Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='tygra']Dulka słodka jest :) prawdę mówiąc przyznaje ze to właśnie ją wypatrzyłam w Twoim podpisie :) i dlatego weszłam[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to tak jak ja..... jeż weszłam bo w podpisie wypatrzyłam DULKE...... z piwem:roll:[/B] :grins: [/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='BoJa']No patrz... nigdy bym nie pomyślała,że Madzialena taka troskliwa:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] BINGO!!!!! namalowałam na tej desce celownik i strzelałam z łuku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='BoJa']U perkusisty my byli w odwiedzinach;),ale z Dulka to chyba ostatni raz,bo perkusista strachliwy do piesów:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no ja rozumie... też boje sie psów... ale żeby Dulki???? :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:...................:siara: [URL]http://images25.fotosik.pl/159/abb90509e819cecf.jpg[/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue]...........................:roll::roll: :grins: [/COLOR][/SIZE] sysunia :grins: [URL]http://images25.fotosik.pl/159/01a03fb373f5893e.jpg[/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue]ostatnia w tym sezonie ;)[/COLOR][/SIZE] wio koniku ......:roll: [URL]http://images33.fotosik.pl/147/9a2fcd9c2ee086ed.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od doopy strony?? :errrr::errrr: tyś chyba kunia nigdy nie ujeżdżała ..[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]"chodź Klocuś spuścimy sie za bliblioteką" .... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG]
  5. [quote name='BoJa']Hmmm..czamuś Alutce doopke jakąś dekom przykryła????:crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo macie paszczać na czarnuszka nie na doope Ali :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/c2a00afe890e6305.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/37989fb3ffa65079.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/ceef2a83c4893331.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/a3809062498b0340.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/bae43bf6029bb1f5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/9f706e27b9b07fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/fe8cea465eb839a5.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w drodze do domciu spotkaliśmy dawno nie widziana kuliżanke KIE :loveu::loveu: kolejna PO CIECZCE i kolejna w której Klocuś postanowił sie zakochać :mdleje: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/ddda7123678dbe63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/36a9df37d49c9b1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/dea0608b4413b7ec.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  7. [quote name='Pandisia']Cześć, oglądałyście chyba wczoraj to było w TV [URL]http://uwaga.onet.pl/1469954,archiwum.html[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cze Pandisia ...tak.. oglądałyśmy... i musze przyznać że jak na UWAGE to postarali sie z reportarzem... dobre... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/0f43935569c74c21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/b42c4c64b8576e64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/46f798b40883eb92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/9a2fcd9c2ee086ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/c437190b54d2b43d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/abb90509e819cecf.jpg[/IMG][/URL]:eviltong::eviltong::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/56507d757876422e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/9d4045cba274a199.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/5a1715c7ef0938ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/01a03fb373f5893e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek łikendowo... przyszłam cie prosić żebyś pozdrowiła mojego TZta :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boś bliżej niego[/B] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: widziałam foteczki, czytałam o psiurku .... jeżeli to tarczyca... to ja przytyłam w okresie ujawnienia choroby.... 30 kilo w 4-5 mies :roll::roll:[/B] [B]może faktycznie badania w tym kierunku... tak czy inaczej zaciskam :kciuki: i buziaczkuje Was :loveu::loveu:[/B] [/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co wy se tam za perkusiste jakiego przygruchali?? :razz::razz: po co wam taka zastawa stołowa- qpa telerzy i garów?? :evil_lol::evil_lol: widziałam panią psice.... :loveu::loveu: cze BoJa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz: tak dawno mie tu nie było że miałam TYYYYYLE nadrabiania ... że..... nie nadrobiłam..:shock::shock: poczytałam o randce z wetem :thumbs: widziałam foty z OSTATNICH 15 stron :roll::roll: i normalne brakło mi słów.... mogłabyś wrzucić choć jedną spieprzoną choć troszeczke foteczke?? taką małą maciupeńką??? żeby mnie nie dołować??? :motz:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze siostro.... pozdrawiamy razem z moim nowofundlandem :roll::roll::roll::loveu::loveu::loveu::loveu: P.S. ale ś przepaliła foty :roll: a mogły być takie super :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niech cie uścisne moja ty :loveu::loveu: gratulki i powodzonka... trzep kasy ile wlezie....:loveu: aaaaa twoje zamówienie powoli sie realizuje .. przystojny murzaj z wielk.......... już namierzony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kooooffffffooooommmmmm cccciiiiiieeeeee :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jasny gwincie ale zajebiaszcze towarzycho psiowe... a Pacco jaki wielki już :crazyeye::crazyeye: i nie ma bata że one nie maja wspólnych pzodków/ genów... :hmmmm: [url]http://images29.fotosik.pl/159/d6e502d25dfc1bd3.jpg[/url] toz gdyby nie widoczna różnica w podwoziu- zasanawiałabym sie kiery to Pako a która Vega :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Ala bo jeszcze mie tu dzis nie było :roll::roll: doszłaś już??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Efff... widziałam Tigrosławe polującą na KRETki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand: imprezowiczko ... pierwsze, drugie :eek2: wpół do czwartej :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tylko ja nie chce fot :grins: cze koffana Ruda!!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]:razz:[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B] mrówki.........wygrzewające swe doopska:razz: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5448/obraz031gc3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze niedzielnie .......mróweczki :roll::roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img401.imageshack.us/img401/485/obraz017rr5.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: Luś!!!!! :scream_3: nie wchodź do Tunelu!!!! i nie idź w strone światła :scream_3: po drugiej stronie czai sie... dili :grins: [url]http://img184.imageshack.us/img184/6640/12jn6.jpg[/url] nooo ... fajny z niego BYŁ synek :roll: [url]http://img249.imageshack.us/img249/7509/obraz017pu4.jpg[/url] (czy to ten z cośtam ... Gates?? :razz::razz:) [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk... widziałam wsteczne foty widziałam piłeczke... widziałam śpiącą krórewne widziałam.... wsjo widziałam... nic przedemną nie ukryjesz :diabloti: noooo i kawke szatana też widziałam :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]helloł!!!! :hand: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/ca06e31e98e7fe64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/29eb9f1655b2b1ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/02220a5925552fec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/ccfffdad0ba570ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/575efc48832e8f44.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [quote name='BoJa']OOOOOO....Klocek..... i.......Alutka odnaleziona;):multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ano Klocek... i Alutka.... biedna taka leżała zmarznięta w rowie- przygarnęłam ją na tymczas .... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images29.fotosik.pl/160/ed66b5e4b95595e5.jpg[/URL] zajęc:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kjujik [/B][/COLOR][/FONT]:grins:
  24. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/1b3bbd8caefdfa56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/ed66b5e4b95595e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/d4f83085ef8c17a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/d11882b2e96fe096.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/c48589cc84399a08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/77c272c572ba31fe.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [B][FONT=Arial][COLOR=Blue]cze moje wy wielbicielki :grins::roll: mam gościa więc nie ma mnie na kompecku :grins: wróce zara z foteckami :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...