Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. [quote name='modliszka84']:mad::mad::mad:[/quote] :evil_lol: Trzeba poszukac na mapie pomocy dogo :), zaraz poprzeglądam. Czyli Nowa Pani chce Lukę jak najszybciej? :cool3:
  2. [quote name='modliszka84']czuje się staro... :cool1::placz:[/quote] jeśli 84 to twój rocznik to jeszcze nie jest tak strasznie :razz::eviltong: JESZCZE .. :razz: :diabloti:
  3. [quote name='modliszka84']słuchajcie, będę mówic :eviltong: LUKA BęDZIE MIAłA DOM! Dzwoniła do mnie teraz pani bezposrednio zainteresowana, czyli pani-babcia. Rozmawiałyśmy 25 minut, domek jest fajny. W domu jest staruszka ONka w wieku 14 lat oraz 10 letni piesek kastrat kundelek, który jest dzikuskiem i nie gryzie tylko właścicieli. Luka miałaby kochający domek, jedzonko, opieke weta. Spacerów by nie było, bo pani mówi że w okolicy biegaja czesto psy luzem i kiedys juz pogryzły jej psa na spacerze i teraz sie boi. Ale miałaby do dyspozycji ogródek, kiedy by tylko chciała. Pani swego czasu miała 6 psów. Wszystkie staruszki juz niestety poodchodziły, zostały te dwa. Widac, z pani kocha zwierzęta, suki w cieczce miały zawsze do dyspozycji własny pokój, pani boi sie kastracji/sterylizacji ale przez tyle lat mając psy i suki nie zdarzyła sie "wpadka". Uprzedziłam panią o problemach, nie wystraszyła sie. Powiedziała, że Luka moze sobie wyc ile chce, bo jej to nie przeszkadza. Podwórko dobrze zabezpieczone, wiec Luka nie ucieknie, bo jest betonowa wylewka. Fajnie by było tez, gdyby Luka lubiła dzieci, bo panią czesto odwiedzaja prawnuczki, ale to wszystko z czasem... Na umowe adopcyjna sie oczywiscie zgadza, transportu szukamy teraz - najlepiej bezpłatnego ale gdyby sie nie znalazł długo to pani pokryje tez koszty transportu.[/quote] :multi::multi::multi: :cunao::cunao: super! to kiedy mała jedzie do nowego domku? :cool3:
  4. :lol: Nie no rozumiem o co ci chodzi. Jeśli jestes sama to do owocnej pracy w schronie potrzebna jest osoba w pełni dyspozycyjna, a nie zależna od rodziców ;)
  5. [quote name='modliszka84']Pomijajac juz fakt ze miała 15 lat ... [/quote] Ejjj :eviltong: ja mam 16.. [QUOTE] Jakby były ze dwie osoby to moze by i adopcje wzrosły. Mnie sie przez rok udało (dzieki dogomanii oczywiscie :evil_lol:) wyadoptowac ok 50 psów.[/QUOTE] To się chwali :cool3:
  6. A co mu dolega tak właściwie? Jakie ma objawy?
  7. TRZYMAMY MOCNO KCIUKI!!!! :multi: a poza tym to myślę, że jak nowa Pańcia z dogo, to nie boi się byle choroby :p
  8. [quote name='modliszka84']oczywiscie, sprawozdanie bedzie na bieżąco :eviltong:[/quote] No patrz... :eviltong: :lol:
  9. To niedobrze.. :shake: U nas w zeszłoroczne wakacje zrobili wolontariat nie od 18 lat, to poprzyjmowali masę dzieciaczków malutkich, które robily więcej zamieszania niż pożytku...:roll: Masakra. W tym roku już tak nie ma :p
  10. hehe no właśnie :eviltong: I koniecznie musisz zdac relację z ewentualnej rozmowy :multi: Bo jak nieee.. :mad: :diabloti:
  11. Jasne :) pełny brzucho i serce Pańci pełne miłości do suńci to jest to czego Luce trzeba :p
  12. tak sobie teraz pomyślałam, że skoro tam Pani ma hodowlę dogów niemieckich, to domek powienien byc w porządku
  13. [quote name='marillka']i rzeczywiscie Gaja nie jest mala to pies nawet jako-tako onkowaty jest :oops: [/quote] no czy ja wiem.. :roll: mała nie jest to fakt, ale ONkowata też raczej nie :eviltong: chybaże wielkościowo ;)
  14. [quote name='marillka']i rzeczywiscie Gaja nie jest mala to pies nawet jako-tako onkowaty jest :oops: [/quote] no czy ja wiem.. :roll: mała nie jest to fakt, ale ONkowata też raczej nie :eviltong:
  15. [quote name='modliszka84']tylko ze w Pabianicach jesli chodzi o wolontariuszy to jestem tylko ja :cool1: Wiec nie ma kto wyprowadzac psów... :shake: I tereny tutaj takie beznadziejne, ze nawet nie ma gdzie isc.[/quote] My wyprowadzamy zawsze po kolei wszystkie psy z boksów :p Bo naraz wziąc to trzeba zebrac kilku wolontariuszy albo byc świrem :eviltong::p
  16. Gdyby jeszcze były te spacerki, to warunki byłyby chyba idealne :p. No i zależy jeszcze jak starsza jest ta Pani, która chce Lukę :eviltong:. Nawet jeśli jest żywiołowa (:cool3:), to przecież będzie miała cały ogród do biegania i zabawy w rzucanie piłeczki z nową Pańcią, czy tak? :p
  17. Nie wiem, ale jeśli ją chcą to biorą sunię ze schroniska na własne ryzyko. Bo narazie Luka jest w schronisku, więc nic zrobi, czy też pomóc nie możemy. Ich decyzja, my tutaj nie mamy za wiele do powiedzenia. To schronisko oddaje psy i nikt z zewnątrz nie ma na to wpływu. Moim zdaniem to dla osoby starszej bardziej odpowiedni bedzie mały piesek. :roll:
  18. Znalazłam taki wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38496&page=198&highlight=%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/URL] Można zamieścic prośbę o DT, prawda? Lepsze to niż czekanie na cud.. :roll: Poczekam na wasze opinie, może znajdziecie coś lepszego. :p
  19. Czy Łódź ma coś w rodzaju wątku grupowego psów, takiego ogólnego? Jeśli tak, to może tam zamieścic ogłoszenie z potrzebą DT dla Luki. :roll: Może tak będziemy mieli większe szanse na znalezienie czegoś i wyciągnięcie suńki.. Zaraz poszperam na dogo, może coś znajdę.:p Może poprosic o banerek dla Luki, hm? :cool3: Lupe i black_sheep robią bardzo fajne :) Co wy na to?
  20. O, dzieki że mi przypomniałaś ;) Już usuwam. A swoją drogą to ciekawa jestem jak im się zyje... :roll:
  21. dlaczego nie chcesz byc jedyna? wstydzisz sie? :p ja osobiście podziwiam wszystkich projektodawców, bo sama w życiu bym czegos takiego nie stworzyła ;) pochwalcie sie noo :) jestem strasznie ciekawa co wymyśliliście :lol:
  22. no to teraz oby ktos się zainteresował sunieczką.. :roll: [B]Ale DT i tak potrzebny!!!![/B]
×
×
  • Create New...