-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko.... ałć... dopiero dotarłam a tu sie krwia lała :-( .... wymiziaj Salsunie... co do syfu w lasach to przemilcze... dawałam już nie raz foty jak u nas wyglądają płuca w centrum miasta... czekam tylko kiedy Kloc wpadnie na jakieś szkła których tam więcej niż kwiatów.... :angryy::angryy: urwałabym łeb z kablami tym menelom co tam koczują.... i nie tylko im....ja rozumie... bezdomni- ale do jasnej anielki jak se tam koczują to po cholere robią syf wokół siebie.... aaaa pierwsze zwłoki na menelowni odnaleziono pare dni temu.... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek.... ja Ali wczoraj napisałam... że odnalazłabym "własciciela" Kacpra- pokazałabym mu jaki los zgotował swojemu psu... mało tego- wzięłabym fote i chodziła od mieszkania do mieszkania, pokazywała i pytała... "czy to nie pana/i pies jest w schronisku??? szukam właściciela, żeby pokazać mu jaki los zgotował swojemu PSIjacielowi" . Psu niewiele by to pomogło-fakt, natomiast nie ma bata żeby choć część ludzi nie wyciągnęła wniosków :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam irokeza [IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique47.gif[/IMG] cze będąca po południu:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]tak to ma kazda.............:razz::razz: niektóre jeszcze pracują:eviltong::eviltong: witaj zamykająca się magdo:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa witaj pracująca Beoo:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Czesc i czołem zapracowane kobitki:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko pomarańczko :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]................cześć [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG].....zamówiłam Ci słoneczko [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-543.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaha... myślałam że kłamiesz... ale otwarłam oki i f.ucktycznie- słoneczko :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']Witaj pracusiu:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj Agusiu :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przybiegłam zaraz za Alą i potwierdzam- JEST SŁONECZNIE I CIEPŁO!:lol: GETERKI PRECZ:evil_lol: HelloŁ:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo z tymi geterkami to ja jeszcze ryzykować nie bede..:evil_lol: hell..oł :multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='jusstyna85']Niezastąpiona clockwork :) mam już nr telef.Mogę zadzwonić,ale jeśli ktoś inny jest chętny do rozmowy, to chętnie podam nr telefonu...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops: oj taaaammmm :roll::roll: zgłosił sie domek... Qdłaczek za duży i za poszczelony :Dog_run: dla pani.... więc szkoda przegapić szansy.... sprawdzicie panią i a nóż... widelec jakaś bida zagrzeje doopke w domciu u pani :razz::razz: życze powodzenia a mi możecie znaleźć domek dla Qdłatego :eviltong::eviltong: byle nie w Świętochłowicach ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='maggie1971']Cioteczko Madziu, wymiziaj i wycałuj od drugiej cioci Madzi kochanego Qdłaczka:evil_lol::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie chcesz pieska?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]napisałam PW do myszy1 ona chyba załatwiała te plastry dla Morki z tego wątku.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229[/url] mam nadzieje że nie pomyliłam nic... wysłałam ją tu ... bo plastry czynią cuda... wiem że oczek to nie uratuje ale ulży cierpieniom z powodu tej paskudnej rany :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JADE JADE... ZABIERAM DO PANA WETA :loveu::loveu: [SIZE=3][COLOR=Black]chalimala[/COLOR][/SIZE]... zamelduje Ci sie rankiem ;) chybaaaa :roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie zapomne :roll::oops: bo mam pełne ręce roboty :placz::placz: nie umie sie wyrobić czasowo....[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ajajaj... nawet nie wiecie jak za wami tęsknie..... ale czasu brak :placz::placz: zamykam sklepa więc mam pełne ręce roboty :-(:-( wróce tu najpóźniej za 10 dni- jak bede na bezrobociu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jestem i ja.... mam tyle roboty że nie mam czasu na nic.... ale miałam 2 telefony...[/B][/COLOR][/FONT] [LIST=1] [*][SIZE=3][B]ZABRZE!!![/B][/SIZE] starsza bardzo rozsądna z rozmowy Pani chciałaby małą sunię, wiek powyżej 3-4 lat żeby już nie miała odpałów szczeniaka... Pani ma przygarniętego 3 lata temu kocurka- wykastrowała go (zwracam na to uwagę bo to też świadczy o rozsądku), ma też sznaucerkę miniaturke, ale wnuki się w niej tak zakochały że praktycznie już mieszka u nich... Pani często jest u wnuków albo wnuki u niej ale to już nie jej pies;) ... reasumując.... pani chciałaby pomóc psinie-suni w potrzebie, przetestowanej na koty :razz::razz: [SIZE=3][B]CZY JEST KTOŚ Z OKOLIC ZABRZA KTO MÓGŁBY SPRAWDZIĆ DOMEK i dostarczyć pani psiaka???[/B] :razz:[/SIZE] nr. tel podam zainteresowanym na PW. [*]pani z ulicy limanowskiej czy jakiejś takiej....[LIST] [*] [I]-ale przepraszam w jakim mieście?? [/I] [*] -a po co pani wiedzieć.. nie mogę powiedzieć [*][I]-no chciałabym wiedzieć czy daleko miałby pies jechać..[/I] [*]-nie nie daleko [*][I]-a skąd pani wie gdzie jest Pies??[/I] [*]-nie wiem a gdzie jest?? [*][I]-w Jastrzębiu na śląsku, ale skoro pani nie może powiedzić gdzie miałby jechać pies- przykro mi nie mamy o czym rozmawiac[/I] [*]- z Łodzi... jak chce pani wiedzieć :cool1: [*][I]- no dziękuję za telefon, przykro mi bardzo, ale szukamy odpowiedzialnego domku, a skoro pani ma problem zdradzić na wstępie miasto to nasz pies do pani nie trafi[/I] [*]- ti ti ti ti ti :roll:[/LIST][/LIST] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaha.. pig :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a wogóle witamy nowych na wątku Profesora Qdłaczka [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też już mówie dobranoc.. wszystkim odwiedzającym :loveu::loveu: ide sie prze[COLOR=Red]T[/COLOR]ransportować w [COLOR=Red]Z[/COLOR]wierza nogi :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='cedra']aaaa, ok:) moj TZ rowniez cierpliwy jest w takim razie;) Ciesze sie ze sie zrozumielismy w koncu:) Ale pytan juz nie bede wiecej zadawac:P A Tobie Qudlaczku zycze cieplego domku, najlepiej takiego z wielkim lozkiem;) i ogrodkiem i duzo milosci!:*[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zadawaj pytanka ale mniej podchwytliwe ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]podać nocniczek :razz:;) ja miałam problem ze skrótem ON :oops::roll:.......jak pisali w postach suka ON :mad:a ja zachodziłam o głowe o so cho :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo pies po kastracji- ON ale prawie jak suka :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Buhahaha wybacz Madziu ale prawie zem sie posikala ze smiechu hahaha[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no so... ino czytałam... mój TZ jedzie z psami to może i tego i tamtego podrzucić.... mój TZ wiezie psy... mój TZ ..... :roll::diabloti: I SE UBZDURAłAM żE JAK WOZI PSY TO TRANSPORT ZWIERZY :eviltong::eviltong::eviltong::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TZ = towarzysz życia ;), ja zanim sie dowiedziałam myślałam że transport zwierząt :roll::oops: taka schiza prozwierzęca :evil_lol::evil_lol: może laska kocha sie w goldenach... z drugiej strony... wszystkich znajd nie przygarniemy :shake::shake: koniec tematu- wyjaśnione ;) Qdłaczek dostał od dilerowej vel agbarowej pieniążki na wyróżnienie esemesikiem alegratki- właśnie wyróżniłam za 7,coś tam zł.(czyli 6 pkt)... za 2 dni wyróżnie o to samo- resztę (35 zł) zostawię na hotelik - dziękujemy Aguś :loveu: przypominam gdyby ktoś chciał pomóc .... [/B][/COLOR][/FONT] Powiększenie wyróżnienia [B]o 1 punkt[/B] Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt [B]1,22 zł[/B] (1 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_2.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o [B]3 punkty[/B] Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt [B]3,66 zł [/B](3 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_3.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o [B]6 punktów[/B] Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt [B]7,32 zł[/B] (6 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o [B]9 punktów[/B] Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt [B]10,98 zł [/B](9 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszeni [COLOR=Blue][B]hasło zwrotne do mnie :grins: [/B][/COLOR] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:NASZ kieszonkowy Qdłaczek :loveu: CIOTECZKI a zauważyłyście jaką ON ma piękną obróżkę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER]:grins: :grins: :grins: [/CENTER] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/e4548f4602519b6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/f42e987c8f66f14e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [quote name='agnes1']Przeca był suczką ;) trza było płeć zmieniać:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sama mu wyrosła przeszkoda na brzusiu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Qdłaczek szuka domu.... gdyby był suczką jest na DT u mnie- bo sie w nim zakochałam :placz::placz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/862c9a23a1bd3840.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/e4f3cbafde527f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/de25e39c9ac26f9d.jpg[/IMG][/URL] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='cedra']To bylo pytanie pogladowe a widze ze narobilam tylko zamieszania a odpowiedzi na moje pytanie i tak nie mam:/ kochani nie mowie nic zlego o was. odwalacie kawal dobrej roboty i tylko was mozna podziwiac! ale zawsze oprocz jednego rasowca mozna rozwazyc drugiego psiaka, ze schroniska. . sama mam rasowca i kundelka i teraz znowu chcialabym kupic rasowego pieska (albo wziac schroniskowca???). ale to oczywiscie wlasna decyzja kazdego i odpowiedzialnosc. pozdrawiam i nie musiscie od razu sie tak zloscic i brac wszystkiego do siebie. nie kazdy ma zle zamiary:) jesli kogos urazilam to przepraszam:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cedra... uwierz .. gdybym tylko mogła sobie pozwolić... byłabym zapsiona po pachy.... powiem za siebie. [/B][/COLOR][/FONT][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sama nie mam teoretycznie mieszkania- korzystam z dobrych chęci ludzisków którzy udostępniaja mi swoje lokum....był problem że wogóle mam 1 psa.... trafiłam na dogo po znalezieniu młodej suni na ulicy- wzięłam ja do domu, mało za to nie wyleciałam na ulice bo sąsiadom przeszkadzało... nie pies, ale jak zwykle moja inność.... pies to dla nich śmieć... a 2 to już wogóle paranoja.... psina w nowym domku...[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mamy rodziny- mój TZ toleruje to że pomagam psiakom, jeżdze do schronu, woże psy, zajeżdżam auto, wykładam kase, staje na głowie, siedze na dogo.... nie ma nic przeciw choć wiem że przeginam-ale czuję taką potrzebę.... ale kolejny pies to usadzenie na doopie i jego, a na to zgadzać się nie musi...:shake:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kasa.... to kolejny temat- ja dziś mam żeby pomóc bidom choć cząstkowo- jutro mogę nie mieć, jutro sama mogę zamieszkać na ulicy... nie odważyłabym się wziąć kolejnego psiaka nie mając w miarę pewnej przyszłości... żyjąc z perspektywą że może nadejśc dzień kiedy nie będę miała co wsypać psu do miski.... [/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odpowiedź masz - choćby tu [/B][/COLOR][/FONT] [quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Black]uogulniasz... popatrz na dogo... ile ludzi ma psy ze schronu....[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] gdybym miała jakiekolwiek warunki na kolejnego psiaka- na pewno grzałby doopke u mnie :loveu::loveu: ale nie mam... :-( i dlatego pomagam psiakom w sposób jaki mogę, jaki potrafię..... choć i kopy za to dostaję, tak też odebrałam Ciebie "kolejne "ale" że coś robie... robie coś ale zaś nie tak" ... jeżeli nie to miałaś na myśli ok.... ale zrozum, każdy pomaga jak może... [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='cedra']nie, zlego nie, ale dziwnego. skoro wszystki te osoby maja takie dobre serce to czemu nie wezma psiaka ze schroniska?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uogulniasz... popatrz na dogo... ile ludzi ma psy ze schronu.... ja nie mam.... przyznaje- gdybym tu trafiła wcześniej- może bym miała, choć nie moge powiedzieć na 100% co by było gdyby... nie widzę nic złego że ktoś ma wymarzonego psiaka skądś tam a pomaga schroniskowcom... szukając domu możemy pomóc dziesiątkom psów... wiele osób ma psa ze schronu i ma... nie udziela się.. pomógł jednemu i spoko- też szacun... nie wiem zupełnie o co chodzi w pytaniach... szukam im domów.. mam pseudo-rasowca :cool1: może następny będzie schroniskowiec... MOŻE... na dzień dzisiejszy nie mówie nie i nie mówie tak.... wiele osób na dogo planowało zakupić rodowodowca- nie zakupili- przygarnęli ze schronu czy z ulicy..... NIE WSZYSCY TU MAJĄ RASOWCE A NIKT BEZDOMNIAKA... [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='cedra']jak to jest ze osoby ktore najbardziej udzielaja sie w pomocy psiakom ze schroniska sami w domu maja rasowce...? nie mowie konkretnie o tym watku ale tak w ogole.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano tak to jest.... część trafiła tu kiedy już miała psiaka w domu... jak ja... choć mój nie rasowy ino qndel.... :cool1: zresztą nie wiem o co chodzi w pytaniu, nie zrozumiałam.... nooo mam rasowego psa... i ??? i że nie mam pomagać psom?? czy w drugą strone- pomagam schroniskowcom, więc nie powinnam kupować rasowca :niewiem: ala... przyszłam wytrzeć Ci monitor ;)[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf[/url] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Dzisiaj w gazecie Metr widziałam ogłoszenie Alicji o Qdłaczku. Te telefny z W-wy to moze właśnie reakcja na ogloszonko...? I jaki on śliczny!:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/177/a6193e89003bb58e.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak :grins: obie panie dzwoniąc rzekły- dzień dobry- ja w sprawie ogłoszenia w metrze... :roll: se myśle... no kto wieszał plakaty w metrze :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]telefony sie rozdzwoniły... Warszawa, Białowierza, Warszawa.... :roll: Warszawskie panie podesłałam dziewczynom ze stolycy- wysłałam dogomaniaczkom nr.tel. od pań... bo obie zainteresowane mniejszym pieskiem ... a nóż widelec za sprawą Qdłaczka 2 bidy trafią do domków :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:zrób mi zrób mi banerek :roll::grins: dlaczemu śpiący [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]....kawki się napij [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kiedy te banerosy nie ja robiłam... ja ukradłam funciakowej :grins: ooo kawa :razz::razz: chociaz w taka pogode to kawa na mnie nie działa... ide sie lygnąc na kozetka pawciowa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]