Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Dziękujemy Joli. Coz więcej mozna powiedziec????
  2. A imię jego 44, to napisał jeden z janwiększych romantyków polskich, kto mi podpowie co mial na mysli? Romantyczka Mimis to jest chyba?
  3. Wiele można powiedzieć o Rudim , ale że w czepku urodzony to pewność pewnosci.
  4. Oskar i Maciek to dwie bidy, które naprawdę mają pecha. Nie może tak zostac. OSKAR szybciutko do domu.
  5. NESTOR ma tak wielu przyjaciól, ze jeszcze przed nim wiele radości i wrażeń z tego świata. Jak długo? To zalezy rownież od nas.
  6. Babulinka już ma cieplutki tymczasowy domek, Już deski schroniska powoli staja się wspomnieniem. Dzięki.
  7. Poszedł do młodej kobiety, która straciła psa. Bedziemy się kontaktować i podeslemy wieści.
  8. Babulinko, moze już jutro pojedziesz do domku tymczsowego.
  9. NESTOR jeszcze cieszy się zyciem. Pomózmy mu!!!!!!
  10. Była w Łodzi akcja pod supermarketem Tesco. Icea wybralyśmy, a "nóz widelec" przyjdzie dobry czlowiek. mamy nadzieje, że się udało. Wzieli go z cała świadomoscią wieku, białej sierści dosc dlugiej i w dodatku mial troszkę chore ucho. Cudna sprawa. Oby tak zostalo.
  11. Dzieki za zdjęcia. Rudik wyglada uroczo. Czy poprawił mu się troche charakter?
  12. Ronja czeka na kochający dom. Prosimy.
  13. Ice ma spokój i radochę jakiej nie maił od dwóch lat.
  14. Z tego co piszesz, to napewno nie jest nudny pies, a takie miałam wrażenie gdy go pierwszy raz widziałam, a tu proszę niespodzianka.
  15. Życzę tej osobie aby w odpowiednim czasie przywiązano ja do łozka i tak zostawiono.
  16. Bary ma tak przejmującą prośbę w oczach, że dłużej niż minutę nie jestetm wstanie przy nim stać. Tak bardzo chciałabym na spacerek go wyprowadzic a tu nic z tego.
  17. Oskarku, domek dla Ciebie napewno się znajdzie.
  18. Ronja już wie, że czasami zdarzaja się spacerki. Już czeka na nie. dzisiaj tak skakała w klatce , że prawie nie mogłam zapiąć jej smyczy. Jejku niech ktos ja dojrzy. Ronja jeszcze zachowuje sie troszke plochliwie. Gdy niespodziewanie się ją dotyka drzy i zamyka oczy. ale to napewno przejdzie.
  19. Ice dzisiaj postał chwile na łapkach i dal nawet pogłaskać się po buźce, to bardzo lagodny psiak. Jutro idzie na akcje. mam nadzieję, że już nie wróci do schroniska. Zwłaszcza, było mi bardzo przykro gdy przygotowywano dokumenty na jutro i wraz z jego karta była ksiązeczka zdrowia , ktora oddał własciel. To naprawdę robi wrażenie. Co taki psiak może pamiętać i co tak naprawdę mysli. Po drugiej stronie jego klatki mieszka bardzo podobna do niego sunia, nazywa się Bela rownież historia jej zycia jest prawie taka sama jak Icea. Tak bardzo bym chciała, aby było więcej odwiedzających, świadomych ludzi którzy braliby psy czasem z intencja uczynienia czegoś dla tego stworzenia, a nie tylko dla siebie.
  20. Te, które odzyskują dobry nasatrój maja szanse na normalne zycie. Ma rację Mimiś, że byc może miał dobry domek. Te ,które nie mialy w wielu przypadkach mają znikome szanse na lepsze jutro. Rudi byl byc może w schronisku bardzo zdezorientowany, biedak nie mógł zrozumieć jak mogło zycie się tak popaprać.
  21. Bardzo się cieszę, ten Rudi, ktorego zobaczyłam po raz po raz pierwszy, pozostanie tylko zanikającym wspomnieniem. Myślę, że jego prawdziwy charakter i mozliwosci pozna dopiero jego tymczasowa Pani. Oby sprawował się dobrze i jeszcze raz dzięki.
×
×
  • Create New...