Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano... mie też miło ze wpadłam do Cia :razz::razz:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial]Cześć gut... wpadłam powiedzieć żebys pomiział Twoich za uszkiem :razz::loveu:[/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Dulczyńska :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='zuzolandia'] [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALA8.jpg[/url] ta ostatnia cus do Klockowyj podobno hihihihihihi[/quote] :roll:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::cool1: po czym wnosisz???? :mad::mad::evil_lol: widziołach wsjo widziołach[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Uwaga zadaję pytanie i żądam odpowiedzi:cool1: czy ty masz hodoffle że tyle masz tych psóff??? :mad: co sesja to inne do jaknej anielki.... i bez smyczy ganiają i cholera mandat dostałaś choc raz??? :mad: sie pytam ide se bo na tak oblesne foty nie umie patrzeć :roll::loveu::loveu::loveu: tez cie kocham no to Ci Pa![/B][/COLOR][/FONT]
  6. [url]http://images25.fotosik.pl/206/95ae44ef4ba1197cmed.jpg[/url] :evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: myslałam że Bono tu sika :cool::roflt::roflt::roflt: czeee atlantydo mła ... to ja ... Klockowa wrócona po latach :multi::multi: no to znikam na kolejny tydzień :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jest wzorowy blogasowicz... włazi wrzuca foty i znika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Paula... ciepnij tą robote... choo ze mną na emeryture :evil_lol:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... ja jak zwykle z poślizgiem :roll::oops: Maxinka.... zdrowia i sukcesów na wystawach.... i móstwo szczeniorów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek.............................................................. nie jestem w temacie... i nie ma szans nie wiem co u cia :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na pewno masz fotki tych slimoków... dalsze fotki.... :roll::roll: DAWA :razz::razz::loveu: widziałam wsjo ale zapomniałam co widziałam.... aaaa Luske, kotecka, kocuraz mysią :loveu::loveu: aaa jak kotunio koffa myszki... cmok cmok no to pa [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zwiedziłam Zakopane ide stąd bo mnie nogi rozboleli :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko babo ze stolycy .... zaś beda gadać że chamstwo do miasta sie zjechało :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a wogóle to w końcu luzik z tyranem kierownikiem :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam zdołowanego, czytającego w trawie i oglądającą :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] .....chociaż wolałabym aby już była z powrotem u Nas :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no co ty... poważnie??? :crazyeye::diabloti: Aguś.... zostawiłas lacie- wracaj :multi::multi: i piwa nie dopiłaś... ja musiałam :eviltong::eviltong::roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zajedwabiste oko jest zaje2biste :loveu::loveu: czeee bratku :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se zagladłam pooglądać jełopka :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Ulka18']Therion jest weterynarzem :cool3: i to facetem, rzadki okaz na dogomanii :razz: Jak wejdziecie na watki Missieek (psiaki z Olkusza), to tam spotkacie Theriona :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa to ci Therion :razz::razz: dość że wet to jeszcze facet... APOKALIPSA!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='MARCHEWA']Dostałam smska od rodzinki Felusia,że mały rozrabia na całego:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ten Feluś?? ten zamknięty w sobie spokojny Felicjan ?? :evil_lol::evil_lol: eeee niemożliwe ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='MARCHEWA']To jakim cudem ona miała szczeniaki,skoro nikt jej z boksu nie wypuszczał:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kojec był z pretami że prawie ja przez nie przelazłam :roll:.. mniejsze burki bez problemu mogły se do niej wchodzic, zrobić to po co przylazły i wychodzic :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selketowa... wypatruj jutro donosiciela,[IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable87.gif[/IMG] narzędzia zbrodni[IMG]http://yelims5.free.fr/Violence/Violence10.gif[/IMG]:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] idą do ciebie ... jutro powinny być :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='maggie1971']Tak tak pamiętam, chętnie się napiję kawy z wylicytowanych misek, a potem je zabiorę:evil_lol:, wybieram się do Ciebie w środę, będziesz?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bede :razz: nie wiem czy w pracy czy w domu- dam znać ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='maggie1971']Jakie piękny Qdłaczek:loveu:, Ja nadal go kocham:cool3:Mam go nawet w podpisie jeszcze(nie da się usunąć z podpisu , jakis błąd wyskakuje)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wieczorem sie da ;) Luzikowa... zostawiaj jak Ala mówi Qdłatemu jakis smaczek.... i jak wracasz też mu daj rarytaska.... to częsta przypadłośc psów porzuconych- boja sie że zaś zostaną same... dasz rade- jestes baba z jajami :loveu::loveu: w przeciwieństwie do Qdłaczka :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Therion']Ten ewentualny przyszły dom, to od "mojej " pani według mnie jest ok, teren jest ogrodzony, dom w Krakowie. Sa tam 2 suczki znalezione i koty.Pani jest od kilku lat klientka naszej lecznicy, dba o zwierzeta -leczy jak trzeba , szczepi, zwierzeta mieszkaja w domu i do dyspozycji maja duzy ogrod. No ale to osoby , ktore zawioza psa i ew. przyszly wlasciciel zadecyduja o ostatecznym rozwiazaniu, jesli pies tam zostanie to pewnie bede go co jakis czas widywał.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa czyli to ta Twoja pani :multi::multi: a ja durna nie zaskoczyłam :roll::oops: tak ma 2 psiaki i koty przygarnięte ;) płci nie kojarzę jak pani mówiła ale wiem że miała Kolaczka przygarniętego i planuje powiększyć swój inwentarz o konie.... że tacy ludzie jeszcze żyją na tym łez padole :loveu::loveu: w takim razie dziękujemy Therion :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] P.S. "w naszej lecznicy"... hmmm czy Ty pracujesz w lecznicy??? jak tak to czy mogłabym z Tobą skonsultować wyniki badań mojego psiura???? ma strasznie wysokie GRA cokolwiek to nie znaczy- wet kazał się nie martwic.... ale chciałabym to skonsultować z kimś jeszcze....:roll::oops:
  24. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]aaaa..... witaneczko Klockowaaaa!! :multi: powróciłaaaam!! :multi: my już poprzeprowadzkowi;) zapraszamy do nas na foteczki i opowieści, rzecz jasna:loveu: cmokamy Was straaaasznie mocniachno!! :loveu: p.s. no wreszcie jakiś twarzowy avatarek :cool3: :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo Basieńka :multi::multi: przeprowadzona do cywilizacji :evil_lol::evil_lol: byłam u cia.. bywam wszędzie ale nie pisam bo kiepsko z czasem :roll::oops: fotki i elaborat nadrobiony ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dobereczek :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam nadzieję , że dzionek minie spokojnie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne że naturliś owszem... czemu by nie :razz: beruś :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hej Madzialenka to ja Jabłkowa:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam zapytać jak tam twoja przeprowadzka:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aa to ty japkowa.:multi::loveu:... byłabym cie nie poznała :evil_lol: dziś mam zdanie lokalu :mdleje: a roboty w lesie .... chałpa zawalona kartonami i nie ma gdzie wywozić :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: to teraz domowe kcem :evil_lol::evil_lol: Luzikowa.... radzisz sobie z Qdłatym?? [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...