Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. Ludzie są beznadziejni. :roll: Brak słów :shake::angryy: DOGOMANIACY, DT!!! :modla::modla::modla: :Help_2:
  2. hopaj śliczna sunieczko! od razu mocno zapadłaś w moje serducho i oby udało ci się doczekać kochającego domeczku!
  3. :loveu: :loveu: :loveu: zmykaj na pierwszą kudłaty! :p
  4. hihihhi nie wiedziałam czy można już się cieszyć :p ale skoro tak... :cool3: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: wczoraj nawet mi łezka popłynęła w domciu... :oops: :p z radości naturalnie :lol: JESTEM BAARDZO DOBREJ MYśLI! Wierzę, że Dróbkowi, Maxowi znaczy :p, wreszcie zaświeciła szczęśliwa gwiazda. Na wieeeeeele ładnych lat z kochającym Pańciostwem :multi: ( moim zdaniem polubił ich od razu i nawet nie obejrzał się za nami i poszedł grzecznie z Moniką i Darkiem cały szczęśliwy :multi:). Normalnie jakby wiedział.. :razz: :loveu:
  5. [quote name='bumerang']On ma coś z Leoenbergera!!!!![/quote] a moim zdaniem z długosierstnego ONa :razz: :loveu: taki miodowy długowłosy ON po prostu! ;)
  6. Kurcze.. :-( szkoda suń. I chorej suni tej Pani no i naszej Luki.. Współczuje tej Pani.. Ale jeśli to ma być domek Lukuni, to prędzej czy później i tak będzie. No nic, czekamy.
  7. Bardzo porządny tekst :p Oby więcej takich było :razz: Jestem już w Białymstoku! :) "Muszę" zabrać Chłopaczka na spacerek :p, tego Łobuza wstrętnego :evil_lol:.
  8. Ehhh :angryy: myślałam, że ja pomogę i będę mogła przetrzymać Gajkę u siebie, ale mama się nie zgadza :angryy::angryy:. Brak mi słów.. :angryy:
  9. To trochę jest tak, że ludzie DOJRZALI :razz: nie pamiętają nigdy o komórkach .. :shake: Wychodzą bez nich, nie sprawdzają czy są smsy itp itd. Ja bym zaczekała parę dni, skoro rozmawiałaś z tą Panią od dogów niemieckich to ona na pewno przekaże babci co i jak i trzeba czekać na kontakt. O. Tak myślę :) Albo próbować dzwonić z 5 razy dziennie.. :roll:
  10. Hm, poczekajmy, może to się jeszcze wyjaśni :roll: OBY.
  11. [quote name='karina1002']pewnie najlepiej byłoby go ciachnąć, bo zaraz okaże się, że na ulicy są dzieci Kurczaka :)[/quote] hihi małe Kurczątka :loveu: :eviltong: Noo, możnaby go ciachnąc. Jestem zdecydowanie za.
  12. [quote name='karina1002']Płytki betonowe, kochana, odsuwa w ciągu 5 sekund :)[/quote] No to wymyśliłam :razz: :lol:. Skubaniec jeden. :mad: Jakby mamy problem :eviltong:
  13. Kurde. Raz wyszedł, to razem z przyjaciółką zastawiłam dziurę pod bramą płytkami betonowymi. Nie poskutkowało? :shake: A z tym uciekaniem to nie byłabym taka pewna czy to tylko chęc pobiegania :roll:. Chyba taki charakter po prostu. :shake: Ja już niedlugo wracam, koło soboty, ale do tego czasu ktoś musi zadbac o to żeby nie uciekał. Albo tak jak mówisz Karina, wyjśc z długi spacer, albo zapobiec ucieczkom :roll:. Ale to drugie jest o wiele trudniejsze jak sądzę... Zmartwiłam się. :shake:
  14. Jeju jak to dobrze że trafił do wspaniałego domku :) :loveu: :multi::multi::multi: Super wiadomosc Czekamy na relacje na pewno przeszczęsliwej Nowej Pańci Fadulka :razz:
  15. Super!! :multi: Pisz natychmiast jak będziesz miała jakieś wiadomości! :p
  16. lubię kreatywnych, pomysłowych ludzi :p fajne są te projekty, jestem pod wrażeniem :cool3:
  17. A jednak ;) :p Super :loveu::loveu::loveu: :multi::multi:
  18. [quote name='modliszka84'] aha, ta pani-babcia to wcale nie wiekowa, przynajmniej z głosu, bardzo konkretna, rodzina duza, w razie problemów na pewno pomoze. Mysle, że to bedzie dla Luki dobry dom. Najlepsze jest to, że ta pani-babcia Luki w ogóle nie widziała :evil_lol: Szuka dla niej suczki własnie wnuczka - a wiec pani-babcia wie od wnuczki ze Luka bardzo ładna, zdaje sie na zdanie wnuczki (ktora hoduje dogi niemieckie).[/quote] hmm, chyba mam dobre przeczucia :razz: Luka na pewno się spodoba i rozkocha w sobie całą rodzinę :) I sąsiadów też! A co! :razz: :lol:
  19. [quote name='przemas-ol']Modliszka nie przesadzaj. :) Jesteś jeszcze młodą osobką tak jak ja. :) Mi niedługo stuknie 18 :)[/quote] Jeśli chciałeś pocieszyc modliszkę, to chyba ci się nie udało :eviltong:
  20. [quote name='kluska1991']Trzeba poszukac na mapie pomocy dogo :)[/quote] Ale gapa ze mnie :eviltong: Miałam na mysli wątek transportowy :p Ach te emocje :razz:;)
×
×
  • Create New...