-
Posts
3394 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Natussiaa
-
Falko zajrzyj, zobacz - walka przegrana za TM
Natussiaa replied to aga_1234's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaznaczam.. -
Kudłacz Homer z Promyka,słodki i kochany psiak,idealny MA DOM :)
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
dzięki :) ;) -
Kudłacz Homer z Promyka,słodki i kochany psiak,idealny MA DOM :)
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
pewnie,z góry dzięki :) -
*Cane Corso* - 5 letni...skazany na smierc??
Natussiaa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
podnosze.. -
2-letnia suczka szuka domu i kochającego człowieka.
Natussiaa replied to pati12318's topic in Już w nowym domu
co z nia?? -
Mały rudzielec ma dom na Śląsku. Powodzenia Kloniku!
Natussiaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
podnosze............ -
Myślicie,ze już widzieliście najpiekniejsze psy?Oto BUŁA.MA DOM
Natussiaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
co u niego?? -
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Natussiaa replied to Asior's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
tyle ogloszen i nic... co to ma znaczyc...:roll::roll: -
ładna dziewczynka :) i jaka wesoła :)
- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Hermes - dumne imię...zagubionego w świecie psa...MA DOM
Natussiaa replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
ale on piekny :) nie wiem czemu ale nie wyswietlaja mi sie wszystkie zdjecia na allegro... -
[URL]http://img821.imageshack.us/img821/8352/50237692.jpg[/URL] piekny:loveu:
-
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
Natussiaa replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
Natussiaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [SIZE=4][U][B][img]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/4gga5oy3tb2h75gkhbjhqhwuspkzehowlrxfy7jynq/DSC04488.JPG[/img][/B][/U][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2070...ak-idealny-%29[/URL] [/INDENT] -
Kudłacz Homer z Promyka,słodki i kochany psiak,idealny MA DOM :)
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
rezerwacja.. -
zimę przetrwały, ale nadal wypatrują domu
Natussiaa replied to Wolontariusze Promyka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][U][B][img]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/4gga5oy3tb2h75gkhbjhqhwuspkzehowlrxfy7jynq/DSC04488.JPG[/img][/B][/U][/SIZE] Wątek Homera,Kubusia na prośbe [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/114776-Lumix"][B]Lumix[/B][/URL][/B]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29?p=16801161#post16801161"]http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29?p=16801161#post16801161[/URL] -
Kudłacz Homer z Promyka,słodki i kochany psiak,idealny MA DOM :)
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i55.tinypic.com/s5ia68.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=red][U][B]OGŁOSZENIA: [/B][/U][/COLOR][/SIZE] [URL]http://tablica.pl/oferta/jak-duzy-york-puchatyprzeslodki-kubus-ID6fBd.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/26236.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/jak_duzy_york_puchaty_przeslodki_kubus_245914.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5393466&cid=161[/URL] [URL="http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/594/_Jak_du%C5%BCy_YORK_%21_Puchaty_przes%C5%82odki_Kubu%C5%9B"]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/594/_Jak_duży_YORK_!_Puchaty_przesłodki_Kubuś[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/23371-jak-du-y-york-puchaty-przes/[/URL] [URL]http://gdansk.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/jak-duzy-york-puchaty-przeslodki-kubus,id2d0be4e21bf41.html[/URL] [URL]http://www.a-search.pl/ogloszenia/6451/Jak_duzy_YORK__%29_Puchatyprzeslodki_Kubus.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1946766-jak-duzy-york-puchaty-przeslodki-kubus/[/URL] [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/2620/Jak_duzy_YORK___Puchatyprzeslodki_Kubus.html[/URL] [URL]http://zakurzone.pl/object.list.go?category=cat_07_04_003&id=4131[/URL] [URL]http://adpedia.pl/pomorskie/gdynia/drobne/zwierzeta/ogloszenie/jak_duzy_york_:_puchaty_przeslodki_kubus,154367/[/URL] [URL]http://trojmiasto.drobne.tv/ogloszenie/2671,Psy_Jak_du%C5%BCy_YORK_Puchaty_przes%C5%82odki_Kubu%C5%9Bhttp://trojmiasto.drobne.tv/ogloszenie/2671,Psy_Jak_du%C5%BCy_YORK_Puchaty_przes%C5%82odki_Kubu%C5%9B[/URL] [URL]http://www.ogloszeniowo.com/search/jak-duzy-york------puchaty-przeslodki-kubus/20110502215337[/URL] [URL]http://eszukam.pl/jak-duzy-york-puchatyprzeslodki-kubus,2,31738,1673/[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/iID/2477[/URL] [URL]http://hermestop.com/ogloszenia/33987/Gdynia/pomorskie/zwierzeta[/URL] [URL]http://gdynia.freecf.pl/jak-duzy-york-puchaty-przeslodki-kubus_a36095[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/64/posts/7/33/48253.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/22833/jak-duzy-york-_-__-puchaty_przeslodki-kubus/[/URL] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/167260-jak-duzy-york--29-puchaty-przeslodki-kubus-oferta/[/url] [url]http://zwierzeta.anonse.pl/psy,594/gdynia-jak-duzy-york-puchaty-przeslodki-kubus,2221098.html?type=free[/url] [/CENTER] -
[CENTER][COLOR=magenta][U][SIZE=5][B]banery:[/B][/SIZE][/U][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29?p=16801161#post16801161"][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/7017/homerr2.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29?p=16801161#post16801161"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9454/homu3.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29?p=16801161#post16801161"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1078/homu2.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207061-Kud%C5%82acz-Homer-z-Promyka-s%C5%82odki-i-kochany-psiak-idealny-%29?p=16801161#post16801161"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2346/homu1.png[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/4gga5oy3tb2h75gkhbjhqhwuspkzehowlrxfy7jynq/DSC04488.JPG[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/4kga5oyhterxtiomhbocarugtwzivjpjzdwgf3iweu/DSC04471.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [SIZE=3]Homer(Kubuś) przebywa w promyku w Gdańsku w boksie nr 8. Psiak przybłąkał się do kogoś na posesję i ludzie ci odwieżli go do schroniska. Jest ideałem, nie szczeka, jest młody, nieinwazyjny, nie narzuca się. Można przy nim wszystko robić od pierwszego spotkania. Może i zęba by sobie dał wyrwać bez znieczulenia. Nie wykazuje najmniejszych oznak agresji, cieszy sie jak wraca po spacerze do boksu. Przechodząc wzdłuż innych boksów nie odpowiada na szczekanie swoich towarzyszy niedoli, zachowując stoicki spokój cały czas merdając przy tym ogonkiem. Homer jest wielkim miziakiem nadaje się do dzieci i kocha wszystko co się rusza . Ma ok 2 lat. [/SIZE][/CENTER] Kontakt tel. kom 500-737-722 dom 0-58 344-27-27 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]