[quote name='Shilomaniak']Witam gwiazdorów ringów i wogóle:cool1:
No trochę zima jeszcze jest , najgorzej po nocy wszystko zasypało, a Ty Stokrotka nie narzekaj, widziałem w telewizji/ a przecież nie kłamią/ u Was to ciepło i bez śniegu, to jaka to zima, nasza zima jest dużo bardziej zimsza niż wasza:evil_lol:.[/QUOTE]
O tak, nasza zima jest zimsza, zdecydowanie;)
W lesie jest pięknie, ale tak powinno być w grudniu, styczniu, a nie w marcu:mad::placz:
[quote name='Tekla64']my dzis mieli-12 ale za to nic nie dosypalo i swiecilo sloneczko
milego popoludnia[/QUOTE]
No proszę słońce mieliście, to nie jest sprawiedliwe:diabloti:
[quote name='marta.k9080']dzień dobry[/QUOTE]
Hej, hej:)