-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No bo sama mówiłaś,ze to Twoja podopieczna;) -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Tez ci mały tego domku życze! -
Wiesz co,ja to bym pewnie jej dogadzała z jedzonkiem jesli dieta nie przynosi efektu.Niech sie mała cieszy..... i skacze tyle jej!Ale to moje byc moze nie za mądre podejście:oops:
-
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Tylko ten ludz,z dużym serduchem ludz,tak trudno teraz o takich.... -
Cięzko teraz rozgryzć ludzi....
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
No ja znowu dzwoniłam,ale nie ma noza,czeka Doktor,a tego za kilka tysięcy nie kupi. -
Biedne obie jestescie.Trzeba cos wymyślec jako podkład na to posłanko gdzie malutka się załatwia.Boże jakie szczęście,ze jest u Ciebie,wiekszosc domów by pewnie juz uspiła czy porzuciła.Jednemu psu ciezko podac tabletke na robale,a to schroniskowe odrobaczanie....ciekawe,czy stoją nad kazdym psem czy połknie?Na pewno nie.Wrzuca do miski,co drugiej pewnie i nazwą to odrobaczeniem
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Za szybko stresować sunie hotelem..jesli to ten w Niechobrzu,to byłam raz i nie dałabym psa.Byłam kilka lat temu.I pewnie to skasuje,bo teraz nie wiadomo co pisac co nie. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
U mnie jedno zostaje,drugie wyjezdza.Tak mało rodzin robi.Jak Dafi był u tesciowiej podczas konczenia domu/nie było ogrodzenia ,a to [*]cwaniak,niestety skonczyło sie zle. -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Mały...no przeciez nie będziesz z Asia jechał przez pół Polski.Domek natentychmiast :lol:potrzebny!!! -
Byłam dzis w Mielcu,/sprawy prywatne/nie rzuciły mi sie w oczy żadne ostrzeżenia o wściekliznie.A jak nasza mała królewna?SAbinko,nie ma łagodnego Zbyszka,RAfała,Kiero,który tolerował brud,ale nie tolerował ostrego traktowania psiaków.Psiaki przenoszone podczas remontu przeżyły traume,przeprowadzane były chyba bezwzględnie hyclem jak zawsze,bo chodziło o pospiech...przeciez co chwile jest długa przerwa na kawe.Przeżyły kolejną ostrą"łapanke"sa przestraszone,zle dobrane w boksach,zdziczałe.Nam ograniczano dostep,wiec poznały człowieka od złej strony:porzucenie,łapanka/hycel/,przenosiny./hycel/zero łagodnego traktowania....Aga nie moze sie doprosic o wiesci,info.a jesli jest to 3 słowa które żadnej wiedzy nie dają.TAk sie nie da współpracować.Bo to,ze sie z nas śmieja,to przyzwyczajone jesteśmy,tylko za duzo sie skumulowało,a brud coraz większy i od nowa nosówka.A wyprowadził nas z równowagi artykuł pochwalny dla miasta jak to psy mają dobrze i nawet zielone trawiaste wybiegi.GDZIE???Chyba za TM,cholera jasna.
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Nikt mi jeszcze nie dawał adresu ani telefonu.JAkby co przypominam,ze jestem do 14.07 potem wyjezdzam.I nie lubie takich wizyt,ale jak nie ma wyjscia...NIe wierze ludziom i boje sie,ze czegos niedopatrze... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
AAALEEEE JArus schudł!:evil_lol:A dużymi coby nie było,ze nikt sie nie zachwyca!:diabloti:A parasol,ktoś wyrzucił zamiast Ciebie:eviltong: -
Moja panna mielecka tez w taka pogode jak leje,wytrzymuje,albo w nocy zakradnie sie na góre i tam strzeli twardziela...no bo przeciez jak pada na głowe i pod nogami mokro nie bedzie kucać...To rzadko,ale bywa:mad:2-5 x w roku.
-
Tomuś...chłopaczku,nawet nie wiesz jakie szczęście miałes,ze śmignąłes ze schronu malutki...
-
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Juz sie poprawiam!Zagladam! -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Lorek moze i lubi głaskanie,tylko jak go nie zna to i nie wie,ze fajnie! -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tu juz faktycznie pełny uśmiech,mimo aparatu.I widze kocyk wzięła ze sobą na kanape... -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Kom./dręczyc,przypominac/no nie wiem,nic nie zdziałam,ma dzwonic,ale to takie jakies bez napędu... -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Strasznie to szemrane i bezduszne....takie papierowe rozgrywki.Po prostu pewnie padnięty lis komuś był na ręke.....bo juz nie wiem jak o tym myślec. -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Podrzuce malutką! -
Tomuś,uwierzyc nie moge ,że taki śliczny pies bez wad jeszcze czeka na domek.