Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='lech-Z']Witam serdecznie-zaskocze was tym ja pracowałem w tym schronie w latach 1999-do 31,03,2004 znam ten schron jak własna kieszen wiem co tam jest grane i dlatego JZK robi wszystko zeby przetargi wygrywał grabarz cmentarza komunlnego.Mi sie udało wgrac przetarg tylko raz w 2005r,ale byłem bardzo czesto kontrolowany przez JZK i Um dlatego niewiele mogłem zrobic dla schroniska.Od tej pory przetargi wygrywa grabarz,nadmieniam ze z ramienia JZK kontrolującym schronisko jest kierownik cmentarzy komunalnych pan E.K i wszystko jest jasne,a panowie z UM tez sie nie lubia przyznawac do swoich błedow.Wysłałem wiele pism do UM o tym ze w schronisku jest zle, ze jest mało psów ,ze nie przyjmuje sie kotow ze grabarz nie przeprowadza zadnych prac do czego jest zobowiazany.Pan Prezydent odpisywał ze wszysko jest w porządku.A grabarz w odwecie pozwał mnie do sądu i mam teraz sprawę z art 212.Ale zapewniam was ze się nie poddam, wiem ze mam racje ,dlatego prosze was spisujcie wszelkie uwagi,robcie zdiecia,przydadzą sie.Uważam ze schronisku moze pomoc Rada Miasta.Wiem tez ze w miescie powstaje towarzystwo opieki nad zwierzetami,oby tylko zdązyli zaczac działac przed koncem roku bo inaczej przetarg znowu wygra grabarz.A petycje trzeba tez pisac to nie zaszkodzi-pozdrawiam Panie Leszku :razz: jak sie domyślam ;) NIE BĘDZIE PAN SAM!!!!! jeżeli chodzi o psy w naszej DOBIJALNI:angryy: będę walczyć do skutku!!! nie poddam się bo los tych psiaków nie jest mi obojętny! Wiem na co się narażam... wczoraj u mnie w firmie yła Pani z JZK-porozglądała sie i poszła.... podejrzewam że została wysłana na przeszpiegi... skoro Pan tu trafił, nie mieli raczej i oni problemu :shake: Teraz czekam na potoczenie spraw... czekam na odpowiedź na moje pytania.... na zniszczenie mnie- bo nasz UM i JZK nie przebiera w środkach!!!!!! niszczą wszystkich kto stanie im na drodze :shake: PO TRUPACH DO CELU!!!! są kryci przez policje i prokurature :angryy: ale zaczęłam walkę i się nie wycofam!!!!! jakiekolwiek konsekwencje miałoby to przynieść.:mad: Bardzo chętnie się z Panem spotkam!!!! proszę o kontakt mailowy [email protected] - kiedy, gdzie... :razz: bo sami pojedyńczo nic nie zrobimy! wierzę że mamy wsparcie setek dogomaniaków!!! bo po to tu jesteśmy... bo PSY KTóRE PRZEGRAłY STARCIE Z NAJGROZNIEJSZYM WROGIEM-CZŁOWIEKIEM,NIE PRZEŻYJĄ BEZ NASZEJ POMOCY-POMOCY LUDZI DOBREJ WOLI! do dzieła Panie Leszku :roll: co do tworzenie się jakiejś Fundacji prozwierzęcej... tak... kontaktowano się i ze mną jakieś pół roku temu- co ja na to, czy w to wchodze... oczywiście powiedziałam że jaknajbardziej..... od tej pory NIKT więcej się nie skontaktował :shake: nie wiem więc czy nadal coś sie u nas planuje...
  2. [quote name='zuzolandia'][COLOR=black]:diabloti::diabloti:[/COLOR] to u mie mozesz kasiora ostawic :evil_lol: a w zamian dom Ci pifffo nawet do stolika :eviltong::eviltong::eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]RUDA..... ja tam sie kiedyś u CIA pojawie :cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide do doma... zachciało mi sie kogiela-mogiela :roll::roll: pappaa[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Pysia']Nie umiesz czytać? :diabloti: Tak - niufoupiór Bahiya jest u Justynki ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie umiem.... starość mnie nawiedziła :placz::placz: na oki sie rzuciło... nie widze literek BAHIYA!!!! :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu: a ja oddałam wczoraj auto do mechaniora.... wjeżdżam na plac a tam znów 3 burki (jak u blacharza :roll: ) 2 koondle iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... i co???? :razz::razz::razz::razz: NIUF :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='dealer']eeee co to ja chcialam....aha..ja tez wole tych ze szwecji...tego..lysego ze szwecji....takiego bez wlosow...ze szwecji... a tym tu powiedz zeby sie ubrali....bo mnie strasza:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]O jaki słodziak:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [URL]http://img222.imageshack.us/img222/8131/18vk0.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój ci on :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][B] a czy pana od kieliszka tez moge sobie wziasc??:oops::evil_lol:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcesz go adoptować?? :razz::razz: kliknęłam na giegie do niego- na razie nie odpisuje... może musi przemyśleć oferte :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie za ma co :p:loveu: i z ciekawości nawet zajrzałam co Ania zacytowała :oops:....bom się wystraszyła ze jakąś fote z imprezki :razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahha.. ja też od razu pomyślałam że o jakim łysym, abo o Pawciu :roll: a ona zaś o psie :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zdjęcia wyoglądałam.... poczytać nie dam rady :roll: [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l228.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: śliniaczek Bahija czy jak tej tam u Justynki było :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='dealer']ten etap mam juz za soba:diabloti:zaczynam nowe zycie:evil_lol: a parapetowa :hmmmm: jak sie urzadzimy do konca...musimy kubic meble do jadalni i do salonu ipare innych rzeczy.....:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to pokup pokup potem pijemy.... dużo kuflów do piwa kup, albo pożycz od sąsiadów z dołu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:p U NAS na blogaskach są nowe fotki .......nioe żebym Nas lansowała :grins: ale tak ino mówie ......może mają zjechana ostrość ale ciutek tam widać ....czasem więcej niż ciutek ....... [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhaah..... LANSERKA :loveu::loveu::loveu: i jeszcze se posty nabija :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='malawaszka'] wolę Klocunia od tych łysych panów :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyobraź se że ja też :roll: w drodze wyjątku WOLE Klocunia :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:evil_lol: o tej juz tak[/quote] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/3/a64a103e07874174.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]ALU DZIĘKI ZA ZAPSIENIE MI BLOGASKA :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Medorowa']Taka niby nie winna, a tak to po stołach tańczy:diabloti::loveu::loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images31.fotosik.pl/3/9ab30ce22b482cc3.jpg[/url] bardzo piękne... bardzo.... nie było damskich??? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/CENTER]
  10. [quote name='basia2202'][B][/B][B][COLOR=Purple]Zuza spragniona... próbowała... piwa :roll: od cioci Bimbrowej :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no i wreszsie piesy popadały Tyś total zgon :cool3: :diabloti: Bimberos też walnął w kimono :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: JESOOOOO!!! ino spróbowały a tak nimi pozamiatało :shake::shake::shake: Praktyka czyni mistrza :diabloti: cześć Basieńko :loveu::loveu: z Zuzolcem :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]biegłam szybko na 1000 strone ... ale zanim nadrobiłam... już 1001 :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale co tam.. :knajpa: trzymam za Pepe ... za domek ;) i temperuj zołze, coby domek był zadowolony :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT]
  12. [quote name='Medorowa'] To w tym wieku już sie pogarsza słuch:roll::roll::roll:Biedactwo:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a zaraz po tym etap sklerozy, trzęsących sie rąk... nietrzymania moczu :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kiedy parapetówa :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:lepiej było zanieść ;)w niedziele na tace :diabloti:......:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat:o ja durna!!!!! przeca że trza było.... z tacki wziąć piwko a zostawić piądze :knuje:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:razz:byłam Tu i widziałam ;)....poprosze podkład muzyczny :p[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyjedziesz to ci zapuszcze- Pawcio gwiazda dostał płytke :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images31.fotosik.pl/3/a64a103e07874174.jpg[/URL] hehh to dla mnie??:oops: nie dziekuje nie pije o tej godzinie:oops::errrr:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a o tej godzinie??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholera... faktycznie- zima idzie.... astmany zapadły w sen zimowy :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Medorowa']Jeszcze nie dałaś:mdleje::mdleje::mdleje: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EWA!!! jeszcze nie dałaś??? :crazyeye::shake::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem... wpadłam na mizianie Luskowego pyszczydła :loveu::loveu::loveu::loveu: eeeeeee.. daj jakie fotki z CD :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='dbsst'] ach mam juz datę tak zwanego ślubu :diabloti: 26.01.2008 godz 18:00 :roll::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :loveu::loveu::loveu::loveu: OCH!!!!! dziewica sie hajta!!!! :multi::multi::multi: ale jazda... sie bedzie działo... w noc poślubną :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. choo robaczku.. na siq... NIC??? nic sie nie ruszyło??? na Allegro też bez zmian :placz:
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Pauliniaste :multi::multi::multi: dotarłam w końcu :multi::multi::multi: i lece dalej :diabloti: ale ja tu jeszcze wróce :cool1: wyczochraj Maxia, Axe, Szczurasy, Karole i Anie ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='paula_z']To samo chciałam napisać :roll: :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i napisałaś ?? :razz::razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][IMG]http://www.gify.org/obrazki/08/012.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.org/obrazki/08/012.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.org/obrazki/08/012.gif[/IMG] [/quote] [quote name='evaxon']łaaaaa golas:turn-l::turn-l::turn-l:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: bea też spakowana już na sylwka?? :crazyeye::crazyeye: cześć Ewuniu od Tigruni [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='malawaszka']:shake: Szwedzkie chłopaki metalowe bardziej mi się podobały :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahah... ale szwedzkie sie skończyły i tera MUSISZ paczeć na polskich ożyroków :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/3/9983f3d90d83dc9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/3/5b147b16ecea66b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/3/28f537785431e3cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/3/04c52f6c8a7c0b70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/3/d6f2e6e4ed4ed67f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cudowne [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/3R.jpg[/url] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: no dobra... słodkie :loveu::loveu:[url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/3S.jpg[/url] wiesz RUDA ile mnie to kosztowało... tak ci posłodzić :mdleje: :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='chalimala']bo chalimali tylko siusiaki w głowie ;) myślałam że widziałam... lalalalalaaa...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahha chalimala :B-fly::B-fly::B-fly: to masz.... stojące męskie sutki :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/3/bc81f6e90c111a68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/3/7b9378d644d8e3f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/3/a64a103e07874174.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/3/5252cfb5c9a3ed7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/3/475c4639ed1e65fb.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piątkowy wieczór w mieście... piwo, chłopaki i śpiew :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/3/2575048a322e810e.jpg[/IMG][/URL] SOLENIZANT :drink1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/3/6ab08673a3db8aba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/3/38fbe8836b1491c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/3/b0a71ab669fe4613.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/3/68caba0dc4548107.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
×
×
  • Create New...