Jump to content
Dogomania

Natussiaa

Members
  • Posts

    3394
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Natussiaa

  1. Hash Hash to dorosły, sympatyczny pies. W stosunku do ludzi jest ogromnym pieszczochem. Nie bez powodu zostało użyte słowo "ogromnym", bowiem Hash jest na chwilę obecną największym psem w całym schronisku. Pies uwielbia się bawić, biegać, uwielbia zabawki. Czeka na swojego nowego lub dotychczasowego (do 29 marca) właściciela. [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_3.jpg[/IMG] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_9.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_7.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_9_oth.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/646/646_image_10.jpg[/img] [B] [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7:kontakt&catid=2:menu-gowne&Itemid=8"]Kontakt[/URL] [/B] [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach [/B]37-712 Orzechowce 3 tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  2. Brutal Brutal to pięknie umaszczony weteran w typie pekińczyka. Widzi już bardzo słabo, brak ząbków z przodu powoduje wypadanie języka, drepcze powoli na swoich krótkich nóżkach po pokoju i zapewne zastanawia się gdzie jest... Jeszcze do niedawna Brutal miał swój dom, swoją kochającą Panią, która karmiła go łyżeczką i nosiła na rękach. Dziś jego Pani po kilku dniach pobytu w szpitalu, zamieszkała w domu opieki. Nie może już dłużej opiekować się swoimi psami: Brutalem. Brutal szuka spokojnego, kochającego domu. Mimo problemów ze wzrokiem szybko przyzwyczaja się do nowego otoczenia. [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_1.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_2.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_7.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_8.jpg[/img] [img]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/650/650_image_9.jpg[/img] [B] [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7:kontakt&catid=2:menu-gowne&Itemid=8"]Kontakt[/URL] [/B] [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach [/B]37-712 Orzechowce 3 tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  3. super ;) w końcu coś się dzieje na wątku Poli ;)
  4. [url]http://img710.imageshack.us/img710/294/borys2.jpg[/url] piękny jest..zakochałam się..
  5. Natussiaa

    Metamorfozy

    [B]Pierwsze dni gdy trafił do schroniska w Koninie: [/B] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7058/stuart1.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2102/stuart4.jpg[/IMG] [B] i po 2 miesiącach w schronisku w Koninie: [/B] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7008/stuarta3.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/580/stuartb6.jpg[/IMG]
  6. Alfred nie doczekał się już domu :-(
  7. Nie ma już Astro, zabrał go nowotwór...przebywał w schronisku w Warszawie na Paluchu..
  8. ja moglabym zrobic wizyte ale niestety dopiero w czwartek..:roll:
×
×
  • Create New...