Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='gops2000']ma dopiero 5 miechow zobaczymy do czego bedzie podobna :diabloti: [IMG]http://images31.fotosik.pl/152/ccafb96d50ef92d7.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sory.. ale nie widze tu ani pita ani boxia... bardziej bym stawiała na asta???? wyglada jak podróba asta siostry mojego TZta ino nie ma ogona :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='gops2000']:) no wlasnie tak myslam ja mam pitbull + bokser i czasami myla nawet wet pomylil :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka poka... pita+ boxia?? :razz::razz: i weta też chętnie poogladam :roll::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no oki ;)...ale trzymam rękę na pulsie ....daj znaka jak już będzie :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Blue]ściąg ręke z pulsu... poczcie sie nie śpiecha :mad:[/COLOR] A i daj cynka co z Klocusiem .....bom siem martwiam :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w dzien Klocuś nie kaszle... obadamy w nocy ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: o rany to teraz będziesz tak często nogi golić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha... no na razie nie ma potrzeby... dopiero jak bede auto od blacharza odbierać :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='gops2000']piekny psiak :) mozesz mi powiedziec czego mieszanka jest ta rasa? :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pitbull + mastiff :roll::cool1: piekny po panci :roll::loveu: witamy nową cioteczke na blogasie :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jacie.... Szelmowska polewa [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques28.gif[/IMG] a ja nic nie wiem :oops: Szelma!!! setki na karku i zdrówka... [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-187.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem co to ale oooo :razz::razz::razz: karna poducha super niani??? [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/S09809115[/url]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale ostatnio jak byłyśmy to jeszcze były ...może oni tak samo robią jak z czerwonymi półkami :hmmmm: U Lolki tysz ni ma jeszuff... [URL]http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/categories/rooms/childrens_room/10440/[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no ni ma... ale TOPERZ jest ;)[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/20051395[/url]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale ostatnio jak byłyśmy to jeszcze były ...może oni tak samo robią jak z czerwonymi półkami :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa... ino czerwone półki są w necie a ni ma w sklepie... eeeee!!!! lolka!!!! jak bydymy w ikei i bedom jeże (jeżu maalusieńki[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/music/25848/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/music/08.gif[/IMG][/URL]) to zakupić ci??? bedziesz miała pretexta coby wpaść do Polszy ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyli co :razz:.......po karkówkę nie iść ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie.... bo zanim poczta zadziała to ... karkówka bedzie juz chodzić :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='lolka75']to ja jutro szukam gdzie w okolicy ikea....moze............ ale watpie:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://www.ikea.com/nl/nl/[/url] ni ma jusz jeszufff :niewiem: [url]http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/range/10389/10440[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak już kupisz... daj cynka... przewioze cie :grins: skoczymy na tirowców ;)... [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='evaxon']biedna Klockowa i nasza rządowa nie znasz sie:shake::shake::shake::shake: lepiej??:evil_lol:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake::shake:.....nie lepiej [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B],,.....biedna Nasza Klockowa i Wasza Rządowa '' [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]...to ładnie możesz skopiować :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jaka ja tam biedna... troszke :roll: uboższa ... ale żeby od razu biedna???:shake::-([/B] [/COLOR][/FONT] [quote name='halbina']Witam, są tu jacyś nauczyciele?... Poczytajcie, bo piękne [URL]http://tygodnik.onet.pl/30,0,6600,1,artykul.html[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... są tu jakie belfry :evil_lol::evil_lol: cze Halbinko :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]oj Madzialeno jak tobie same te drzwi się mogły otworzyć??? i dlaczego ty tak nie lubisz TIROWCÓW?? będzie dobrze zobaczysz...............a zniżke to nie cala ci zabiora tylko jakąś częśc i nie od razu tylko przy następnej polisie:eviltong: [/B][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie otworzyły bo jak poszłam wystawić trójkąta (znaczy poszłam na trójkąta z litwinami :evil_lol::evil_lol:) i wróciłam i trzasłam drzwiami ale... miedzy drzwi załonaczył sie pas (ten co sie nim przypinasz) ... i dzrwi sie nie domknęły.... a jo nie wiedziałach bo skąd... zaskoczyły ale sie nie domkły... i jechał se Pan Tir i zrobił przeciąg.. i drzwi sie na oścież otwarły... i za nim jechał se drugi pan tir i przyhaczył te drzwi... i tera se myśle że to nie zupełnie była moja wina bo on nie zachował bezpiecznej odległości... ile to pół metra odemnie przejeżdżał???? a że nie całe OC to wiem... pewnie 20-30% ... i że przy kolejnej opłacie to też wiem....pech że kolejne OC opłacam od niedzieli 24.02 ;) czyli naliczą mi już teraz za okres 24.02.2008- 23.02.2009 z tą kwotą powiekszoną o ten procent zabrany .... i bede musiała wyżsżą składke zapłacić w sob lub poniedz ... nie musiałaś mnie uświadamiać, wbrew pozorom nie jestem blondi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: JAPKOWA!!! byłam na poczcie!!!! jeszcze nie ma :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]powiedziała co wiedziała :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tysz cie kochom:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zdrówka dla Alci i ciebie :loveu::loveu: no dobra ... dla TZta tysz... dzis ida na poczta to lukne czy doszedł grill :roll: a ty mie przypomnij po 25tym... wiesz o czym ;) bo jo mam skleroze jeżeli ja mam oddac :evil_lol::evil_lol: i chyba tyle chciałam rzec..... nooo aaaa. a jeszcze chciałam spytać ... a zresztą... nie bede pytać o lody :shake::shake::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A bedzie?:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=Blue] pewnie że tak.... wszyscy mówia tak jak ty... załatw mi takiego bandosia bo nie przezyje ... on taki koffany no i jak tu psa nie dopuscic.... :roll::roll: szukamy suki dla Klocka!!! :scream_3: [/COLOR][/FONT][/B] :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad::mad::mad:kto śmiał obudzić Pana Psa :loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/163/4230537daed83e3d.jpg[/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue]ONI :grins: [/COLOR][/SIZE] wajeczko dyskretnie schowane ;) [URL]http://images30.fotosik.pl/163/7a2da9165cdda7c3.jpg[/URL] [SIZE=3][COLOR=Blue]bo on nii ma taki bezwstydniok jak Ozzy... jojki nie są na pokaz :cool1: [/COLOR][/SIZE][/B][B] mniodzio[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] [URL]http://images23.fotosik.pl/162/3d6809a392a13c4c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gupecek :loveu::loveu: łachudra moja :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Aaa załatw nam bandoga, my z mamą chyba nei przeżyjemy jezeli nei bedziemy miec nigdy takiego psa:placz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dam ci znać jak Klocuś bedzie miał młode :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. wróciłam od blacharza.... niestety,... drzwi nie do uratowania... znaczy że drzwi to wiedziałam... ale myślałam że chociaż tapicera sie ostała.... ale doopa.... komplet cza zamówić :mad::mad: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa pamietacie te psiaki od blacharza???? tą maleńką kaukazke :loveu::loveu:[/B] [B]jest wielka już jak ... ulala.... pojade po auto to porobie fotecki wszystkim jego piesom..[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyli rottwailerowi, który mnie nie opuścił na krok... i ten kikutek tak latał jak goopi....:loveu: cane corso?? :hmmmm: chyba CC to jesy i Kaukazka .... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]musze wjechać z aparatom tam ...[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a póki co foty dzisiejszej padliny.... taki pies padniety bo pół nocy ślimtał sie z Pawciem :roll: a wogóle....... psa bierze kaszel.. w nocy miał problem z oddychaniem... a ja nie mam jak do weta zajechać :placz::placz: olaboga!!! ciężkie życie niezmotoryzowanej :roll::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/163/7a2da9165cdda7c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/163/4230537daed83e3d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zbliżenie zaspanej, gupkowatej mordy :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/162/3d6809a392a13c4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/151/b0696ad6c7296657.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  19. [quote name='malawaszka']kurde to pewnie wymiana drzwi potrzebna :shake: i to nic Ci z ubezpieczenia nie pokrywają? BTW PIKNE plenery :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wymiana drzwi to pikuś.... ale to co w drzwiach- szyby elektyczne- główny mechanizm.... mam nadzieje że da sie z tego uratować.... nie mam AC ino same OC... a w takich sytuacjach wina jest moja... bo to moje drzwi sie otworzyły.... a nie powinny... to że tir jechał za blisko nie ma znaczenia.....:mad: nie pokrywają mi z OC... z mojego OC muszą pokryć szkody TIRA, więc zabierają mi zniżki :roll: a ja naprawe na swój koszt .... właśnie licze koszta.... nie wiem czy za tą kase nie kupiłabym "nowej" rządowej :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [url]http://ulubiency.wp.pl/kat,1010703,title,Makabryczne-praktyki-schroniska-dla-zwierzat,wid,9677045,wiadomosc.html?T%5Bpage%5D=1&rfbawp=1203588779.447&ticaid=15664[/url]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a one mają ojro :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy mają ojro ale tera bedą mieć złotówki :cool1:bo to JA tirowcowi musze zapłacić :roll::roll: za szkody...........:placz::placz: aaaaa... i co jeszcze??? wczoraj dzwonił pan z ubezpieczeń że 23.luty kończy mi sie OC na auto..... i czy przedłużam u nich..... powiedział mi co ile.. na jakich warunkach...[U] i pogratulował 8 lat bezszkodowej jazdy[/U] i 60% zniżek :loveu::loveu::loveu: powiedziałam... żem dobry kierowiec... HE!!! :eviltong: no i wczoraj wysłali mi nową polise.. jutro mam do odbioru na poczcie... a w poniedziałek.... pewnie dostane do dopłaty ... za SZKODY :roll: eeee...jedna stłuczka na 8 lat....:cool3::cool3: i tak jestem miszczem.... wczoraj był mój pierwszy raz :oops: i dmuchałam w balonik tysz pierwszy raz :multi::multi: oznajmiam że płuca zdrowe... jak dmuchłam to pan mie nie mógł odkleić od tego... :evil_lol::evil_lol: licznik 0,00:razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/151/c0fd0e3f0e23daa8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/162/9d2dad1a7145685e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/163/3557b41c4828606d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo... a jak sie ubrudził w tym lesie :roll::roll::cool1: dobrze że blacharz po robocie myje auto :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/161/9735c6a943002602.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [CENTER]:roll::roll::roll: :oops::oops::oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/163/3c31c0b6c7913de7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/163/41a1879d829906a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/be0804ad208397b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/151/4d176856afc76bd3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhh... tysz fakt... ja jak coś już robie to z takim impetem....... :diabloti::diabloti: i nie tylko Ala ty uprawiasz czarnowidztwo.... pisałam na wątku?? że ide ogolić kopyta?? bo jak zepsuje mi sie auto w lesie?? :evil_lol: a wziełam sobie siore wczoraj że w razie gdyby... dla towarzystwa.. i od samej Pszczyny mówiłam jej że nie cierpie TIRÓW... że mnie przerażają... :roll::roll: ide do jakiego egzorcysty:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... jak tania dziwka.. litwinów w tirach zatrzymywać :shake::shake::diabloti: ogólnie ... jak ja dam rade bez auta??? musze dziś podjechać do blacharza bo pan laweciarz wczoraj był u niego o północy z siostrą moją... i blacharz zupełnie nie wie co z tym fantem zrobić pan policjant i laweciarz mnie wyśmiali... że jak można...:roll::oops: ale byli pod wrażniem auta.... że w KAŻDYM aucie w takim przypadku drzwi by uleciały, słupek by był powyginany a przednia szyba ... pajęczyna... a w rządowej....:grins: drzwi powyginane,a szyba w mak.... ale to wszystko... a tir tarł całą długością o nie..... :roll: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lusterko nie naruszone...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba faktycznie ta blacha jest zbrojona.. po Buzku w końcu auto :grins: plenery :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/163/9bcff327edce3ee2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...