Słuchajcie, plakaciki fajnie fajnie, ale moim zdaniem najpierw trzeba ją ze schrona wyciągnąc. Bo trudno oferowac komus psa, o którym tak naprawde nic nie wiemy. Bo skąd mamy wiedziec jak ona zachowuje się w domu??? Schron to zupelnie co innego, żeby poznac psa powienien byc conajmniej 2-3 tygodnie w normalnych warunkach, czyt. dom, opiekun, spacery itp itd.
Dlatego najpierw trzeba wyciagnąc ze schrona. Bo ludzie bardzo niechetnie biora psy ze schronisk rowniez ze wzgledu na to ze nie wiadomo co to za pies. Może poszukac jej DT przez TOZ? Trzeba tez poszukac w Łodzi, tam moze beda wieksze szanse.. :roll: