-
Posts
628 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kluska1991
-
SOS–HORROR pies w ciemnej komórce..... odszedł za TM
kluska1991 replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ludzie są beznadziejni. :roll: Brak słów :shake::angryy: DOGOMANIACY, DT!!! :modla::modla::modla: :Help_2: -
hopaj śliczna sunieczko! od razu mocno zapadłaś w moje serducho i oby udało ci się doczekać kochającego domeczku!
-
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
kluska1991 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
:loveu: :loveu: :loveu: zmykaj na pierwszą kudłaty! :p -
hihihhi nie wiedziałam czy można już się cieszyć :p ale skoro tak... :cool3: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: wczoraj nawet mi łezka popłynęła w domciu... :oops: :p z radości naturalnie :lol: JESTEM BAARDZO DOBREJ MYśLI! Wierzę, że Dróbkowi, Maxowi znaczy :p, wreszcie zaświeciła szczęśliwa gwiazda. Na wieeeeeele ładnych lat z kochającym Pańciostwem :multi: ( moim zdaniem polubił ich od razu i nawet nie obejrzał się za nami i poszedł grzecznie z Moniką i Darkiem cały szczęśliwy :multi:). Normalnie jakby wiedział.. :razz: :loveu:
-
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
kluska1991 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']On ma coś z Leoenbergera!!!!![/quote] a moim zdaniem z długosierstnego ONa :razz: :loveu: taki miodowy długowłosy ON po prostu! ;) -
Zenta - łysa ONka z Zabrza bardzo prosi o pomoc :( MA DOM :)
kluska1991 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
w górę Zenta! :p -
Miodzio niezwykły pies-a w schronisku od młodości. W nowym domku! :)
kluska1991 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
hop śliczny ;) -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Kurcze.. :-( szkoda suń. I chorej suni tej Pani no i naszej Luki.. Współczuje tej Pani.. Ale jeśli to ma być domek Lukuni, to prędzej czy później i tak będzie. No nic, czekamy. -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
To trochę jest tak, że ludzie DOJRZALI :razz: nie pamiętają nigdy o komórkach .. :shake: Wychodzą bez nich, nie sprawdzają czy są smsy itp itd. Ja bym zaczekała parę dni, skoro rozmawiałaś z tą Panią od dogów niemieckich to ona na pewno przekaże babci co i jak i trzeba czekać na kontakt. O. Tak myślę :) Albo próbować dzwonić z 5 razy dziennie.. :roll: -
Bobek z głębokiej prowincji został WARSZAWIAKIEM - już jest w domku
kluska1991 replied to maria55's topic in Już w nowym domu
super :) :) :) -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Hm, poczekajmy, może to się jeszcze wyjaśni :roll: OBY. -
Kurde. Raz wyszedł, to razem z przyjaciółką zastawiłam dziurę pod bramą płytkami betonowymi. Nie poskutkowało? :shake: A z tym uciekaniem to nie byłabym taka pewna czy to tylko chęc pobiegania :roll:. Chyba taki charakter po prostu. :shake: Ja już niedlugo wracam, koło soboty, ale do tego czasu ktoś musi zadbac o to żeby nie uciekał. Albo tak jak mówisz Karina, wyjśc z długi spacer, albo zapobiec ucieczkom :roll:. Ale to drugie jest o wiele trudniejsze jak sądzę... Zmartwiłam się. :shake:
-
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84'] aha, ta pani-babcia to wcale nie wiekowa, przynajmniej z głosu, bardzo konkretna, rodzina duza, w razie problemów na pewno pomoze. Mysle, że to bedzie dla Luki dobry dom. Najlepsze jest to, że ta pani-babcia Luki w ogóle nie widziała :evil_lol: Szuka dla niej suczki własnie wnuczka - a wiec pani-babcia wie od wnuczki ze Luka bardzo ładna, zdaje sie na zdanie wnuczki (ktora hoduje dogi niemieckie).[/quote] hmm, chyba mam dobre przeczucia :razz: Luka na pewno się spodoba i rozkocha w sobie całą rodzinę :) I sąsiadów też! A co! :razz: :lol: -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='przemas-ol']Modliszka nie przesadzaj. :) Jesteś jeszcze młodą osobką tak jak ja. :) Mi niedługo stuknie 18 :)[/quote] Jeśli chciałeś pocieszyc modliszkę, to chyba ci się nie udało :eviltong: -
Młoda sunia w typie amstafa Luka - ADOPTOWANA
kluska1991 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='kluska1991']Trzeba poszukac na mapie pomocy dogo :)[/quote] Ale gapa ze mnie :eviltong: Miałam na mysli wątek transportowy :p Ach te emocje :razz:;)