hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Bary piesku hop do góry. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ronja czeka na kochający dom. Prosimy. -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Bary ma tak przejmującą prośbę w oczach, że dłużej niż minutę nie jestetm wstanie przy nim stać. Tak bardzo chciałabym na spacerek go wyprowadzic a tu nic z tego. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ronja już wie, że czasami zdarzaja się spacerki. Już czeka na nie. dzisiaj tak skakała w klatce , że prawie nie mogłam zapiąć jej smyczy. Jejku niech ktos ja dojrzy. Ronja jeszcze zachowuje sie troszke plochliwie. Gdy niespodziewanie się ją dotyka drzy i zamyka oczy. ale to napewno przejdzie. -
Ice dzisiaj postał chwile na łapkach i dal nawet pogłaskać się po buźce, to bardzo lagodny psiak. Jutro idzie na akcje. mam nadzieję, że już nie wróci do schroniska. Zwłaszcza, było mi bardzo przykro gdy przygotowywano dokumenty na jutro i wraz z jego karta była ksiązeczka zdrowia , ktora oddał własciel. To naprawdę robi wrażenie. Co taki psiak może pamiętać i co tak naprawdę mysli. Po drugiej stronie jego klatki mieszka bardzo podobna do niego sunia, nazywa się Bela rownież historia jej zycia jest prawie taka sama jak Icea. Tak bardzo bym chciała, aby było więcej odwiedzających, świadomych ludzi którzy braliby psy czasem z intencja uczynienia czegoś dla tego stworzenia, a nie tylko dla siebie.
-
Te, które odzyskują dobry nasatrój maja szanse na normalne zycie. Ma rację Mimiś, że byc może miał dobry domek. Te ,które nie mialy w wielu przypadkach mają znikome szanse na lepsze jutro. Rudi byl byc może w schronisku bardzo zdezorientowany, biedak nie mógł zrozumieć jak mogło zycie się tak popaprać.