[quote name='Shilomaniak']No wróciłaś do żywych, zdjęć mnóstwo , ilość przekłada się na jakość, przepiękne i tak kolorowe- niedawne temu ślicznie bywało.
Teraz zimno, brr...
Shila jest starsza o 4 kg, ale może biegać , rower odpuściliśmy bo ślisko, teraz socjał z psami trzeba robić, sama w domu to i smutno , pewnie wrócimy do pomysłu spotkania psiowego, może tylko lżejsze temperatury.
Pozdrawiamy.[/QUOTE]
Wróciłam:)
Moje kochają taka pogodę....ja niezbyt. Spacer to bardzo dobry pomysł!!!