-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
Cześć wieczorkiem:)
-
Bez rodowodu nie kupisz, a w niemieckich, czy austriackich hodowlach najpierw trzeba zarezerwować psa. Tam człowiek czeka na psa, a nie pies na człowieka. Co do cent, to trzeba liczyć się z wydatkiem ponad 1000 euro.
-
Są zniewalające:) buziaki od nas!!!
-
Słodkie klusie:loveu: Cintra ma piękną główkę.
-
[quote name='malawaszka']moje przestały wychodzić na dwór - zużycie żwirku wzrosło :D[/QUOTE] Moje wychodzą:)
-
........................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03141.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03142.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03143.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03144.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03145.jpg[/IMG]
-
............................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03135.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03136.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03137.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03138.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03139.jpg[/IMG]
-
..................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03129.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03130.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03131.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03133.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03134.jpg[/IMG]
-
.......................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03121.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03122.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03123.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03124.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03125.jpg[/IMG]
-
...................................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03117.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03118.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03120.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03121.jpg[/IMG]
-
.............................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03112.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03113.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03114.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03115.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03116.jpg[/IMG]
-
............................................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03107.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03108.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03109.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03110.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03111.jpg[/IMG]
-
Cześć wieczorkiem:)
-
Pięknie:) [url]http://images10.fotosik.pl/3031/58abfa9a59c6bf8e.jpg[/url]
-
[quote name='Izabela124.']Gratulacje! Super zdjęcia :)[/QUOTE] Dziękować:):) [quote name='tulasy']No Aniu ależ tych zdjęć nawklejałaś. Jesień byłą piękna , a tu już śniegu tyle. Slash to jednak kawał psa, Aiko wydaje sie przy nim drobniejszy , no ale to normalne jak jest łysol w tej chwili to może być różnica między nimi Gratuluje Slashowi Zw Młodzieży . A kociambry sa fajne. Byłam kiedyś na wystawie kotów ( przy okazji wystawy psów) i tez mi sie podobało Wygłaskaj futra Basia[/QUOTE] Są foty, to wklejam;) Basiu, Slash jest większy od Aika i jest od niego cięższy (już o tym niedawno pisałam). Dzięki:) Ja teraz byłam towarzysko, może w styczniu Tygrysa wystawię.
-
Hej wieczorkiem:)
-
.............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03102.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03103.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03104.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03105.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03106.jpg[/IMG]
-
........................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03089.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03091.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03097.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03099.jpg[/IMG]
-
Szpica średniego? W Niemczech i Austrii.
-
............................. [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03084.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03085.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03086.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03087.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03088.jpg[/IMG]
-
............................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03076.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03078.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03080.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03081.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03082.jpg[/IMG]
-
Jeszcze trochę jesieni:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03069.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03070.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03071.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03072.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03073.jpg[/IMG]