Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02974.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02975.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02976.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02977.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02978.jpg[/IMG]
  2. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02968.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02969.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02970.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02971.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02972.jpg[/IMG]
  3. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02963.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02964.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02965.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02966.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02967.jpg[/IMG]
  4. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02957.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02958.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02959.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02960.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02962.jpg[/IMG]
  5. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02952.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02953.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02954.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02955.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02956.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Kaaasia']Piękne jesienne foteczki :loveu: Obecna pogoda mi nie przeszkadza, jedynie mogło by być więcej słoneczka.[/QUOTE] :) Jest ładnie, ale mnie dobijają krótkie i pochmurne dni.... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02946.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02947.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02948.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02949.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02950.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02951.jpg[/IMG]
  7. Witamy się cieplutko:)
  8. Piękne, piękne:):) Głaski przesyłamy!!!
  9. [quote name='Asiaczek']Oj, piękna ta jesień.... była....:) pzdr.[/QUOTE] Była.... [quote name='Angi']ojej, ile zdjęć :loveu: :)[/QUOTE] Dzięki:)
  10. [quote name='Shilomaniak']No wróciłaś do żywych, zdjęć mnóstwo , ilość przekłada się na jakość, przepiękne i tak kolorowe- niedawne temu ślicznie bywało. Teraz zimno, brr... Shila jest starsza o 4 kg, ale może biegać , rower odpuściliśmy bo ślisko, teraz socjał z psami trzeba robić, sama w domu to i smutno , pewnie wrócimy do pomysłu spotkania psiowego, może tylko lżejsze temperatury. Pozdrawiamy.[/QUOTE] Wróciłam:) Moje kochają taka pogodę....ja niezbyt. Spacer to bardzo dobry pomysł!!!
  11. Cześć Ogoniasty!!!!
  12. Witamy się wieczorkiem:):)
  13. Oooo, kurdupelki, fajniutkie:) Głaski od nas.
  14. Cześć Sajduchy:):):)
  15. Cześć Rufi!!!! Ale duuuuży chłopak:):) Rufolec uroczy. Pozdrawiamy.
  16. Dobry wieczór Onku:)
  17. Hello Bobiki!!!
  18. Hej Oskar:):)
  19. M&S

    Sfora Hektora

    Piękna zimowa Sfora:) Witamy się wieczorkiem.
  20. Piękne zimowe zdjęcia. Głaski dla kudłaczy:)
  21. Cześć wieczorkiem:) Fajny filmik,
  22. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witam się wieczorową porą:)
  23. Cześć Asiaczki:) Buziaki dla maleńtasów i mizianki dla kociąbrów!!!
×
×
  • Create New...