Jump to content
Dogomania

żabusia

Members
  • Posts

    804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by żabusia

  1. Wpłaciłam wczoraj na pluszowego piesia (Pluszka) 100 pln. Skąd taki cudek wziął się na ulicy i co za skurwysyn do niego strzelał? Niektórych ludziopodobnych to bym własnymi rękoma pozabijała.
  2. [quote name='jolantaboczkowska'][B][U][SIZE=3]To jest sunia którą wczoraj znalazłam, trzeba by jakoś ją nazwać, czekam na propozycje.[/SIZE][/U][/B] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/10/e7af262a.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#810081][URL="http://www.fothost.pl/upload/09/10/c4f02f4f.jpg"][/URL][/COLOR][/U][/quote] Zaraz się załamię, kolejna!
  3. Pipi, Kochana, co wolisz aby Ci kupić w sklepie internetowym suchą karmę (2 X 20 kg po 80 pln Bosch My friend) z dostawą do Ciebie czy aby Ci przelać 150 pln?
  4. Dziewczyny, na której stronie jest numer konta (+ adres)? Znów fatalnie Dogo chodzi. Szału można dostać.
  5. Boże jaki o prześliczny! Po prostu pluszak. Zaraz cosik wpłacę na skarbeczka.
  6. Dziewczyny, jeżeli wszystko pójdzie dobrze to ja wezmę na tymczas psiunię, którą miała wziąć Neris a one może zgodzi się wziąć Waszą biedulkę. Tymczas płatny, niestety. Zobaczcie same: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-obolala-bezdomna-przylepa-znow-szkielet-znow-bezdomna-pilnie-dt-help-130838/index14.html[/url]
  7. Tak by było najlepiej. Teraz wszystko zależy od Neris, czy będzie chciała wziąć tamtą biedulkę.
  8. U mnie jest dokładnie tak: 3 sunie w domu, jedna duża mieszka w wolnostojącym garażu, gdzie ma 2 materace do wyboru, w 30 m2 kojcu mieszkają dwie sunie i piesek (w dwóch budach, dużej i małej). Oprócz tego mam trzecią dużą budę poza kojcem. Pusię przewidywałam zabrać do domu, lecz mogłaby też zostać na dworze, jest ocieplona buda, dodatkowy materac w garażu. Jak pisałam Andrzej zgodził się na Pusię (małą suczkę), jak nie to trudno. Jakbyście z mojej propozycji chciały skorzystać to proszę o wiadomość na telefon 602-24-64-65. Net mam tylko w biurze czyli do 16tej.
  9. [quote name='xmartix']Edi nie ma na necie, pewnie pracuje. Ja biorę suńkę na dt do czasu transportu :eviltong: z tego co wiem transport jest w nd.. co do oferty Żabci - Edi musi się wypowiedzieć i Neris...[/quote] Super, że się odezwałaś. Widziałaś link, który zamieściłam, do suni pilnie potrzebującej tymczasu? Oni szukają DT nawet płatnego. Je jej wziąć nie mogę, dla mnie jest za duża i Andrzej zgodził się na sunię z TEGO wątku. Gdybyś wzięła tamtą, większą obie miałyby dobre tymczasy. Jak to widzisz?
  10. Sory ale na której stronie jest zdjęcie suni-matki?
  11. Dziewczyny, ja mogę ją wziąć za 100 pln (a Andrzejowi powiem, że za 200) a czy ta dziewczyna nie może wziąć na DT takiej suni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilna-pomoc-dla-suni-130298/index10.html[/url] Ja tej nie mogę, niestety, jest za duża. Dajcie znać na czym stanęło: 602-24-64-65.
  12. Jest śliczny ale nie mogę go wziąć. U mnie jest tak jak u Ciebie Dif a mam już 7 psów. Andrzej się nie zgodzi tak ad hoc poza tym mam już jednego samca więc byłaby jatka. Bardzo mi przykro.
  13. Dziewczyny jak duża jest Sara (ile +/- waży)? Czy wiadomo czy może zostawać sama w domu (chodzi o niszczenie i wycie), jakie ma relacje z innymi psami?
  14. Dla mnie to to są matki i córki, tak do siebie podobne. Pan zbierał psy lecz niestety nie dbał o antykoncepcję.
  15. [quote name='żabusia']Dziewczyny, jedyne co mogę zrobić to zapytać swojego czy nie zgodziłby się na płatny DT dla tej kruszynki. Co prawda mamy już 7 psiaków a ostatnia doszła w grudniu więc na pewno łatwo nie będzie. Może jak powiem, że płatny (200) to się zgodzi. Ja mieszkam pod W-wą. Tylko muszę z góry wiedzieć, czy mała może bez najmniejszych problemów sama zostawać w domu (czy nie niszczy, nie wyje), tzn sama z trójką suczek. Być może odpowiedź będę znała dopiero po niedzieli (niestety w domu netu nie mam).[/quote] MOGĘ DAĆ JEJ DT. Dziewczyny, wiem, że było nieporozumienie ale Mój bardzo rzadko się zgadza na DT a teraz się zgodził, może niech inna sunia pojedzie do tamtego DT, szkoda zmarnować takiej okazji. O DT aż tak łatwo nie jest. Przemyślcie i dajcie znać.
  16. Dziewczyny, jedyne co mogę zrobić to zapytać swojego czy nie zgodziłby się na płatny DT dla tej kruszynki. Co prawda mamy już 7 psiaków a ostatnia doszła w grudniu więc na pewno łatwo nie będzie. Może jak powiem, że płatny (200) to się zgodzi. Ja mieszkam pod W-wą. Tylko muszę z góry wiedzieć, czy mała może bez najmniejszych problemów sama zostawać w domu (czy nie niszczy, nie wyje), tzn sama z trójką suczek. Być może odpowiedź będę znała dopiero po niedzieli (niestety w domu netu nie mam).
  17. O kurcze, to byłoby super! Daj Cekinuś znać czy doszły do Ciebie tabletki?
  18. Nie wiem jak Wam, ale mi się nie otwiera. A czy Agusiu już jest u Pani Wandy? Gdzie ona teraz jest?
  19. Pies nie akceptuje szczeniaka? Pierwszy raz słyszę coś takiego. A jak to się objawia?
  20. Tak jak napisałam, nie ma zainteresowania z prostego powodu;), nie ogłaszałam jej nigdzie bo wciąż ma objawy porzuceniowe. Za to zauważam, że dla nas jest bardziej łaskawa. Zaczęła się z nami witać :multi:. Jest to pies, który długo się przywiązuje do człowieka, za to bardzo mocno. Wstawię zaraz jeszcze inne zdjęcie.
  21. [quote name='jolantaboczkowska']VEGA- może ważyć ok./30/35 kg. U mnie, zaznaczam u mnie, zostaje bez problemu, albo śpi sobie na łóżku albo bawi się swoimi zabawkami, nigdy nic mi nie zniszczyła, nie wyła, jej relacje z psami są dobre, ale to ona próbuje żądzić. (Dlatego zaznaczyłam u mnie, żeby potem nie było do mnie pretensji, jak to miało miejsce z Abrą, która u mnie nie załatwiała potrzeb w domu, zachowywała się dobrze, a w Poznaniu dokąd poszła do adopcji, zachowywała się zupełnie inaczej, być może to że u mnie była z innymi psami tak na nią wpływało, trudno mi powiedzieć.) Vega jako młody szczeniak została wyrzucona z samochodu, co widziały dwie osoby, ale nie zdążyły zapisać numerów i takim sposobem trafiła do mnie, bo wszyscy w okolicy wiedzą, że ja zajmuję się psami bezpańskimi i z każdą taką sprawą przychodzą do mnie.[/quote] To spora jest, ze zdjęć szacowałam ok 15 kg. Pani Jolu, Pani ma teraz 12 psów, z których adopcyjne to tylko Erazm, Aza i Vega? Dobrze zrozumiałam?
  22. [quote name='Edi100']Puśka wazy 7 kilo. Niestety nie wiem jak do kotów:( Nie często jestem na dogo. Troche mi się życie powywracało... Gdyby coś pilnego to błagam o sms 0607035775[/quote] O kurcze :shake:, czy z powodu Dogo?
  23. Acha i jaka jest jej historia? Skąd się u Pani wzięła?
×
×
  • Create New...