A ja jeszcze raz powtórzę, to że piesek dostał u pani biegunki to nie oznacza że w DT ją też miał. Biegunka może być wynikiem stresu spowodowanego zmianą miejsca-nowym miejscem, jak również zmianą diety.
Ja psa mam z hodowli i też na początku miał biegunke, ale nawet przez myśl mi nie przeszło go oddać z takiego powodu.
Inna osoba na pani miejscu ( jak by jej zależało na psie), zaczełaby go leczyć, a nie od razy się go pozbywać:angryy:.