I][/B]dziwadło, ale może się podobać ;);) [B][/B] A.
  11. [quote name='Asiaczek']Ania - niezawodna w komentowaniu!:lol: Nazywo wrażenie jest jeszcze większe! Ma być pokazany w Warszawie we wrześniu... O innych wystawach na razie nic nie wiem.:lol: Pzdr.[/quote] ...Asiu, bo jeszcze zacznę się czerwienić...:evil_lol: ...a nie pokażą Hirka w Lipcu, szkoda, fajnie wyglądają, ale nie "macałam", w Sopocie w zeszłym roku były dwa z Belgii, ale nie chciały gadać :shake: A.
  12. [quote name='Asiaczek']nieeeee, cysorz to ma klawe życie...:diabloti: Pzdr.[/quote] ...i ma wyżywienie klawe :eviltong: A.
  13. [quote name='gosiaja']trzeba poszukać widziałam też ogłoszenie w wątku basenji w potrzebie jak będzie nowy mieszkaniec to na pewno dam wam znać[/quote] a ten ewentualny przyszły nowy czterołap to dla Was, czy dla rodziców? A.
  14. [quote name='jamnicze']Dla mnie to tez były nowości, tzn. na posokowca hanowerskiego polowałam już od jakiegoś czasu aby w końcu go porównać z bawarskim :razz: (anetta, a mi się wydaje,że żadne posokowce nie występują w umaszczeniu pręgowanym :cool1:). Za to pikardyjczyk (to ich jest właśnie 2 w Polsce) i chart hiszpański, to prawdziwe perełki :loveu: Ania, nie dziwię się, że pomyliłaś galgo z chartem szkockim, bo on wygląda jak skrzyżowanie polonusa ze szkotem - tego pierwszego ma budowę, a drugiego sierść :evil_lol:[/quote] na leżąco, to trudno te charty rozróżnić.... posokowce różnia się istotnie, ale na fotkach mylą mi się, na żywca lest lepiej ;) a pikardyjczyk jest trochę podony z pyska do jednego z owczarków belgijskich... ale tamten ma inny kolor i rodzaj szaty też inny,nie pamietam nazwy, u nas ich nie ma, a w Belgii widziałam słownie 1 sztukę i padłam z wrażenia....bo myślałam, że to zwykły kundelos :evil_lol:, a on arystokrata :-o A.
  15. [quote name='Asiaczek']Rzeczywiście wygląda to sielsko...:lol: Pzdr.[/quote] Szybowce to mają klawe życie :p A.
  16. ....chyba się oddalę... [url=http://img25.imageshack.us/i/resizeofimg0320.jpg/]Imageshack - resizeofimg0320.jpg[/url] Ooo, futrzak ;) [url=http://img200.imageshack.us/i/resizeofimg0323.jpg/]Imageshack - resizeofimg0323.jpg[/url] cześć duży :) [url=http://img200.imageshack.us/i/resizeofimg0322.jpg/]Imageshack - resizeofimg0322.jpg[/url] hrabianki na trawce :p [url=http://img188.imageshack.us/i/resizeofimg0377.jpg/]Imageshack - resizeofimg0377.jpg[/url] A.
  17. [quote name='Maks i Spark']Hiro ma już swoją osobistą galerię :eviltong: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f677/hiro-139893-new/"]Hiro - Strona 2 - Dogomania Forum[/URL] A.[/quote] [quote name='Honey']Dzien dobry! Zwabily nas zdjecia w galerii Asiaczka. Piekny pies o pieknym imieniu :loveu: Bedziemy czesciej zagladac ![/quote] ...................................................................................................
  18. [quote name='Asiaczek'] A właśnie, że sniadanie zjadły! One po prostu były PRZED obiadem.:evil_lol: Pzdr.[/quote] ...i wszystko jasne :evil_lol: A.
  19. zjem cię :evil_lol: [url=http://img195.imageshack.us/i/resizeofimg0372v.jpg/]Imageshack - resizeofimg0372v.jpg[/url] Asiu, nie dałaś baskom jeść....;) A.
  20. [quote name='Asiaczek']O, tak. Ja bardzo lubię chodzic na Pola Mokotowskie, ale tylko wtedy, kiedy nie ma tam zbyt duzo ludzi...:evil_lol: Pzdr.[/quote] ...a kiedy tam nie ma ludzi....:cool1: A.
  21. krwiożercze baski :evil_lol: [url=http://img145.imageshack.us/i/resizeofimg0369.jpg/]Imageshack - resizeofimg0369.jpg[/url] [url=http://img145.imageshack.us/i/resizeofimg0370.jpg/]Imageshack - resizeofimg0370.jpg[/url] ale on ma minę...boki zrywać [url=http://img195.imageshack.us/i/resizeofimg0371.jpg/]Imageshack - resizeofimg0371.jpg[/url] A.
  22. [quote name='efra-husky']a zaglądam, podglądam :cool3: bo uwielbiam oglądać super psiaczki :loveu: Baski też podglądam ;)[/quote] tak "inkoguto" ;) A.
  23. Hiro ma bardzo ekspresyjny ogon ;) [url=http://img29.imageshack.us/i/resizeofimg0313.jpg/]Imageshack - resizeofimg0313.jpg[/url] [url=http://img29.imageshack.us/i/resizeofimg0317.jpg/]Imageshack - resizeofimg0317.jpg[/url] [URL]http://img14.imageshack.us/i/resizeofimg0357d.jpg/[/URL] [url=http://img269.imageshack.us/i/resizeofimg0309.jpg/]Imageshack - resizeofimg0309.jpg[/url] ..gada ogonem :evil_lol: A.
  24. M&S

    Hiro

    [quote name='Asiaczek']A to całą gadaninę trzeba tutaj przenieść!:lol: Pzdr.[/quote] ...trzeba, trzeba ;) A.
  25. [quote name='Asiaczek']Nie widziałam jeszcze małych papisiów szpicowatych. Ale golasy... [URL]http://img411.imageshack.us/img411/8758/imag0009rtu.jpg[/URL] Tatus piekny! [URL]http://img411.imageshack.us/img411/2334/friendlymalinakosbolero.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] małe szpice są śmieszne, takie baleronki z prostymi ogonkami..;) a Tatuś, jak wino im starszy, tym ładniejszy :evil_lol: A.
×
×
  • Create New...