-
Posts
804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by żabusia
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
żabusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']to ja je zastapiłam nowszym zdjeciem, w szeleczkach :oops: Na poprzednim, tym z łepkiem na ramieniu, widać było plamki na dolnej wardze, miała jakies klopoty skórne, ale teraz już wszystko ok.[/quote] Plamek w ogóle nie było widać za to jej minka i przymrużone oczki, jak dla mnie, były bardzo ujmujące i świadczące o ogromnej wdzięczności Lineczki. Jej mordka mówiła wszystko, także to, że to inteligentne i kochane stworzonko. -
[quote name='luka1']nie wiem jak oni radzą sobie w czasie cieczek, ale w tym sezonie tylko jednej suki nie udało się upilnować. Aktualnie jest osiem szczeniaków.[/quote] Czyli można wnioskować, że o czymś takim jak sterylka aborc czy uśpienie ślepego miotu nie mają pojęcia lub wolą mieć jeszcze więcej psów niż się na to zdecydować.
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
żabusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Patrzę i nie ma już tych zdjęć na początku, zniknęły! -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
żabusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O te z pierwszej strony, gdzie jest na rękach - są słodkie i takie ujmujące. -
*KAJA* (7 m-cy)- Radość, MIłość i Słodycz na 4 łapkach! MA DOM!!!
żabusia replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']z deklaracji an kajunie jak narazie mamy 10zl lemoniada 25zl ihabe 50zl agaibodzio i prawdopodonie zabusia 20zl:)dziekuje za kazda wplate![/quote] Potwierdzam 25 pln/miesiąc na Kajunię. -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
żabusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja bym bardzo chciała Lineczkę - ma takiego wdzięcznego pysia ale cóż, nie mogę mieć już więcej psiaków. -
Ja właśnie swoje 50 pln na sterylkę Sleep... wpłaciłam.
-
Mi chodziło o wysterylizowanie suni i w najgorszym razie wypuszczenie jej. Wiem, że to nie najlepsze rozwiązanie ale jeżeli nie można inaczej to lepiej zrobić chociaż tyle aby problem bezdomności się nie potęgował. Inaczej za pół roku bezdomnych będzie już kilka psiaków: ona i jej kolejne dzieci (w tym zapewne kolejne suczki). Już nie wspominając, że małe pieski mogą wpaść w ręce sadystów a złych i głupich ludzi jak wiadomo nie brak na tym świecie. Jak trzeba to ja mogę pomóc, przyjechać, złapać ją, zawieźć do lecznicy, jeżeli jest dzika to pożyczyć klatkę aby w niej kilka dni wydobrzała (poza tym jeżeli ma być wypuszczona to lepiej aby się do ludzi nie przyzwyczajała). Proszę się zastanowić, coś zrobić powinniśmy.
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
żabusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nauczy się. Niestety te grzeczne bardzo szybko uczą się być niegrzeczne :evil_lol:. Obserwuję to na co dzień. Dołącza do mojego stada nowa, dobrze ułożona sunia i po miesiącu jest już zepsuta, zapleśniała, zgniła, rozwydrzona, bezczelna, itd, tak jak pozostałe :lol:. -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
żabusia replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:multi: Ja też zaglądam Anetko. -
Mając takie warunki może stanie na wszystkie łapki już na dobre.
-
[quote name='Dark Lord']To jest bardzo dobry pomysł, słać co tydzień, nawet co kilka dni, do skutku, jednorazowe wysłanie maili przez kilka osób nic nie da.Właśnie wysłałam list ponownie do wszystkich (p)osłów:evil_lol:.Nie kłóćmy się tylko wysyłajmy, zalewajmy nierobów aż się wezmą wkońcu do roboty.[/quote] Tylko czy w końcu nie pozakładają blokad na wiadomości z Twojego adresu?
-
A mi się udało wysłać jedynie dwie partie i klops, przy trzeciej i czwartej dostaję komunikat, że jest błąd w adresach kopii. Nie wiem czy to portal O2 czegoś nie blokuje i tak jak już pisałam wiele e-maili mi "wróciło" jako niedoręczone.
-
Togaa masz super warunki dla psiaków. Wszystkie są Twoje czy to tymczasy? No a Loluś przesłodki, nigdy nie zrozumiem jak ktoś mógł wyrzucić takie śliczności.
-
Na 100%. Jestem z nim w kontakcie. Sunia mogła zostać u niego przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Został bowiem w biały dzień na własnym osiedlu napadnięty i na 10 dni musiał iść do szpitala. Przyjechali jego rodzice (mieszkający w innym mieście i będący właścicielami mieszkania), zobaczyli drugą sunię ale z racji wypadku już nie oponowali, tak więc sunia została przez nich "zaakceptowana" a tylko to było problemem.
-
Proszę o zamknięcie wątku. Sunia została u Pana, który ją znalazł.
-
Nie wiem, jak Wam, ale mi sygnalizuje, że ok 10 adresów, tylko z dwóch pierwszych partii listów, jest nieprawidłowa.
-
Super, że się udało ją złapać. Tylko czy rzeczywiście znajdzie się DT z warunkami dla takiej suni. Patrząc realnie to może być bardzo trudne. Ja podtrzymuję swoją deklarację w częściowym sfinansowaniu sterylki. Mogę wyskrobać na ten cel 50 pln (czyli 1/4 sumy jak sądzę). Rzeczywiście Sleep, jak Sedalin Wam niepotrzebny to mogę go zabrać spowrotem (tym samym kanałem przerzutowym).
-
[quote name='wanda szostek']Eniu nie wiem. Może jak siedzi w tej oborze to ją dopilnują. Muszę napisać do Pani od Lili (sąsiadki) czy ona miała szczeniaki kiedy? Sterylka potrzebna aby do głowy rozmnażanie komu nie przyszło.[/quote] Pani Wando czy można zatem ją wysterylizować na zasadach, na jakich już Pani to nie raz robiła? Jeżeli tak to jedyny problem w przechowaniu jej gdzieś przez tydzień oraz transport. W razie czego mogę pożyczyć klateczkę transportową rozmiar M.