Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. PIERWSZY CEL: znaleźc DT :lol: Potem bedziemy myślec co dalej :roll:
  2. Heeej co to za tajemnice :razz: Prosze mi tu pokazac projekty publicznie! :eviltong: Wspólnie coś ewentualnie poprawimy, doradzimy :cool3: co? :p
  3. Słuchajcie, plakaciki fajnie fajnie, ale moim zdaniem najpierw trzeba ją ze schrona wyciągnąc. Bo trudno oferowac komus psa, o którym tak naprawde nic nie wiemy. Bo skąd mamy wiedziec jak ona zachowuje się w domu??? Schron to zupelnie co innego, żeby poznac psa powienien byc conajmniej 2-3 tygodnie w normalnych warunkach, czyt. dom, opiekun, spacery itp itd. Dlatego najpierw trzeba wyciagnąc ze schrona. Bo ludzie bardzo niechetnie biora psy ze schronisk rowniez ze wzgledu na to ze nie wiadomo co to za pies. Może poszukac jej DT przez TOZ? Trzeba tez poszukac w Łodzi, tam moze beda wieksze szanse.. :roll:
  4. ehh taki upał, a ty sunieczko gotujesz się w betonowym boksie.. .. niech ją ktoś stamtąd zabierze... [B]modliszko[/B], jak poszukiwania tymczasu? lub domku? :cool3: dalej cisza? może porobic jej też inne ogłoszenia, nie tylko allegro, co?
  5. Hm, jeśli zdążę wrócic do Białegostoku to myślę, że tyle co przetrzymac Gaję na krótki okres pociachowy i zaopiekowac sie nią to mogłabym ja. Myślę, że mama by się zgodziła :) O i tak mogłabym pomóc ewentualnie. Tylko że ja nie wiem kiedy wrócę... :shake:
  6. No właśnie, coś nam ucichł wątek..:shake: Iwonko, napisz co u Kurczaka. Chodzi z Sonią na spacerki? Wszystko OK? Ja się tutaj zamyślam o chłopaku.. Mam nadzieję, że spokojnie sobie żyją i że mają wodę w taki upał.. :shake: :p I jak allegro? Może ktoś się zainteresował? :cool3:
  7. Nie było mnie 2 dni i wracałam z malutką nadzieja jakichś nowych wspaniałych wieści, ale niestety :-(... .... hop ryjku przecudniasty!!:Dog_run:
  8. :multi: bardzo ładnie :p Oby przyniosło to allegro upragniony domek...
  9. no i znów na pierwszą, mordeczko :roll:
  10. [quote name='Iwona&Wiki'] Albo kałużołazem;) :lol:[/quote] albo :lol::lol:
  11. taka zadziora mała :evil_lol: przyznaj się Karina czego tam uczyłas maluchy!:eviltong::evil_lol:
  12. śliczności :loveu: mam nadzieję, że szybko znajdzie się dobry domek :p
  13. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: bądź szczęśliwa psinko :loveu:
  14. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  15. ... :angryy: dla mnie to nie byłby wstyd iść z taką mordeczką :loveu: ZASZCZYT! :cool3:
  16. :multi::multi::multi: Jaka dobra wiadomość na dobranoc!! :loveu: :sweetCyb:
  17. Śliczny z niego misiek :loveu: ..tylko taki biedny... :-(
  18. A może zmienić wątek na coś w rodzaju kociego białostockiego wątku? :razz:
  19. Eh, coś im się całkowicie odmieniło i [B]kategorycznie nie chcą drugiego kota! [/B]... :???: :niewiem: :placz:
×
×
  • Create New...