-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnes1']No tak ... mnie wysłała do roboty, sama ma wolne i polewa.:shake: No nic... za Qdłaczka to i ja sie napije [CENTER]:drink1: :drink1: :drink1: [/CENTER] najwyżej szefowa mnie zwolni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pij dziołcha pij...[/B][/COLOR][/FONT]:drink1:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]. i rozglądnij sie w sklepie co sie nada na bazarki :roll: a ja ide sie drzemnąć bo emocje i nerwy puszczaja i łeb mi pęka....[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Baby normalnie jesteście niezastapione:loveu::multi: Pijemy za Qudłaczka[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-122.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE TYLKO MY!!!! cała rzesza ludzi która przyczyniła się do tego że QDŁACZEK ZOSTAŁ ODNALEZIONY!!! :loveu::loveu: eehhh.. jak ja Wam dziękuję :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='agbar']ochhhhhh jestem najsliczniejsza i milusia ochhhhhh:loveu::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jestes żabką.... ropuchą czyli :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]za Qdłaczka i za lepsze jutro!!!! kolejka dla wszystkich [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques23.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif15.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']nie znam pana stanislawa....:cool1:ale moge napisac ze ty mi nie robisz:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]napisz napisz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']macie taka zime ze skutem lodem wsio:crazyeye::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... a napisz.... bez kopiowania :razz::razz: "Panie Stanisławie nie robi mi pan łaski" :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:.........no taaaaaaa....... Kochani przyjszłam się pożegnać ....Madzia mnie za wstawienie tej foty unicestwi :razz::razz:........ [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-454.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/RIGHT] [/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KCM [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahaha.....................Madzialena cóż z ciebie za okaz:eviltong::loveu: [URL]http://images23.fotosik.pl/14/d77293cd9906c047.jpg[/URL] No i cmokam ciebie poprzez kraty[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] I szczymie:kciuki: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KCM [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].....................jejku Magda za karę ..............czy dla przyjemności:razz::razz: tam wlazłaś??? witka:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KCM [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='agbar']niechaj sie stanie........:cool1:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KCM [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG] stało się!!!!! ZNALAZŁYŚMY W ZABRZU QDŁACZKA!!!!!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']mam nadzieje, ze byly domek Qdlatego odezwie sie na watku[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]domek Qdłatego nie kontaktuje sie nawet na gg.... był pies, nie ma psa... cooo tam :mad: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]MAMY!!!! Qdłaczek odnaleziony!!![/SIZE] własnie wróciłyśmy z Zabrza gdzie błąkał sie po ulicach!!!!! mokry, wykończony (całą drogę spał w aucie) ale najedzony. Wszyscy w okolicy podkarmiali Qdłaczka przylepę :multi::loveu: [SIZE=5]SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla [/SIZE] [SIZE=3]naszej dogomaniaczki - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=14936"]sara_rokitnica[/URL] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-72.gif[/IMG] która wczoraj klikła mi że widziała tegoż psa pod swoją szkołą ... a dopiero wieczorem trafiła na wątek. DZIĘKUJĘ KOCHANA!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-89.gif[/IMG] właśnie w okolicach szkoły go znalazłyśmy.... DZIĘKUJĘ TEŻ ALICJI[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-430.gif[/IMG] i jej TZtowi [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-442.gif[/IMG]który ma już pełną doope nas i naszych psów :roll: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W SZUKANIE QDŁACZKA!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][/SIZE] Nie było wyjścia - zabrałyśmy do hotelu w Jastrzębiu. [SIZE=4]SZUKAMY DOMU!!!!! TYMCZASOWEGO LUB NAJLEPSZEGO NA ŚWIECIE STAŁEGO!!!! na już!!!!! [/SIZE] Hotelik ... Pani zgodziła się ze względu na okoliczności- nadchodzi długi weekend i ma już pełną rezerwacje...... Pies zasługuje na domek który nie pozwoli na kolejną tułaczkę. Obecny niestety nie przejął się zbytnio zaginięciem..... Jak znalazł się w Zabrzu?? nie wiemy, i raczej się nie dowiemy.. Były domek Qdłaczka ma już kolejnego Rino :roll: aaaaale sie ciesze :multi::multi: dziś jeszcze postaram się znaleźć czas i pozmieniać text ogłoszeń na [U][SIZE=4]szuka domu!!!!! [/SIZE][/U] [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czymej kciuki... dostały my znaka sygnała..... oby to był on i oby był tam gdzie takowy sie błąka:nerwy::nerwy: właśnie jedziem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień doberek dziewczynki... niech dziś bedzie ten szczęśliwy dzień...:cool1: w jakim kennelu ferbatko?? w tym? mówisz o tym grzywaczu śląskim..... rodowodowym?? z tatuażem :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/14/949b5086006f2db8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/14/d77293cd9906c047.jpg[/IMG][/URL] -
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]STO LAT STO LAT [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-187.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-121.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-175.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-183.gif[/IMG]Loluś... wszystkiego o czym marzysz.... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]tego ja Ci życzę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-442.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][B][COLOR=Blue][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-118.gif[/IMG]niech jej gwiazdka pomyślności [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-465.gif[/IMG] dawaj dziuba [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][/CENTER]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Czy z zagranicy da rade??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]raczej nie ... to numery czterocyfrowe 7xxx :shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesteśmy na alegratka.pl [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1197127_uwaga_zaginal_pies_a_la_collie_nagroda.html[/url] wyróżniłam już o 3 pkty.. może ktoś jeszcze wyśle smsa??? kod zwrotny do mnie :oops:[/B][/COLOR][/FONT] Wyróżnienie ogłoszenia na 7 dni [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_1.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 1 punkt Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_2.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 3 punkty Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_3.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 6 punktów Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7,32 zł (6 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']ja nie wiem czemu ty sie jeszcze zastanawiasz:niewiem::diabloti: zrob se urlop zrob..na pewno maja jakies promocje...np. pasy do wiazania z pozlacanymi klamrami,drzwi bez klamek obite hebanem,elektrowstrzasy 4 razy dziennie!!w klimatyzowanej sali..i wiele innych:roll::diabloti: Baw sie dobrze:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zadzwonie- spytam o oferte dla elity...... :grins: ze 2 turnusy by sie mi przydały :multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... ffstydze sie... Fur znów puchnie a ja nawet nie zajrzałam... mam nadzieje że mi wybaczysz.... wiesz... świat mi sie wali i nie mam czasu nawet poczytać na bierząco :placz: no i ochota na dalsze działania minęła... cosmnie przerosło, nie śpie nie umie sie sqpić... teraz widze jak bardzo oddałam sie tym wszystkim bidom :-( nie mam własnego życia... wszystko co robie to z myślą o nich.... ale zajrze tu niebawem- mam nadzieje że z lepszymi wieściami :-( wygłaskaj zwierzyniec i cmoknij sie w.... nochala :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po co dilerowej pieskownica??? [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-270.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noo japko.... toś sie szarpła... takie drogie fotki se robić :shake: zawsze możesz iść do pana policjanta i powiedzieć mu że jest jakiś tam paragraf.. że ... zdjęcia, nagrania, i inne tego typu nie mogą być wykorzystane jako dowód prz-ko tobie jeżeli uprzednio nie wyraziłaś zgody na tego typu rzeczy... wiem bo jak mnie zwalniano z pracy i miałam rozmowe z szefem na dyktafonie, to w sądzie mi powiedziano że nie może być użyte jako dowód bo nie poinformowałam szefa że nagrywam rozmowe... dowiedzieć ci sie paragraf?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ja poproszę bo mi się gęba drze:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG]to ja już lece .........posłodź .....zresztą pamiętasz 1 łyżeczka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-130.gif[/IMG] bierzcie do woli :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [quote name='agbar']:turn-l:hi hi hi Klockowa jest guuuupiaaaaa hi hi hi:turn-l:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: właśnie sie zastanawiam czy nie zrobić se urlopu w wariatkowie :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:look3: miesza mi sie we łbie... zrobiłam 2 kawy.... po czym sie kapłam że przecież jestem sama w domu :eek::stupid: dobererek TORBULCE MOJE!!! kawke komuś?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand: nie wyrabiam czasowo i umysłowo... ale kochom was :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']halooo cy ktos nas jesce kochaaaa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/217/53565b9452602bf7.jpg[/IMG][/URL] moja gupia pani sie pochorowala:shake:juz wczoraj byla jakas dziwna,marudzila jak nigdy....a na siq to czesciej niz szczeniak chodzila...pol nocy spac nie moglem bo tuptala tam i z powrotem....a mowilem, powtarzalem : nie idzmy na spacer jak pada,ja nie lubie, ona wcale a mimo to ciaga mnie dwa ,trzy razy dziennie..co za baba....ja w ogole tych kobiet nie rozumiem:roll:jak sie zapieram lapami w przedpokoju to chyba cos znaczy no nie????Zawsze im sie wydaje ze wszystko wiedza lepiej..nie zebym znal specjalnie duzo kobiet ale te co znam to...porazka....Biedny ten moj pan...a jak wczoraj na niego nawrzeszczala..o ranyyyyy...na mnie tez zreszta:oops:..nawciskala cos w ziemie,widac tego nie bylo, a potem stala i patrzala...to pomyslalem ze zgubila, albo zapomniala gdzie to schowala....no to wykopalem:roll:i chryja....o jakies nasionka:niewiem:Ze ona sie stara a MY NIC...jakie nic sie pytam grzecznie ??jakie nic??? nic to by bylo jakbym nic nie robil chyba....no nie?????potem mnie wlokla za soba i pokazywala gdzie te nasionka i mowila ze tam nie wolno kopac...chyba nie lubie tych nasionek,niech no tylko pancia nie widzi zaraz je przegonie:evil_lol:....znikam bo slysze ze tupta...ale ja tu jeszcze wroce:razz: Wasz Dili[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no i sie pojszczałam.. z reszty też... dawno mnie tu nie było i zapomniałam se że tu z pampersem trza :evil_lol::evil_lol: tfu! koleżanka :shake::angryy: nakop jej do dupy odemnie :mad: zdrowiej maleńka.... :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ano! Bardzo się cieszę:multi::multi::multi: Moje pierwsze wakacje od 8 lat:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i ci sie pokrzyżowało :shake::shake: qrde.... czasem te psy to są problemkiem... wiem .. znam to... trzymam coby sie wyklarowało :loveu: jeżeli Cie pociesze to my nie byli na urlopie, na wczasach 12 lat :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jak już o historiach to opowiem jak przyszedł pan z gazowni sprawdzać szczelność gazu.... wchodzi do kuchni- majta tym urządzeniem co w razie nieszczelności robi piiiii... a Klocek za nim ... przez jakiś czas miał manie wciskania nosa w pośladki :roll::oops::evil_lol: no więc stoi za panem i sru ten ryjok gościowi do doopy..:cool1:. pan zesztywniał... nieśmiało pyta -"cooo oooon roooobi??" a Pawcio... -sprawdza czy sie panu gaz nie ulatnia :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
clockwork replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorisben']clockwork podaj skype to wysle ci przepiekne foteczki Sadzika. No i Alicji oczywiscie ale z nia mamy juz uklad. Niedobre ciotki, niedobre.... ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak Alicja te fotki ma to ja se i tak obejrze..:razz::razz:. kompek mi dziś szwnkuje... nie zapisze nawet jak mi wyślesz pliki... cosik mi sie niedobrego dzieje cały dzień w kompecku :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
clockwork replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa'] Ciotka clockwork tu jest link do bazarku z Twoimi przedmiotami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109641[/URL] PS: Czy te kadzidła to 3 zl za opakowanie? Jesli chodzi o przesyłkę to do Ciebie bedzie szla kasa za nia, a do mnie za przedmioty... [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kadzidełka komplet 5+1 gratis.... od 5 zł miało być :evil_lol::evil_lol: a ty napisałaś 3 zł 5 zł :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]