-
Posts
3394 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Natussiaa
-
Hash Hash to dorosły, sympatyczny pies. W stosunku do ludzi jest ogromnym pieszczochem. Nie bez powodu zostało użyte słowo "ogromnym", bowiem Hash jest na chwilę obecną największym psem w całym schronisku. Pies uwielbia się bawić, biegać, uwielbia zabawki. Czeka na swojego nowego lub dotychczasowego (do 29 marca) właściciela. [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_3.jpg[/IMG] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_9.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_7.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_9_oth.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_10.jpg[/img] [B] [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7:kontakt&catid=2:menu-gowne&Itemid=8"]Kontakt[/URL] [/B] [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach [/B]37-712 Orzechowce 3 tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Brutal Brutal to pięknie umaszczony weteran w typie pekińczyka. Widzi już bardzo słabo, brak ząbków z przodu powoduje wypadanie języka, drepcze powoli na swoich krótkich nóżkach po pokoju i zapewne zastanawia się gdzie jest... Jeszcze do niedawna Brutal miał swój dom, swoją kochającą Panią, która karmiła go łyżeczką i nosiła na rękach. Dziś jego Pani po kilku dniach pobytu w szpitalu, zamieszkała w domu opieki. Nie może już dłużej opiekować się swoimi psami: Brutalem. Brutal szuka spokojnego, kochającego domu. Mimo problemów ze wzrokiem szybko przyzwyczaja się do nowego otoczenia. [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_1.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_2.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_7.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_8.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_9.jpg[/img] [B] [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7:kontakt&catid=2:menu-gowne&Itemid=8"]Kontakt[/URL] [/B] [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach [/B]37-712 Orzechowce 3 tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Natussiaa replied to Asior's topic in Już w nowym domu
podnosze.. -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
super ;) w końcu coś się dzieje na wątku Poli ;) -
Artak 3-4-letni amstaff z Konina, przywieziony przez Policje...
Natussiaa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
Natussiaa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
Szczęściarz Groszek wygrał walkę z nosówką-i MA DOM
Natussiaa replied to kropeek's topic in Już w nowym domu
zaznaczam... -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
.....................:( -
zaznaczam..
-
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
hop na gore.... -
[B]Pierwsze dni gdy trafił do schroniska w Koninie: [/B] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7058/stuart1.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2102/stuart4.jpg[/IMG] [B] i po 2 miesiącach w schronisku w Koninie: [/B] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7008/stuarta3.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/580/stuartb6.jpg[/IMG]
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2011 roku ...
Natussiaa replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alfred nie doczekał się już domu :-( -
Onki, Donki i mieszańce (Onków i Donków) !!!
Natussiaa replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
podnosze.. -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2011 roku ...
Natussiaa replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma już Astro, zabrał go nowotwór...przebywał w schronisku w Warszawie na Paluchu.. -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Natussiaa replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
podnosze... -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Natussiaa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
ja moglabym zrobic wizyte ale niestety dopiero w czwartek..:roll: -
Lala - cudowna pitbulka z Poznania znow marznie!
Natussiaa replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki :) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Natussiaa replied to terra's topic in Już w nowym domu
podnosze..