Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. biedny malutki nochalek... :cry::cry::cry: taki maluszek w kołnierzu :shake:, ale jak to musi fajnie wyglądać :D.... :oops: A co tam się narobiło na tym nosku? Skórka obdarta tak mocno mocno?? Co powiedział wet?
  2. Cud, miód i orzeszki :loveu::loveu::loveu:
  3. oo nowy wujek :lol: :eviltong: zapraszamy częściej :cool3:
  4. Faduś szuka domku - domek szuka Fadusia :lol: czy tak? :eviltong:
  5. [quote name='Hakita']Co to znaczy??? Czyżby domek się znalazł??? :cool3:[/quote] :evil_lol: fajnie by było...:roll: ale niestety tylko hopam sobie niuńkę na 1. :p
  6. ładna dziewucha ta nasza Tija :loveu::loveu::loveu: komu suńkę, komu? :razz:
  7. heheheh zawąchana panna :D a jaka towarzyska :razz:
  8. Foteczki, foteczki :bigcool::bigcool::bigcool:
  9. Dzięki :D Matko kochana jaki Faduś jest cuudny :loveu::loveu::loveu: Tego kto go nie chce to normlanie.. :mad: (:diabloti:) Duży chłopak się z niego zrobił :) ach jak te dzieci szybko rosną :D
  10. A ja myślałam, że to tylko nasze białostockie schronisko jest takie.. ORYGINALNE :evil_lol: :D:D:D Każde ma chyba swoje odchyły :roll:
  11. No to małe cudeńko się doczekało swojego ludzia :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. :multi::multi::multi: ... i żyli długo i szczęśliwie :loveu:
  13. O i teraz kochany DT pokaż się! :p:eviltong:
  14. Ja pokocham, ja pokocham! :lol::lol::lol: :eviltong: [SIZE=3]Małe cudeńko czeka na swego ludzia[/SIZE] :p
  15. Wszystko z nim jak najbardziej tak! :lol: Najnormalniejszy i zarazem wyjątkowy szczenior!!:evil_lol: To ludzie są ślepi :roll: Takiego słodziucha to zjeść można :loveu::loveu::loveu: A może nowe foteczki? :razz:
  16. Nie ma ciotek? To jak to tak :eviltong: Ale i tak na początek to trzeba Lukę ze schroniska wyciągnąć i poznać ją bliżej. Potem dopiero ogłaszać. Tylko gdzie ten DT?????? Może zmienić tytuł wątku. Trzeba napisać że szukamy DT dla astowatej Luki. O i od tego chyba trzeba zacząć. :p
  17. Może za mało ogłaszasz Faducha? :roll: A jak Faduś z innymi zwierzakami żyje? W porządku? Dobrze, że chłopaczek ma apetyt :evil_lol:
  18. Oto przecudny Dzwonek :loveu:: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6471/dzwonekkf4.jpg[/IMG]
  19. Nikt do ciebie Malutki nie zagląda..:-( Co u Chłopaczka słychać?
×
×
  • Create New...