-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03189.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03190.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03191.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03192.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03193.jpg[/IMG]
-
........................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03180.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03182.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03187.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03188.jpg[/IMG]
-
................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03175.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03176.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03177.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03178.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03179.jpg[/IMG]
-
.............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03170.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03171.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03172.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03173.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03174.jpg[/IMG]
-
............................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03165.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03166.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03167.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03168.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03169.jpg[/IMG]
-
.................................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03160.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03161.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03162.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03163.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03164.jpg[/IMG]
-
..................................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03156.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03157.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03158.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03159.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03160.jpg[/IMG]
-
............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03151.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03152.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03153.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03154.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03155.jpg[/IMG]
-
Jeszcze jesiennie:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03146.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03147.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03148.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03149.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03150.jpg[/IMG]
-
Padła z głodu.....:evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/3041/378d6d7ad6e9c46a.jpg[/url]
-
Witanko wieczorowe:)
-
[quote name='unikatowydiament']najlepszego : BIG:: BIG:: BIG:: BIG:: BIG:[/QUOTE] [quote name='Buszki']Sto lat dla dzieciaczków :)[/QUOTE] Dzięki:) Szkoda, że nie mogę im życzeń osobiście przekazać....
-
Dzisiaj dzieci Sparka [*] obchodzą trzecie urodziny:BIG::tort::BIG::new-bday:
-
Witamy się wieczorkiem:)
-
Ale ten czas leci....był słodki. Teraz jest przystojny kawaler:)
-
Oj, to doopki im zmarzną....
-
I od nas najlepsze życzenia:)
-
[quote name='Tekla64']witam slonecznie choc bez slonca za to w bardzo mrozny zimowy ranek[/QUOTE] A my wieczorkiem witamy:) [quote name='tulasy']Piękny masz ten las i widać że psiury lubią tam buszować.Aniu kto sędziował w Legionowie ? i kto jeszcze z naszych wilczków był na wystawie ? Obejrzałam zdjęcia związkowe na stronie Legionowa - - czy to Laserek Renaty załapał sie na pudło ?? Super Ściskam Was Basia[/QUOTE] To ten sam las, w którym byłyśmy na spacerze z Aurą [*], Ungą, Maksem [*] i Sparkiem [*].... W Legionowie sędziował Andrzej Szutkiewicz. Było Zbyszkowisko, Małgosia. Tak Laser stanął na pudle na grupie, ale ja po sędziowaniu wróciłam do domu, więc nie widziałam. [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;) zdjęcia :loveu:[/QUOTE] Hello:multi::multi: [quote name='marta.k9080']Świetne zdjęcia:pMam słabość do takiego umaszczenia u psów:loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki. No to musisz mieć szpica:razz:
-
Witanko:) Będziemy trzymać.
-
Ładna jest. Cześć Dziewczyny:)
-
[quote name='dOgLoV']Ja w tym zakładzie jeszcze nigdy nie brałam urlopu na żądanie :shake: niby moge wziac chorobowe ale u nas teraz jest taka lipa z pracą ( branża samochodowa nie ma sie zbyt dobrze :shake:) że lepiej nie przeginać , co prawda jestem chora , ale te pare dni wytrzymam a dokuruję sie na urlopie , wczoraj oświadczyli nam ze idziemy do pracy tylko do poniedziałku i urlop mamy od wtorku , czyli urlopu starczy mi na styk bo mam 11 dni i tyle jest potrzeba :roll: mam tylko nadzieję że tego 7dmego rzeczywiście wrócimy a nie dostaniemy telefonów że jednak przedłużają nam urlop i bedzie trzeba ciągnąć już z nowego :roll:[/QUOTE] Dziwne obyczaje. jak jest przestój, to powinno być powiedziane wyraźnie, co to za zmuszanie do urlopu...?! Fajne te koszulki:)