biedny malutki nochalek... :cry::cry::cry:
taki maluszek w kołnierzu :shake:, ale jak to musi fajnie wyglądać :D.... :oops:
A co tam się narobiło na tym nosku? Skórka obdarta tak mocno mocno?? Co powiedział wet?
[quote name='Hakita']Co to znaczy??? Czyżby domek się znalazł??? :cool3:[/quote]
:evil_lol: fajnie by było...:roll:
ale niestety tylko hopam sobie niuńkę na 1. :p
Dzięki :D
Matko kochana jaki Faduś jest cuudny :loveu::loveu::loveu:
Tego kto go nie chce to normlanie.. :mad: (:diabloti:)
Duży chłopak się z niego zrobił :) ach jak te dzieci szybko rosną :D
Wszystko z nim jak najbardziej tak! :lol: Najnormalniejszy i zarazem wyjątkowy szczenior!!:evil_lol: To ludzie są ślepi :roll:
Takiego słodziucha to zjeść można :loveu::loveu::loveu:
A może nowe foteczki? :razz:
Nie ma ciotek? To jak to tak :eviltong:
Ale i tak na początek to trzeba Lukę ze schroniska wyciągnąć i poznać ją bliżej. Potem dopiero ogłaszać. Tylko gdzie ten DT??????
Może zmienić tytuł wątku. Trzeba napisać że szukamy DT dla astowatej Luki. O i od tego chyba trzeba zacząć. :p