-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Imparato']Do Maks i Spark i Filonka . dziewczyny,poprawcie proszę nazwę mojej hodowli na Imparato i imię suki na Felicita jak również skasujcie wszystkie tytuły przy tejże suczce.dziękuję[/quote] Poprawiłam, przepraszam za pomyłkę... ale tytułów przy żadnym psie nie pisałam... A.
-
[quote name='Seramis']może jesienią przyjedzie jeden z Finlandii :multi: [/quote] Super, będziemy czekać na psiucha :lol: A.
-
[quote name='jamnicze']Wpadłam sie przywitać :) wszystkie zdjęcia obejrzane :lol:, niektóre ujęcia fal po prostu rewelka, ale nad Bałtykiem, to oczywiście niemożliwe :evil_lol: no i oczywiście czekam na te z wystawy.[/quote] Hej jamnicze, miło Cię widzieć :lol: [quote name='deer_1987']I gdzioe foty?[/quote] zdjęcia będą, ale nie wiem jak szybko uda mi się je wstawić....Mania powróciła, ale niedługo znów wyjeżdża, a mamy bardzo dużo spraw do załatwienia..... A.
-
[quote name='jamnicze']...... a w schronisku obowiązkowo szarlotką :evil_lol: [/quote] ...ach ta szarlotka :p:lol:, niebo w gębie.... A.
-
[quote name='gosiaja']nic tylko musicie zamieszkać w kraju który ma blisko nad morze i góry rano w jednym oknie wschód słońca nad może wieczorem w drugim oknie zachód w górach[/quote] Też dobra opcja...:p;) A.
-
[quote name='jamnicze'] wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej:lol:, a jeszcze lepiej by było gdyby ten dom był w górach :p[/quote] święta prawda.....może być jeden dom na morzem, a drugi w górach...;) A.
-
...może tu ? [URL]http://images41.fotosik.pl/157/69e595986b62ec1cmed.jpg[/URL] A.
-
[quote name='jamnicze'][SIZE=5][COLOR=red]hej, hej, już wróciłam[/COLOR][/SIZE] :sweetCyb: [/quote] Ooooo, fajnie, że już jesteś :lol::lol::lol:, dobrze, że wyjazd był udany .....będziemy czekać na fotencje ;) Pozdrówki.... A.
-
[quote name='bety']Zgaduj zgadula :eviltong: trudno mnie nie zauważyć. :p Pzdr[/quote] Mądrala :eviltong: A.
-
[quote name='Agappe'] na spacer bardzo chętnie zapraszamy jeśli tylko będziemy w warszawie, ale we wrzesniu raczej nigdzie się nie wybieramy.. dorzuce jeszcze do spaceru może ineczke (Akita u Izis YOKO, SHITSUKO FUMI of Amayadori Ken), bo większosć znanych mi panów jest niezbyt przyjaźnie nastawiona do świata obcego:diabloti:..[/quote] Jak będą same kobitki i jakiś męski szczylek, to może wilczego do towarzystwa zaprosicie...;):p A.
-
[quote name='bety']Ja nie mogę, nawet się na zdjęcie załapałam i to w całości.:diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol: Pzdr[/quote] GDZIE Jesteś!!!!!!!! A.
-
[quote name='miroszki']Asiu, dlaczego zawsze, gdy Ciebie odwiedzam - nic nowego nie znajduję - ciąglę same sukcesy, sukcesy, sukcesy... Same nudy! :loveu::loveu::loveu: Buziaki![/quote] .....jestem tego samego zdania.....nudy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) A.
-
[quote name='andromeda']Poniedziałek w Szamocinie do bani za to ja.... WITAM SŁONECZNIE czekam na fotki chetnie zobacze jak wyglada wystawa w wielkim Warszawskim swiecie :p[/quote] Hej, hej....wstawię co mam, ale rewelacji nie ma.... A.
-
[quote name='andromeda']To dzisiaj :Dog_run:jade po mała :sweetCyb: w koncu ![/quote] SUUUPER :multi::multi::multi::multi: A.
-
na moje oko, to są czarne pomidory....bardzo smaczne :p A.
-
[quote name='sodalis'] - ja mam 9 obszczańców w domu gazet nigdy za wiele.[/quote] Jaki piękny szczylek :loveu: [URL]http://www.sodalis.pl/miotG.3t.8m.JPG[/URL] A.
-
[quote name='gosiaja']Dzięki wzajemnie jak wrócę z pracy to na pewno przekażę głaski małym rozrabiaką Aziz chciał mi zjeść dzisiaj tel i mam całą obudowę do wymiany :([/quote] ....a to wandal, w doooopkę mu trzeba klapa, chyba że miał ważny telefon do wykonania ;):evil_lol: A.
-
[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ja tam właścicielki nie usprawiedliwiam/bo to była wystawa piękności/,ale są to psy użytkowe,a nie kanapowe z tego co wiem...[/FONT][/SIZE][/quote] Ciekawe, do czego ich używa....:evil_lol: szpice nie są użytkowe, nie ma takiej kategorii, ja wiem do czego chce ich użyć i po co przyjechała....ale na szczęście nic z tego... A.
-
dzięki za fotkę, napatrzyłam się na nie wczoraj :cool1:.....jestem wstrząśnięta...:shake::-( czarna rozpacz mnie ogarnia A.
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']to znaczy, że nie pojechali osobiście tylko dzwonili? a ja pisałam... :shake:[/quote] ....nie pojechali, podałam im link do wątku.... -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dogomanka_']Ja w tym miesiacu juz raczej nie podejde do schronu,ale moze Ada-jeje to sprawdzi w srode.[/quote] Ok. dziękuję -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A u nas zaczęło padać.....:shake: A. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dogomanka_']Jest coś jak mini kaukas. Tzn. maść ma kaukasa,ale wielkościowo jest dosyć mniejszy. [/quote] Mam prośbę w imieniu włascicieli... ponieważ kierownik schronu powiedział, że takiego psa nie ma, czy można sprawdzić jakoś tatuaż, jeżeli jest to jest w uchu.... -
Przesadzasz, ocena bdb, to bdb....sędziowie zagraniczni nie rozpieszczają doskonałymi....tylko nasi tak robią, w piatek też walili bdb i db... Ja Wam GRATULUJĘ wyniku :lol::lol::lol: A.
-
[quote name='bety']Wszyscy się zastanawiali dlaczego nigdy tego psa nie dyskwalifikują :crazyeye: może dlatego że facet ma "szczęście" bo jego pies rzuca się już po ocenie i przyznanych tytułach (tylko że na rinu daje wyraźne sygnały że poluje na konkurenta, tego nie da się nie zauważyć). :angryy::mad:. Koszmar i tyle. Krew się raczej :roll: nie polała (na szczęście) tylko pióra poszły. Pzdr[/quote] No jasne, że widać.... Dobrze, że obrażeń nie było A.