-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mi sie chyba zdrzemło w pracy.:roll::oops:.. masakra pogoda ...[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/f025.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zara ide do domku- QDŁACZKU- Zycze Ci zebyś szybciutko poznał co znaczy iść do domku.... cudowne uczucie- naprawde :-([/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:jaki piękny avatarek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Madzia przyszłam powiedzieć że masz ćliczny avatarek:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=#008000]Nos ci się rozplaskał:roll:[/COLOR][/B] [URL]http://images25.fotosik.pl/38/55d8b1bead7b69d3.jpg[/URL] [/quote] [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:wow....bandorelasy też niowe [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czas na zmiany :grins: też macie dzis taki spiacy dzień???? [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-60.gif[/IMG] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ejjj a mi to juz bys nie dala tak:obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tobie nie bo ty nie masz sąsadki w dojczach :grins: :eviltong: a do englanda... on nie umi po englandzku szczekać :shake::shake::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Timonek']To narazie mo nie pomoge :-( oto by niecza sie martwic, ze poniego czabylo by pszyjehac :lol:Ja bym nie oddala psa nie znanemu hociasz z widoku albo z pisania z forum , bym sprawdzila domek i bym od poczantku powiedziala wrazie niespodobanja czeba go czymac ,dopuki u mie miejsce sie zrobi . Ja po wilczurku nie planowalam nowego psa . Chacko tesz daje dt jak cza :pjak nie ma innego wyjscia . Ja tylko na chame nie wciskam te psunie do mojego do mieszkania , bo uwarzam ze moge miec tylko tyle psow, na ile mie stac , ale jak by nie szlo innaczej to bym pszeciesz wziela :lol: Ja bym naj chetnjej mu dala sama dt albo ds , poczekajmy moze znajde dla suni szybko domek ,to dam znac .Chyba ze ogulnie nie chcecie zeby wyjezdzal , to bym sie dalej nie starala .[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiele zrozumiałam z tego co piszesz :cool1: ale .... NIE ODDAMY PSIAKA W NIEZNANE... zbyt wiele psów "znikło" po zagranicznych adopcjach... sąsiadce agbar- jaknajbardziej, bo agbar znam.... znam jej działania i intencje... sorki- nie bede owijać w bawełne... LOS QDŁACZKA NIE JEST MI OBOJĘTNY! [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG]wstałam .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]....leje deszcz [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]....kładę się z powrotem [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zima jak choliera... normalnie jesień :placz: nie dobry :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].wreszcie:multi: Klocek nauczył się porządnie bawić:multi: bo taaaki był porzadnicki:cool1:.............. nic nie niszczył:diabloti: (aż głupio że naszez to takie niszczyciele)) witaj [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no skubany- normalnie za dużo przesiaduje na dogo :cool1: KONIEC! ma szlaban.... nie bedzie mi patroszył piłek w moim prywatnym osobistym wynajetym mieszkaniu- na moich prywatnych osobistych oczach :mad: witaj :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeeee Madzialenko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Japuszko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']Torbencjo mla:loveu:niesmialo luklam najpierw czy zas tu jakies stwory nie strasza....:evil_lol::evil_lol:na szczescie teren czysty wiec se siade i kawek wypije:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1: straszą... stwory :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/38/55d8b1bead7b69d3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ozzy go naumiał :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]:mad::mad: żaden powód do dumy- SZLABAN!! koniec klikania z Ozzym:eviltong:[/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=3][B] eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak sie zmniejsza rozmiar zdjecia- chce zmienic awatara.. mam fote 100x100 ale 67 kb :roll::oops:[/B][/SIZE] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']wiesz Alunia, jakby Kudlaty znalazl dom gdzies w moim sasiedztwie to bede miec na niego oko;)ale to tak najlepiej ze dwa domy obok....:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]leć do sąsiadów ... spytaj czy nie chcą fantastiś hunda :grins:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Timonek']A moze dziewczyny go pszedstawie na mojich znanych niemieckich forach ? Moze ktöras z mojich dziewczyn (niemki ) by znalazly dom ? ! Bym poczebowala krotki opis o nim ,czy wiecie jaki do psow,dzieci ,charakterek jaki ? Napiszcie mi co wiecie , jak to ok bylo by z wyjazdem do niemiec . Ja bym mo najchentniej jusz dala domek umje :placz::placz:nie moge ,bo sunja musi domek znalesc najpierw :placz: ona tesz taka slotka . To jest nie mozliwe jaki on cudaczek :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]timonek... z całym szacunkiem... ale.... Qdłaczek jest psem po dwóch tułaczkach po ulicy.... teraz już NIE ODDAM GO NIKOMU i NIGDZIE gdzie nikt z nas nie miałby tego pod kontrolą, nia miałby możliwości sprawdzenia za jakis czas co u psa...... zależy mi na losie i przyszłości tego psiaka.... nie chodzi mi tylko o to "OK- POSZEDŁ GDZIEŚ.... SPOKO":shake: wybacz, ale nie oddam go gdzieś gdzie nie będę wiedziała co z nim dalej :shake: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]miałam 2 telefony.....[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [LIST=1] [*]miła pani z Warszawy- ale Qdłaczek raz za daleko, 2 za duży.....zostawiła swój telefon namber [B][SIZE=3]jakby była mała sunia do 3 lat w Warszawie do adopcji[/SIZE][/B]- sunia, dlatego że ma psa, i ryzyko czy się zgodzą, ma dom z ogrodem, twierdzi że psina trafiłaby w bardzo dobre ręce...Podkreślam nie znam pani ale jak jest jakiś mały psiak-sunia w Warszawie podam numer tel. i można dzwonic, sprawdzić domek... a nóż ...... [*]jakis doopek że dzwoni z restauracji i chciałby psa..... na kisiel....:mad: w tle smiechy kolegów.... zupełnie nie rozumiem dlaczego jak powiedziałam mu GRZECZNIE :diabloti: kim dla mnie jest i że jak sie nudzi to może kolegom zrobić piiiiiiiiiiiiiiii :roll::oops: kolesie go wyśmiali a ten się rozłączył...... :niewiem:[/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uwielbiam takie telefony... bezmózgi :angryy: więc szukamy dalej...... [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Ja ! Tylko jak?:roll:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [quote name='ewatr']Cioteczki a chłopiec ma allegro? wybaczcie ale nie dam rady teraz przegladnac całego watku ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spóźniłam sie z odpowiedziami :evil_lol: Nowe Allegro- promowane [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351850711[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś kończy się wyróżnienie Qdłaczkowego ogłoszonka na alegratce..... czy ktoś nas wspomoże punkcikami???? :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wstawaj Qdłaty... szukamy domu [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:Aga ...pogoń męża na budowę ;)...przytrzymamy Qdłaczka dla Ciebie ;) Cezary powiedział ze mamy se z Magdą wynająć mieszkanie:roll: i zabrać Qdłaczka;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: niech on nie cwaniakuje- kto mu bedzie prał, gotował..... :diabloti: a nam kto da kase na opłaty :eviltong::eviltong::diabloti: tymczas mamy na oku- ale nie dla Qdłaczka... on jest :hmmmm: za energiczny??? :roll: MUS UCZYĆ GO OD PODSTAW!!!! pies jest roztrzepany jak jajko na kogiel-mogiel :roll::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='maggie1971']Podrzucamy Qdłaczka, zakochałam się w nim dzisiaj na zabój:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jo ci dziękuja jak diabli.... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Fajny z niego sierściuch :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajny, kochany... a domki milczą...... :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QDŁACZEK POZDRAWIA CIOTECZKI :hand: sota... podaj mi na gg, mailika... poślę ci na poczte :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/e4f3cbafde527f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/4b2f7e474bd70fb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/00a8f717d039913d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/6e83c574afc47c90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/a16de2358456a223.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/862c9a23a1bd3840.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/e4f3cbafde527f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/de25e39c9ac26f9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/88b066be818e8786.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]dotąd sięgam cioci.... powyżej kolanka..... do kieszonki :evil_lol: jednym słowem[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] piesek[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] kieszonkowy :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/debf8bde420b24e6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/a6193e89003bb58e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/6e83c574afc47c90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/386910c072c8d41c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/a16de2358456a223.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/9953c51413240406.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/bec1cbf6c5408a9a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]foty z serii- wyprowadze ciocie na spacerek :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/85a230dfe31e7eb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/4b2f7e474bd70fb4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/00a8f717d039913d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/5ca29ac3ebbaf3e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/5ebd8c33a54aae15.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']jesli moge sie wtracic: lepsza buda na chwile niz ulica albo byle jaki dom....:cool1:...do kiedy oplacony jest hotel??? jak w ogole stoisz z kasa???[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlatego błagałyśmy choćby o tą bude ..... nie ma innego wyjścia... do schronu nie wróci :shake: hotel zapłacimy przy opuszczaniu go przez Qdłaczka .... na razie mamy 221 zł.... + ze 150 bedzie z naszych bazarków. Pan wet tablety na robale dał psu z gratisa, szczepienia będą po kosztach- kochany ten nasz pan wet :loveu: kastracje gdyby była u niego zrobi z wielkim rabatem ;) dziś mija 6 dzień w hotelu.... :mdleje: bazarki stoją... [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]domek tymczasowy nie wypalił.... :-( Qdłaty był u pana weterynarza - waży 18,5 kg :p dziś dostał tablety na odrobaczanko - czwartek, piątek umówieni jesteśmy na szczepienia... i tu CHALIMALA chyba będę potrzebować Ciebie... transport :roll::oops: ogólnie pies jest zdrowy-i....... pełen wigoru.... wariat najnormalniej w świecie- takie latające ADHD :evil_lol::evil_lol: wszędzie go pełno, na tyłku nie usiedzi :cool1: KASTRACJA WSKAZANA!!!! :roll: chciał mieć jajko z synem potencjalnego DT :roll::oops: mam fotki... zara przerobie i wrzuce aaaahaaa... hotelik góra do piątku 25.04....:-(. w razie jak nic nie znajdziemy .... pani na ulicę go nie wyrzuci- ale pójdzie na zewnątrz do budy..... SZUKAMY DOMU NA WCZORAJ!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Arial][COLOR=Blue]:placz::placz: pani z Hoteliku jest poza Jastrzebiem :placz::placz: jak dzis go nie wezme do weta to nie wezme go już do końca miesiąca z powodu nawału pracy[/COLOR][/FONT] :placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=Blue] a hotelik musi opuscic do 29.04[/COLOR][/FONT] :crazyeye:[/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam nadzieje może jeszcze dojedzie pani Beata do domu... [/B][B] no i miała sie wyjaśnic sytuacja z tymczasem... jak sie chłopak zachowa w potencjalnym domku, jak zachowa sie lokatorka domeczku w stosunku do Qdłaczka...... :angryy::angryy: czy wszystko sie musi sypac???? :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bleeeeeeeeeeee az mam gęsią skórke jak ja nienawidze tych pskud:angryy: [URL]http://images6.fotosik.pl/176/accac7ff6636376d.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='lolka75']czesc Klocusie:loveu: juz bez kleszcza:multi: Ja wczoraj znalazlam na Maxinie dwa:shake:...ale ja sie tego brzydze...fuj!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też wołam.... PAWCIO!!! KLESZCZ!!!! zupełnie jak w przypadku pająka :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:czy aby na pewno na Klocku :razz::razz:....jak tyle krwi wyssał to kurde może z Ciebie :cool1:...i zoba chyba błękitna ;) paskudstwo :angryy: [URL]http://images6.fotosik.pl/176/accac7ff6636376d.jpg[/URL] i już się drapię :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie szkrob sie ino sie umyj :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a feee jakie widoki z rana :crazyeye::crazyeye: biedny Klocuś miał takiego pasażera na sobie brzydkeigo :roll::roll: cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziad spał ze mną w łóżku.... :angryy::angryy::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']czesc obrzydliwcu.....jak nie chcesz zebym cie odwiedzala to powiedz a nie od wejscia takie foty mi pokazujesz..chcesz zebym padla na zawal albo co gorsza na laptoka zwymiotla?:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy co???? brzydzisz sie piłeczką z przepukliną?? z wczorajszej sesji?? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek :multi::multi: witam KLESZCZOWO :motz: taki wampir wysysał Klocusiowi krew :watpliwy: bleeeeeee [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/accac7ff6636376d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/3d6bc324aec8c5a7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
clockwork replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak wytłumaczyć psu że dostał ogromną szanse na lepsze życie.... której inne psy nie dostają... fak!!!! że też nie umiemy gadać po psiemu :-( nie wiem czy nie pisałaś czy nie doczytałam :oops: a do Ciebie i TZta też sie rzuca??? czy tylko do ludzi poza domem??? [/B][/COLOR][/FONT] -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
clockwork replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i ja się melduje na nowym wąteczku... cholewcia... poczytałam...:-( nie wiem kochana co Ci doradzić.... jak wszyscy- mam nadzieję że to zachowania stresogenne i mu minie, ale .... wiem łatwo się mówi...:placz: cholewcia... Borysku- nikt już nie zrobi Ci krzywdy:-( tyle cioteczek walczy o Ciebie- daj sobie szanse... BŁAGAM CIE!!! [/B][/COLOR][/FONT]